У Луцьку покращуватимуть конкурентноспороможність регіонів

Сьогодні, 16 жовтня, у бібліотеці Волинського національного університету імені Лесі Українки відбувся круглий стіл на тему «Конкурентноспроможність регіонів Україні: стан та перспективи». Про це інформує репортер «Волинських Новин».
У заході брали участь представники професорсько-викладацького складу, Ради конкурентноспроможності України, голови обласних осередків «Української асоціації економістів-міжнародників, представників бізнесу». Усього їх зареєструвалось 25.
За словами доктора економічних наук, академіка Академії економічних наук України Наталіїї Павліхи, організатором круглого столу є ВНУ імені Лесі Українки. Метою – обговорення проблем регіонів України у сучасному світі, визначення напрямків, методів державної регіональної політики та підвищення рівня їх конкурентноспроможності.
«Резолюцією стане підняття питання про створення філій Ради конкурентноспроможності України у регіонах», – додала вона. Мета Ради – скоординувати зусилля вчених, освітян, представників бізнесу для ідеї конкурентноспроможності України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0
Loading...
У Святослава Вакарчука народилась донька
Сьогодні 00:56
Сьогодні 00:56
Ковельські веслувальники вдало виступили в Парижі
Сьогодні 00:38
Сьогодні 00:38
Нова Зеландія заборонить імпорт російського золота
5 Липня 2022 23:50
5 Липня 2022 23:50
У Ковелі організували літературну локацію «Наше місто у просторі і часі»
5 Липня 2022 23:32
5 Липня 2022 23:32
Зеленський про дозвіл на виїзд: прошу Генштаб не ухвалювати без мене подібних рішень
5 Липня 2022 23:13
5 Липня 2022 23:13
У Луцькому зоопарку врятували лелеченя
5 Липня 2022 22:55
5 Липня 2022 22:55
На Хмельниччину прилетіли 3 ворожі ракети: є травмований
5 Липня 2022 22:36
5 Липня 2022 22:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.