USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Відомо, хто атестуватиме поліцейських на Волині. Склад комісій

5 Лютого 2016 18:47
Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе погодила персональний склад атестаційних комісій, які оцінюватимуть професійні та особистісні якості працівників волинської поліції та прийматимуть фінальні колегіальні рішення щодо їх придатності до служби в поліції. Всього сформовано шість атестаційних комісій, до кожної з них увійшли по три представники громадськості, ЗМІ та правозахисних організацій. Про це повідомили у прес-службі поліції області.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, з наступного понеділка, 8 лютого, розпочнуть роботу атестаційні комісії. Вони оцінюватимуть професійні та особистісні якості працівників і прийматимуть фінальні колегіальні рішення щодо придатності до служби в поліції.

Нагадаємо, процес атестації особового складу працівників ГУ НП України у Волинській області планується завершити до кінця березня 2016 року.

Персональний склад атестаційної комісії №1 Головного управління Національної поліції у Волинській області:

Голова комісії - Максимчук Іван Миколайович, представник Департаменту карного розшуку Національної поліції України.

Члени комісії:

Кондратюк Володимир Веніамінович - представник ГО «Чисте довкілля» (за згодою);

Котлюк Анатолій Васильович - представник Інтернет-видання «Волинське Агентство Розслідувань» (за згодою);

Попик Андрій Миколайович - представник ГО «Автомайдан України» (за згодою);

Поведа Микола Миколайович, представникДепартаменту кадрового забезпечення Національної поліції України.

Секретар комісії – Семера Ігор Вільгельмович, представник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

Персональний склад атестаційної комісії №2 Головного управління Національної поліції у Волинській області:

Голова комісії – Полозенко Павло Миколайович, представникДепартаменту превентивної діяльності Національної поліції України.

Члени комісії:

Шнуренко Іван Геннадійович, представник Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України;

Воробей Оксана Володимирівна - представник Волинської обласної ГО «Центр правової допомоги» (за згодою);

Доманська Марія Григорівна – представник Громадське.Волинь (за згодою);

Собуцький Микола Тихонович - представник Асоціації фермерів та приватних землевласників Волині (за згодою).

Секретар комісії – Нікольский Ростислав Віталійович, представникДепартаменту патрульної поліції Національної поліції України.

Персональний склад атестаційної комісії №3 Головного управління Національної поліції у Волинській області:

Голова комісії – Павленко Руслан Васильович, представник Департаментукарного розшуку Національної поліції України.

Члени комісії:

Гаврищук Андрій Олександрович - представник Асоціації захисту прав молоді Волині (за згодою);

Ковальов Сергій Вячеславович - представник Волинського обласного відділення спілки адвокатів України (за згодою);

Шелеп Михайло Романович - представник Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу (за згодою);

Кончєва Ольга В’ячеславівна - представник Головного слідчого управління Національної поліції України.

Секретар комісії - Фалько Ірина Вікторівна, представникДепартаменту патрульної поліції Національної поліції України.

Персональний склад атестаційної комісії №4 Головного управління Національної поліції у Волинській області:

Голова комісії – Яскевич Святослав Євгенович, представник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагуванняНаціональної поліції України.

Члени комісії:

Мікушин Володимир Сергійович, представникДепартаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагуванняНаціональної поліції України;

Клімук Надія Анатоліївна - представник Волинської обласної ГО «Центр правової допомоги» (за згодою);

Марченко Володимир Олексійович – представник ГО «Чисте довкілля»(за згодою);

Ханзерук Вікторія Адамівна - представник ГО «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» (за згодою).

Секретар комісії – Ручка Ростислав Валерійович, представникДепартаменту патрульної поліції Національної поліції України.

Персональний склад атестаційної комісії №5 Головного управління Національної поліції у Волинській області:

Голова комісії – Лавренчук Володимир Вікторович, представник Головного слідчого управління Національної поліції України.

Члени комісії:

Коваленко Євгенія Вікторівна - представник ГО «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» (за згодою);

Кушнєр Олексій Ігорович - представник ГО «Автомайдан України» (за згодою);

Лещенко Ігор Володимирович - представник Благодійної організації «Благодійний фонд «Волинь-2014» (за згодою).

Секретар комісії – Бодя Світлана Артурівна, представник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

Персональний склад атестаційної комісії №6 Головного управління Національної поліції у Волинській області:

Голова комісії – Гурський Сергій Юрійович, представник Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України;

Члени комісії:

Вальчук Віктор Юрійович - представник Волинського обласного ГО «Волинські перспективи» (за згодою);

Ніколайчук Олександр Петрович – представник ГО «Самооборона Волині» (за згодою);

Шелепін Сергій Володимирович – голова Ради ветеранів ОВС Волинської області (за згодою).

