«Волинь» зіграла з хорватами.ОНОВЛЕНО

19 Липня 2014 21:10
Сьогодні «Волинь» зіграла останній контрольний поєдинок на зборах у Хорватії. Суперником була місцева «Гориця». Матч завершився рахунком 2:3.

О 19.00 за київським часом підопічні Віталія Кварцяного зіграли із хорватською «Горицею», - повідомляє Футбольний Клуб.

Хорвати забили першими – на 36 хвилині їхній нападник з другої спроби пробив Кичака. «Волинь» дуже швидко вийшла вперед – Зінкевич забрав м'яч в крайнього захисника, вийшов віч-на-віч із кіпером й спокійно котнув "смугастого" в дальній кут – 1:1.

На 60 хвилині захист лучан пропустив розрізний пас хорватів й гості реалізували вихід сам на сам – 1:2. Дуже швидко рівновагу відновив Дмитро Козьбан: Олег Гуменюк пройшов до лицьової, зробив простріл. М’яча блокував захисник, але першим на підхопленні був Козьбан, який головою проштовхнув його у ворота з близької відстані –2:2.

Але вирішальним став кутовий на 87 хвилині. Міхал головою замкнув подачу з кута поля – 2:3.

Отже, гра між командами "Волинь" (Луцьк) - "Гориця" (Велика Гориця) закінчилась поразкою лучан з рахунком 2:3.

Голи: Зінкевич (39), Козьбан (72) – Міхалевич (36), Кепчія (62), Міхал (87).

Волинь: Кичак (Літовченко, 46) – Никитюк Р. (Сімінін, 46), Приндета, Новак, Воронін, Шіш (Мемешев, 60), Рогач, Шабанов (Гуменюк, 46), Парцванія (Задерецький, 23), Зінкевич (А. Никитюк, 75), Козьбан.

Нагадаємо, 7 липня, делегація «Волині», завершивши перший луцький НТЗ, відлетіла на другий збір до Хорватії.