USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Від луцького Майдану залишились «ріжки та ніжки»

7 Березня 2014 11:41
Барикади луцького майдану остаточно розібрали. Тож від луцького наметового містечка, що було осередком Майдану, залишились лише намети, лавочки та сцена.

Про це стало відомо сьогодні, 7 березня.

Так, орієнтовно о 9:45 з території, де раніше функціонував пункт обігріву та інші «адміністративні одиниці» Майдану з допомогою спецтехніки, вивезли останні залишки мішків із піском.

Нагадаємо, 3 березня, між представниками Правого сектора, Автомайдану та волинської Самооборони й невеликою групою нетверезих молодих людей в центрі міста стався конфлікт. 15 молодиків у наметовому містечку вели себе агресивно і порушували порядок. Тож керівник Правого сектора на Волині Павло Данильчук зробив висновок, що наметове містечко в центрі міста уже не виконує функцій, заради яких його створили. Тому його вирішили ліквідувати.

До слова, наметове містечко в Луцьку розгорнули на початку Євромайдану, згодом Луцька міська рада його легалізувала.


З окремих джерел є інформація, що пісок, який раніше слугував наповненням для «барикадних» мішків, відтепер використають на будівництво парашутних вишок.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Дмитро Показати IP 7 Березня 2014 11:43
давно нада було те чудо розібрати
колоброд до Дмитро Показати IP 7 Березня 2014 13:17
Сам ти чудо.
саратов до Дмитро Показати IP 7 Березня 2014 13:38
маладец.фсб харашо учіт мовє.жаль бтолько оно на расєє
Оксана Показати IP 7 Березня 2014 11:50
Слава Богу! Заср*ли Театральний майдан далі нікуди. В туалет ходили майдауни просто під ялинки.
Дід Парафін Показати IP 7 Березня 2014 11:50
Спочатку ідея була непогана, але потім справді таки бачив там багато бухих, при чому тих, хто і близько до майдану відношення не має
Всезнайко Показати IP 7 Березня 2014 11:53
Мішки з піском теж в парку викинуть європейці???
Уважний до Всезнайко Показати IP 7 Березня 2014 12:30
Так ні ж!, пісок піде на будівництво парашутних вишок! Читайте уважніше
зік до Уважний Показати IP 7 Березня 2014 13:19
коментар було видалено
Читач Показати IP 7 Березня 2014 11:57
Т-40 клас!!!!
лучанин Показати IP 7 Березня 2014 12:36
за такою логікою після Т-40 на майдані має обов'язково з'явитись Т-72
Самооборона. Показати IP 7 Березня 2014 12:51
Самооборона не брала участі у конфлікті. А от ті політичні діти( чий табір і розібрали ) і зпровокували конфлікт, це були як раз ті п"яні, які побилися із іншими п"яними із Правого Сектору.
Віка до Самооборона. Показати IP 7 Березня 2014 13:05
Та туди потім вже і приходили діти, які взагалі до майдану відношення не мають. А стосовно ПС - то, якщо це дійсно правда, то людям, які підписалися охороняти громадський порядок не личить пити! Невже не можна забути за алкоголь хоча б до моменту, поки спаде напруга в країні?
Лучанин Показати IP 7 Березня 2014 13:21
мішки з піском, сміття та шини вивезли, к*зли, до прилеглої території до Замку Любарта
Треба задуматись Показати IP 7 Березня 2014 13:33
Чуркин: ООН может помочь в расследовании стрельбы снайперов в Киеве Россия надеется, что находящийся в Киеве помощник генерального секретаря Иван Шимонович сможет посодействовать началу расследования убийств людей снайперами во время протестов в украинской столице, заявил журналистам постпред России при ООН Виталий Чуркин. В четверг он принял участие в закрытых консультациях СБ ООН по Украине, в ходе которых был заслушан по телефону доклад из Киева первого заместителя генсека всемирной организации Яна Элиассона. В пятницу он отбывает из Киева и там останется только один эмиссар ООН — хорват Шимонович. "Я надеюсь, Шимонович, а также Элиассон смогут содействовать этому расследованию. Новые власти (Украины) каким-то образом пытаются избежать такого расследования. Ясно, что это снайперы оппозиции, которые убивали полицейских и протестующих" - заявил Чуркин. В среду в интернете появилась запись разговора между министром иностранных дел Эстонии Урмасом Паэтом и верховным представителем ЕС Кэтрин Эштон от 26 февраля после визита главы эстонского МИД на Украину. В ходе беседы Паэт ссылается на данные медика Ольги Богомолец, оказывавшей медпомощь пострадавшим на Майдане, о снайперах, стрелявших в людей в Киеве. Как сказал Паэт, "стремительно растет понимание того, что за этими снайперами стоял не Янукович, а за ними стоял кто-то из новой коалиции". Виталий Чуркин: "Мы приветствуем тот факт, что Шимонович находится на Украине и сможет встретиться с людьми, и они помогут ему понять ситуацию с правами человека в стране". источник: РИА Новости теги: украина, киев, оон, виталий чуркин материал размещен 7 марта 2014 в 03:47, просмотров: 3633
володимир Показати IP 7 Березня 2014 13:43
ну тепер ще на Вінниченка нехай підмітуть.
куло до володимир Показати IP 7 Березня 2014 13:52
А ТИ???
Обурена Показати IP 7 Березня 2014 14:07
Людей для луцького майдану треба було підбирати адекватних! А то якісь малолітки там сиділи як в засаді, а потім вибігали з балончиками і малювали на фасадах та заборах "Бандера - герой". Хто понесе відповідальність за зіпсований фасад? Данильчук?
Z Показати IP 7 Березня 2014 16:03
Притон розібрали-майданутим не буде де побухати.