Україну вперше за час повномасштабної війни відвідала делегація НАТО високого рівня
Україну відвідала делегація НАТО на чолі з верховним головнокомандувачем Об’єднаних сил НАТО з питань трансформації адміралом П’єром Вандьє, що стало першим візитом такого рівня за час повномасштабної війни.
Про це написав заступник голови Офісу Президента Павло Паліса у Facebook, пише «Європейська правда».
Паліса розповів, що Україну відвідала делегація на чолі з Адміралом П’єром Вандьє, верховним головнокомандувачем Об’єднаних сил НАТО з питань трансформації, і це перший візит військових посадовців НАТО такого рівня за час повномасштабної війни.
«Говорили предметно про залучення українських військових до майбутніх навчань НАТО у ролі умовного противника (Red Team). Минулорічний досвід участі наших підрозділів показав союзникам новітні методи ведення війни – у навчальних сценаріях українські команди продемонстрували суттєву перевагу... Сьогодні Україна – це не лише споживач безпеки. Україна – це її виробник», – зазначив Паліса.
Читати ще: Сили НАТО збили іранську балістичну ракету у повітряному просторі Туреччини
Обговорювали також майбутнє Спільного центру НАТО-Україна JATEC, який офіційно відкрили на початку 2025 року.
«Ми виходимо на фінальний етап розгортання українських систем управління, розвиваємо аналітичні спроможності та долучаємося до масштабування навчальних програм», – зазначив заступник голови ОП.
JATEC, як спільна ініціатива Україна-НАТО, покликаний підтримувати розвиток сумісності ЗСУ з військами НАТО та сприяти обміну досвідом між двома сторонами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це написав заступник голови Офісу Президента Павло Паліса у Facebook, пише «Європейська правда».
Паліса розповів, що Україну відвідала делегація на чолі з Адміралом П’єром Вандьє, верховним головнокомандувачем Об’єднаних сил НАТО з питань трансформації, і це перший візит військових посадовців НАТО такого рівня за час повномасштабної війни.
«Говорили предметно про залучення українських військових до майбутніх навчань НАТО у ролі умовного противника (Red Team). Минулорічний досвід участі наших підрозділів показав союзникам новітні методи ведення війни – у навчальних сценаріях українські команди продемонстрували суттєву перевагу... Сьогодні Україна – це не лише споживач безпеки. Україна – це її виробник», – зазначив Паліса.
Читати ще: Сили НАТО збили іранську балістичну ракету у повітряному просторі Туреччини
Обговорювали також майбутнє Спільного центру НАТО-Україна JATEC, який офіційно відкрили на початку 2025 року.
«Ми виходимо на фінальний етап розгортання українських систем управління, розвиваємо аналітичні спроможності та долучаємося до масштабування навчальних програм», – зазначив заступник голови ОП.
JATEC, як спільна ініціатива Україна-НАТО, покликаний підтримувати розвиток сумісності ЗСУ з військами НАТО та сприяти обміну досвідом між двома сторонами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
Сьогодні 21:23
Сьогодні 21:23
Звинувачення у катуваннях та небойові втрати: командира полку «Скеля» відсторонили з посади на час розслідування
Сьогодні 20:25
Сьогодні 20:25
Трагедія на Дністрі: на Буковині знайшли тіла трьох потопельників, ще одну дитину шукають
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Зеленський: Білорусь біля кордону з Україною завершує будівництво доріг і бази для боєприпасів
Сьогодні 19:08
Сьогодні 19:08
Які сигнали організму не варто ігнорувати в першу чергу
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.