USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82

«Волинь» програла «Шахтареві». ФОТО. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО

23 Березня 2012 20:58
Луцька «Волинь», граючи вдома проти донецького «Шахтаря» у більшості, не змогла втримати нічийного рахунку і поступилася 1:2. Вирішальний гол із пенальті на 89-й хвилині забив Адріано.

Обезкровлена дискваліфікаціями та травмами «Волинь» постала в дещо неочікуваному складі. Ворота захищав Денис Шеліхов, в центрі захисту розташувалися Віталій Приндета та Олег Шандрук, аби підсилити середину поля з’явився Ігор Скоба. На вістрі атаки вийшов Євген Павлов.

Перші 25 хвилин гри команди витратили на розвідувальні дії. Волиняни надійно оборонялися і намагалися «вколоти» донеччан гострою контратакою, а «Шахтар» без поспіху шукав підходи до карного майданчика лучан.

Через 25 хвилин після стартового свистка арбітра Ярослава Козика дещо неочікувано гол забили «гірники». Фернандіньйо віддав пас на Адріано, а той не залишив Шеліхову жодних шансів.

«Волинь» почала потроху нагнітати ситуацію біля воріт гостей. І на 39-ій хвилині це дало результат. Герасимюк направив м’яча до штрафного, а Сергій Пилипчук відправив «шкіряного» у ворота.

«Шахтар» відразу ж повернув собі ініціативу, але забити гол «у роздягальню» не зміг.
Варто зазначити, що у першому таймі жоден гравець не отримав попередження, але відчувалося певна напруженість у діях футболістів.

У другому таймі суперники поводили себе не так стримано, що й змусило арбітра показати 9 жовтих карток, а 2 гравців видалити.

«Гірники» розпочали впевнено і створили три моменти, але спочатку Вілліан пробив неточно, згодом Шеліхов відбив удар Ілсіньйо, а Адріано «заліз» у офсайд.
На 61-ій хвилини «Шахтар» опинився у меншості – Кучер заробив другого «гірчичника». Тренер «хрестоносців» Анатолій Дем’яненко відразу ж випустив «свіжих» Олександра Піщура та Шумахера, а Луческу провів останню заміну – Олександр Чижов вийшов замість Василя Кобіна.
Але втримати хоча б нічию «Волинь» не зуміла. На 89-й хвилині Адріано реалізував пенальті за фол Євгена Пічкура, який з порушенням правил зупинив прохід В’ячеслава Шевчука.

Загалом другий тайм відзначився великою кількістю боротьби. З 74-ої по 84-у хвилини арбітр видав 6 «гірчичників», а на 90-ій хвилині червону отримав Олег Герасимюк.
«Ми поступалися в індивідуальній майстерності. Прикро програвати на останніх хвилинах, тож я вважаю, що логічнішою в цьому матчі була б нічия», - заявив у післяматчевому коментарі каналу 2+2 головний тренер «Волині» Анатолій Дем’яненко.

«Волинь»: Шеліхов, Сімінін, Приндета, Шандрук, Леандро, Шарпар, Герасимюк, Пилипчук, Скоба (Пищур, 66), Насонов (Пічкур, 77), Павлов (Шумахер, 63)

«Шахтар»: Шуст, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Хюбшман (Кобін, 28, Чижов, 62), Фернандіньйо, Вілліан, Мхітарян (Ілсіньйо, 20), Тейшейра, Адріано

Попередження: Шеліхов, Герасимюк, Пищур, Пилипчук, Сімінін - Кучер, Срна, Фернандіньйо, Ракицький
Вилучення: Герасимюк, 90 – Кучер, 61