USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Україна пообіцяла МВФ ввести абонплату за газ

5 Квітня 2017 22:57
Україна підписала з Міжнародним валютним фондом зобов’язання про те, що запровадить до кінця липня 2017 року тариф на розподіл газу, повідомляє 24 канал.

Про це мовиться у меморандумі України та МВФ, опублікованому на сайті Міністерства фінансів.

"До кінця липня 2017 року ми переглянемо інші параметри системи комунальних субсидій домогосподарствам для поліпшення адресності; запровадимо коригування соціальних норм у непікові місяці протягом опалювального сезону", – йдеться в документі.

"Крім того, ми застосуємо тариф на розподіл газу й опалення на основі потужності, що дозволить перенести деяку частину вартості на літні місяці – всі зміни набудуть чинності з 1 травня 2017 року", – наголошується в меморандумі.

В документі зазначається, що це дозволить обмежити видатки на субсидії з оплати компослуг 47 мільярдів гривень у 2017 році.

ЧИТАТИ ЩЕ: НОВІ ПРАВИЛА ПЛАТИ ЗА ГАЗ. ІНФОГРАФІКА

Як повідомлялося, введення абонплати за газ зупиняють на три місяці.

Нагадаємо, нещодавно уряд попередив про "роздвоєння" плати за газ. Це "покращення" означає, що споживач окремо оплачуватиме вартість самого газу і вартість його розподілу (незалежно від обсягу фактичного споживання). Кабмін планує проаналізувати процес розщеплення плати за газ, що відбуватиметься з 1 квітня, та змоделює формулу, за якою формуються платіжки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анатоль_ Показати IP 5 Квітня 2017 23:04
Нє, я в шоці!
Анонім Показати IP 5 Квітня 2017 23:54
великий комбінатор Остап Берта Марія Бендер Бей - пацан в зака"аних штанцях порівняно з ізьою гройсманом
Ох Показати IP 6 Квітня 2017 00:50
Дурдом!
Семен Показати IP 6 Квітня 2017 00:59
Доречі в цьому меморандумі про абонплату а ні слова. Про механізми є, але не вказано які. МВФ цього не просив.
ігор Показати IP 6 Квітня 2017 07:23
нехай вернуть мені гроші за трубу, а тоді можна говорити і про абонплату.
Світлана Михайлівна Показати IP 6 Квітня 2017 07:49
"...Наша хата скраю - я нічого не знаю ..." Валимо все на Путіна і МВФ - це стиль керівництва державою ... Головне щоб свої статки не страдали ...
анонім Показати IP 6 Квітня 2017 08:54
Влада бариг та злодіїв . Більш нема що сказати. От що ми вибрали люди
Мешканець Показати IP 6 Квітня 2017 09:04
Ну це було зрозуміло спочатку.Ви платите за газ умовно 100 грн.Якщо розділити газ і приєднання,то вийде 87+13.А що "вичворяють"вони".МВФ все одно.Ім потрібний збалансований бюджет,щоб ми могли повертати борг.Все.І ще.Вони вводять абонплату,щоби люди тільки з газ плитою встановлювали фірташівські САМГАЗи за свій рахунок,бо Занон діє тільки до 01.01.2018.і все.Залишилось 8,5 міс.А встановити тільки в Луцьку лічильники бкзкоштовно в квартири-близько 70 млн.і фізично це вже неможливо.А Закон діяв з 2011р.і правки не вносили.То вони придумали "втюхати" ці ВОГи і по ним стягувати в рази завищені обєми.Біда наших людей в юридичній безграмотності ,а вірніше в небажанні їх знати.А всі Закони і Постанови в вільному доступі.А в них непогані психологи,вони знають як "натиснути" на цих бідолах.
Анонім до Мешканець Показати IP 6 Квітня 2017 09:41
яке приєднання ? яке відношення має теперішня фірташівсько-порошенківська бандота до мереж, які прокладались до їх пришестя. тоді нехай влада платить мені за те, що кожен день втирає в мої вуха свій спам про закінчення війни за місяць, безвізовий режим і світле майбутнє через 100 років
Месник Показати IP 6 Квітня 2017 09:06
Наша хата скраю,але першою палає якраз крайня хата.
До анонім Показати IP 6 Квітня 2017 10:23
Розумію.Але це емоції і не більше.Відношення не має,але прибрали вони до рук ці труби "без шуму і пилі" і тепер диктують нам умови,на жаль.А ми мовчимо чомусь і ще дозволяємо на наші стіни без згоди "ліпити" їх ВОГи.Чому?Ось і вся відповідь.