Секретар комісії – Морозов Владислав Володимирович, представникДепартаменту патрульної поліції Національної поліції України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
дідо Показати IP 5 Лютого 2016 18:54
Шелепіна колись судили зате,що жінку за волосся тягав в магазині. Жінку захищав адвокат Ковальов.
Архітектор Показати IP 5 Лютого 2016 18:56
Пропоную Шелепіна С.В. горовою комісії.
Думка Показати IP 5 Лютого 2016 19:33
Кому заносити?
Лучанка до Думка Показати IP 7 Лютого 2016 22:29
Там одні декларації читаєш і офігіваєш від брехні, коли знаєш правду про власність багатьох мєнтярь... ЦІ ДЕКЛАРАЦІЇ НІХТО НЕ ХОЧЕ ПЕРЕВІРИТИ????????!!! І ХОЧА Б 1 ПОСАДИТИ ЗА БРЕХНЮ ЧИСТОЇ ВОДИ!!!!
до дідо Показати IP 5 Лютого 2016 20:03
Шелепін був одним з найкращих начальників Луцького МВ УМВС і порядним. всі памятають 90 роки
дідо до до дідо Показати IP 5 Лютого 2016 20:29
тоді була поширена практика катування підозрюваних та тримання у камерах міськвідділу по декілька днів до суда безневинних.
123 Показати IP 5 Лютого 2016 20:04
А достойніших адвокатів не знайшлось?
124 до 123 Показати IP 5 Лютого 2016 21:52
Вальчук Віктор Юрійович скажіть де він раніше працював?
маха до 124 Показати IP 6 Лютого 2016 07:39
це родич вальчука що в кадрах мвс сидить. дуже цікавий склад комісіі 6!!! всі синочки ( бездарі типу хімакова і т.д) відчуваю підуть через неі!
456 Показати IP 5 Лютого 2016 20:27
Адвокати,які вміють лише бути передатчика ми, ні знань,ні точку,стидно і смішно з таких членів комісії, менти, не бійтеся!!!!!!!!!
457 до 456 Показати IP 5 Лютого 2016 22:05
Правильно ВАШУ думку підтримую!!!!!!!!!!!!
до дідо Показати IP 5 Лютого 2016 20:47
Тебе особисто катували, факти, а так п** здош
Іван Показати IP 5 Лютого 2016 21:23
Яка такса?
Алла Григорівна Ново Показати IP 5 Лютого 2016 22:17
Як на мене,то в комісіях мало кадрових,знаючих працівників МВД.,крім,звичайно .звичайно Шелепіна.Як може оцінити роботу міліціі фермер?Якось дивно у нас це все проходить.....
Григорій Іванович до Алла Григорівна Ново Показати IP 5 Лютого 2016 22:56
А хто ж ще? Якраз і фермери, токарі, вчителі , тобто рядові громадяни і повинні оцінювати роботу тих, кого вони утримують за свої податки. З регулярністю в рік-два оголошувалася операція "Чисті руки", і під час чергової атестації звільнялися ті, хто неугодний був начальству: порядні, думаючі, принципові і чесні. А залишались ті, хто був тупий, вмів вилизати начальницький зад, принести в гнилих зубах замовлену кількість "бабла" (за чергову зірочку, за посаду). "Замість того, щоб служити громадянам у запобіганні злочинів, українська міліція використовує силу для досягнення своїх власних матеріальних інтересів. Міліція - лише одна з частин складного механізму в рамках Міністерства внутрішніх справ – головного урядового департаменту, відповідального за внутрішню безпеку, яка працює для вимагання хабарів від населення», - пише Foreign Policy. Тепер до операції "Чисті руки" тобто переатестація, люстрація, залучили небайдужих громадян. Ментам (мусорам в душі) це звичайно не подобається. Ич . як Алла Григорівна , читай Александр Грігорьєвіч . взвив..
Свідомий громадянин Показати IP 5 Лютого 2016 22:52
Списки оприлюднили щоб нова пІлІція могла башляти?
Анонім Показати IP 5 Лютого 2016 23:02
Буде питати який надій дає корова
Григорій Іванович до Анонім Показати IP 6 Лютого 2016 00:05
Анонім маладец. Думає що роботу комунальників повинні оцінювати тільки працівники ЖЕКу, транспортників - начальство тролейбусного парку і т.п. А думка тих, кого вони обслуговують і за чиї кошти існують не те що не важлива, а взагалі непрофесійна, безтолкова і не потрібна, бо заважає "делать что то важное и нужное".....
Васьо Показати IP 5 Лютого 2016 23:50
І буде всього навсього субєктивна оцінка членів комісії - які в міру специфики роботи окремих підроздалів поліції , навіть не зорієнтуються в професіоналізмі чи делитанстві працівників. На мою думку, стара система не зникне нікуди разом із зміною вивіски структури. І різного роду зловживання службовим становищем, буде спонукатися насамперед матеріальним незабезпеченням працівників поліції, будь то заробітна плата, чи матеріально-технічне забезпечення. Однобокий підхід до виховання морально-професійних якостей працівників не принесе ніяких плодів, типу - раз ти одів форму і держава видала тобі посвідчення і засоби впливу, ти повинен бути взірцем для суспільства. Нічого подібного, потрібен цілий комплекс заходів і засобів, що привчити працівників бути елітою суспільства. Все має починатися змалого - правильне виховання, правильне харчування. А от тут і постає питання - а хто ж буде показувати приклад і буде наставником в цих людей ?
волинянам Показати IP 6 Лютого 2016 12:03
це той собуцький який був замом в гунчика??, ото вже вони нарехформували разом з швачкою агрополітику!!!! схаменіться люди, і хто погоджував ( складав списки громадськості???????), ото буде міліція
ну і ну Показати IP 6 Лютого 2016 12:04
ті хто громив луцьк та шелепин в якого хатка на вулиці бідняків в теремно.нормальних ментів повиганяють а з перевіреними будуть кришувати криминал
хлібороб Показати IP 6 Лютого 2016 12:07
Микола 1-й він же Собуцький--самозванець.Бо ні хто його не уповноважував на таку місію.Хай дорозвалить Волинську Асоціацію фермерів своєю бездіяльністью а тоді доручіть ще щось розвалити.
живу в районі Показати IP 6 Лютого 2016 13:38
спитайте про авторитет собуцького в коршеві, більше нічого не потрібно - з такими країни не побудуеш, а що говорити про міліцію, до речі собуцький закінчив ВПШ (вищу партійну школу)
бачив фото Показати IP 6 Лютого 2016 16:13