USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

В Озері зіткнулися Peugeot з вантажівкою

13 Липня 2017 23:02
Легковик Peugeot зіткнувся лоб в лоб з вантажівкою.

Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні близько 21 години поблизу села Сокиричі Ківерцівського району.

Легковик з польськими номерами зазнав серйозних ушкоджень - передню частину від удару майже повністю зім'яло.

Інформації про постраждалих наразі немає.

Деталі - згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
? Показати IP 13 Липня 2017 23:26
Заборонити рух авто без реєстрації на іноземних номерах,їх не жаліють бо куплені за копійки...
бугагашенька до ? Показати IP 14 Липня 2017 00:05
Ну і логіка.... Куплені не за копійки а за їх реальну вартість. Платити податки в два і три раза більше вартості думаєш вихід? Думаєш після цього будуть боятися за машину а не за себе? Думаєш цей чувак на мерсі коли їхав по дорозі казав: "а ну хрен зі всіма і мною, вчавлю 300 по трасі бо машину не жалко, а виживу чи не то пофіг"? Купи собі авто. Тоді переДумаєш. Якщо думаєш.
Андрій до бугагашенька Показати IP 14 Липня 2017 10:20
Тут діло не в доступності авто, а в безкарностіводіїв на авто без реєстрації. За минулорічною статистикою кожне третє ДТП спричинене водієм на литовцях чи бляхах, а враховуючи кількість таки ким авто в Україні (близько 2 млн), напрошується і відповідний висновок. Зверніть увагу, які саме авто в Украні їздять на іноземній реєстрації, це мерси, бехи й інші авто преміум класу, і чомусь ніхто не говорить про те, що доплативши 1500-2000$ можна пригнати і розмитнити економічне сімейне авто у хорошому стані, варто лиш самому гнати а не давати добре нажитися тим хто переганяє. А це ще раз говорить про те що нашим людям треба панти і можливість поганяти.
Бастер Кейсі до бугагашенька Показати IP 14 Липня 2017 10:36
Які, в дідька, "податки в два і три рази більше вартості" авто? Що ви мелете? Придумали собі казку про страшні податки і виправдовуєте себе. Мито + акциз + ПДВ - це третина від вартості авто. Третина!! Відчуваєте різницю між третиною та "в три рази більше вартості авто"? Не хочете сплачувати податки - так і скажіть, що найбільш хитров**баний.
Лучанин Показати IP 13 Липня 2017 23:49
Покі є можливість треба купляти і їздити на польських литовськіх авто. Хай люди порівняють старий мерс за 2-3 тисячі і део чи заз нове яке за 2 рокі розлетиться ))
Поляк Показати IP 13 Липня 2017 23:52
Да в вас там давлять за наши самоходи . Хай люди тішаться покі є час Молодці)
Лучанин Показати IP 13 Липня 2017 23:55
Правильно покі є можливість треба кататись на іноземних машинах
До всiх Показати IP 14 Липня 2017 01:42
Правiльно, катайтесь, наслаждайтесь, давiть на газ! За копiйки куплено.... Не треба жалiти! Як казав сер Чарльз Дарвiн- "это естественный отбор" Нас Украiнцiв i так вже за лишилось десь бiля 40 мiльйонiв. Трохи бiльш, трохи менш....
Григорій Іванович до До всiх Показати IP 14 Липня 2017 08:54
Правільно Хведя...науй полішуку автомобіль по ринковій ціні ЄС. Нехай заплатить в три рази більше, а також за квартиру, сало і м'ясо. Він же ж по твоєму і заробляє в три рази більше за якогось там німчуру чи хранцузика "Як казав сер Чарльз Дарвiн- "это естественный отбор" але бачу в твоєму випадку цей "отбор" не спрацював.....Шаріков гад, встиг дати потомство...
На жаль не всі до Григорій Іванович Показати IP 14 Липня 2017 22:02
Шановний Г.І. мова не про ціну,а про реєстрацію, як би ви співали,потрапивши в дтп ,водії винуватець якої втік би на бляхах.Так що ввімкніть мозок пане Хведя.
ТТ Показати IP 14 Липня 2017 05:36
Розгорнуто Щоденник почався день, Із записів пішло буття, питання виконано перше... питання виконано друге.. пяте, тут зустрівся і там провів, Все що сплановане уже завершено І що тут вдієш,- це Життя! Тому поки є змога мати краще і доступніше, його треба мати бо життя зворотнього ходу немає !!!
Андрій Показати IP 14 Липня 2017 09:15
Так Пежо чи Мерседес? http://www.volynpost.com/news/93122-strashna-avariia-na-volyni-mercedes-vletiv-u-vantazhivku
Бастер Кейсі Показати IP 14 Липня 2017 10:42
йвр, полішуки!! Ви колись навчитесь писати чи ні? Люди, ви взагалі в школу ходили?!? Покі, литовськіх, рокі, покі, покі, Правiльно - вам забагато букв "і" роздали?
Віка Показати IP 14 Липня 2017 12:27
Хто про що... А те що хлопець загинув нікого не турбує. На носі весілля і жінка чекає від нього дитинку.
Вадим Показати IP 14 Липня 2017 14:34
А те що хлопець міг наробити ще більшої біди, якби в'їхав би не в МАН а в легковий автомобіль? Теж нікого не хвилює?! А водію тепер з цим жити все життя, хоча по факту він не винен....