USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Валютника з центру Луцька засудили

10 Березня 2014 10:04
Поблизу квіткового магазину в центрі міста правоохоронці зафіксували факт незаконного обміну семи тисяч доларів США, - інформує Рівне1.

Справу вже розглянули у Луцькому міськрайонному суді. Але з рішенням першої інстанції міняйло Олександр Нікітін незгідний, він подав на апеляцію.

До слова, вже багато років луцькі валютники працюють, а от перед законом відповідають одиниці.
Про те, що пов’язує валютників та правоохоронців у Луцьку Інформаційне агентство Волинські Новини розповідало у листопаді минулого року.

Детально у сюжеті:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Хаха Показати IP 10 Березня 2014 10:38
Виправдовується як школьнік. Саша, не будь сциклом, зізнайся. Такі ж самі муделі виправдовують його. Щеміть тих пітарасів!
Саша Никитин до Хаха Показати IP 11 Березня 2014 19:42
Ты сам пита рас! Прийди к пано. Поговорим кто из нас сцикло.
Ігор Показати IP 10 Березня 2014 10:40
Якщо зникнуть валютники як явище я дійсно повірю, що в країні відбуваються зміни!
так, до Ігор Показати IP 10 Березня 2014 12:07
але вони не зникнуть.Чисто випадково спіймали одного і зробили показуху,як влада бореться з незаконним обігом валюти.Їх біля "Пано" кожний день вертеться більше десятка. Якби вирішили їх прибрати,то проблем нема ніяких.Підїхало два автозаки з ментами,повкидали і готовий матеріал для прокурора,а дальше для судді.Якщо ці бариги небоячись відкрито торгують валютою,то все і кругом схвачено,Це зрозуміло і для дітей,не кажучи про дорослих.А ще ж вони"працюють" на Варшавському і Центральному ринках,можна подумати,що про це не знає влада.Яка влада,така і громада.
Анонім Показати IP 10 Березня 2014 12:15
а кому вони заважають? не хочешь - не мiняй у них, в чому проблема ???
ананас до Анонім Показати IP 10 Березня 2014 12:37
що значить не заважають? чому тоді інший бізнес повинен платити податки?
Анонім до ананас Показати IP 10 Березня 2014 13:06
ну те i значить НЕ ЗАВАЖАЮТЬ. а банки платять податки з валютообмiнних операцiй ? я не хочу в банк мiняти, менi не потрiбнi черги, "нема доларiв" i таке iнше. в нас все для людей, чи для законiв ? потрiбно не валютникiв забороняти, а закони нормальнi прийняти, наприклад, що би валютник мiг займатися такою справою вiдкрито, податки також нехай платить! а в нас монополiя банкiв, якi i податки не платять, так ще й сервiс поганий.. нашо воно треба??? люди самi собi вороги хiба?
мандарин до Анонім Показати IP 11 Березня 2014 16:34
а ти у європі валютника хоч раз бачив? знаєшь, чому їх там не має? бо валютники працюють на "тіньовий" бізнес, легальний бізнес купляє валюту через безготівкові операції і перераховує так само. а брудний нал міняють валютники, бо брудний бізнес світитись не бажає у банках.
Вас до Анонім Показати IP 11 Березня 2014 09:46
Без них скучно
Живу біля "ПАННО" Показати IP 10 Березня 2014 15:48
То яке рішення суду першої інстанції? Журналісти так і не написали.
Шелепін Показати IP 10 Березня 2014 16:43
Чого не посадили добре відомого мінялу Стьопу Бульбенюка??