USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

В машині п’яного луцького екс-міліціонера знайшли бурштин

13 Жовтня 2016 22:09
У BMW п’яного екс-міліціонера працівники прокуратури виявили порожні дозвільні бланки на зброю, печатки та близько 400 грамів бурштину.

Про це повідомляє «Волинь24»

Обшукували автівку згідно із рішенням суду та в зв’язку з тим, що водія в нетверезому стані затримали в ніч на четвер, 13 жовтня. З’ясувалося, що це – колишній начальник дозвільної служби УМВС у Волинській області Сергій Куприянчик.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, патрульні впіймали п'яним за кермом екс-працівника дозвільної служби Луцького відділу поліції Сергія Куприянчика. Згідно з повідомленням, у його авто було багато документів, схожих на дозвільні документи на зброю.

Чоловік справді був у стані алкогольного сп’яніння, однак від освідування відмовився, до того ж, поводився агресивно щодо патрульних й намагався шарпати за формений одяг. З’ясували, що він колишній працівник дозвільної системи МВС.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Андрій Показати IP 13 Жовтня 2016 22:42
А чого півтори доби це авто на мосту стояло разом з поліцейськими і службовим авто. Не можна швидше оформити того бандита і на штрафмайданчик, а то охороняли ту беху на мості замість того, щоб інших ловити порушників
Анонім до Андрій Показати IP 14 Жовтня 2016 02:49
Евакуатор зламався.
дідо до Андрій Показати IP 14 Жовтня 2016 09:07
Чекали рішення суду по кримінальній справі.
ОГО! Показати IP 13 Жовтня 2016 23:12
Минделі патрульним. Треба було ще пошукати походу ще в бакові бензин був. Не знайшли?
Анонім Показати IP 13 Жовтня 2016 23:26
їх колишніх не буває.
Штефан Показати IP 13 Жовтня 2016 23:50
Покажіть бланки, які продаються в магазинах і бурштин....
Бардась Показати IP 13 Жовтня 2016 23:55
Купір дограсвся)))
Анонім Показати IP 13 Жовтня 2016 23:57
це дизінформація. він був начальником дозвільної Луцька а не обласної дозвільної.
1312 Показати IP 14 Жовтня 2016 00:13
ЯК ПРИЄМНО КОЛИ МУСАРА СН*ШАЮТЬ!!!
ас до 1312 Показати IP 14 Жовтня 2016 12:45
сім я страждає зараз нові поліцаї з старого останні труси знімуть
дідо Показати IP 14 Жовтня 2016 09:49
Молодці поліцейські. Свою роботу виконали на всі сто. Мусора не тільки за пянку оштрафують , а по криміналу потягують.Слідаки з міськвідділа штопорили справу, але поліцейські дочекались рішення суду. втримали авто зі слідами злочинів.
Іван Показати IP 14 Жовтня 2016 09:52
коментар було видалено
читач Показати IP 14 Жовтня 2016 16:52
в нього на пиці написано що він бандюга та злодій!
вова Показати IP 14 Жовтня 2016 23:10
бланк на придбаня зброї меможливо взяти,кажуть нема даш1000-2000грн.зразу намалюють.
читач Показати IP 15 Жовтня 2016 12:56
бла бла бла
вадім Показати IP 16 Жовтня 2016 09:50
він трезвим за кермо і несідав... без 100 баксів до нього і непідходь... хто робив чи продовжував дозвіл на зброю той знае....
микола Показати IP 16 Жовтня 2016 15:50
це чм* робило гроші з повітря, а коли був в АТО то крав волентерські тушонки і відсилав на Волинь цілими бусами !!!