USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Волинські податківці тиснуть на депутата-фермера

28 Січня 2014 11:29
Голова Асоціації фермерів і землевласників Волині, депутат Ковельської районної ради та учасник Євромайдану Віктор Лук’янчук заявляє, що на його фермерське господарство «Край» здійснили «наїзд» працівники податкової міліції головного управління Міністерства доходів і зборів України у Волинській області. Зі слів народного обранця, це трапилося 16 січня, коли Верховна Рада приймала антинародні закони.

«Який цинізм! На моє фермерське господарство, яке уже влада знищила, ще «налетіла» обласна податкова міліція, щоб вкотре залякати Лук’янчука. А, може, якраз рот закриє, одумається! І повірте, як гидко було дивитися, коли приїхали хлопці в гарному шкіряному взутті і бігали навколо моїх господарських приміщень, фотографували і знімали все на відеокамеру. Скажіть, це нормально?! Ми цього не допустимо! Я обіцяю!» – говорить Віктор Лук’янчук, який очолює фермерське господарство «Край» з 2003 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Фермеру Лук"янчуку Показати IP 28 Січня 2014 11:35
А скільки ти податків заплатив, бідненький? Кричите, мйдануті, що на ваші податки всі живуть, а самі платите в рік 100-300 грн.
фермер до Фермеру Лук"янчуку Показати IP 28 Січня 2014 12:08
А ти мабуть з податкової, бо знаєш, скільки він податків заплатив! Якщо так, то повинен знати, що с.г. підприємства та фермери платять єдиний сільськогосподарський податок за 1 га с.г. угідь, виходячи їз їх грошової оцінки, який і становить 100-300 грн . за рік.
Роман Показати IP 28 Січня 2014 11:36
Нехай цей діяч розкаже як він людям за паї платить!!! Там у нього стільки хвостів... мама не горюй, а людей як дурить! А під "маркою" Майдану вирішив від цього всього відмазатись, а у разі чогось відразу відмазка - влада тисне! Давайте люди - підтримуйте таких...
велич Показати IP 28 Січня 2014 11:39
Значить невірна податкова політика. Вона повинна бути організована так щоб було вигідніше платити податки ніж їх приховувати.
Микола Показати IP 28 Січня 2014 11:50
А що він не правду каже? Подивіться на тих податківців . за них теж вже треба братися. Вони так наїжають бо хочуть грошиська щоб в таких туфельках модних гуляти і в доміках шикарних жити. вони що за державну зарплату так живуть і сім"ю отримуюють? люди працюють резикуюють а ці приїдуть і не дають працювати. багато через податківців і позакривалось.
Олігарх Показати IP 28 Січня 2014 11:51
податкова трусить як може А один маленький не заплатить і вже показують звіт. вони з нас беруть треба таку політику міняти. подивіться на їхні автівки і будиночки зокрема. хто так ще живе?
знаючий Показати IP 28 Січня 2014 12:05
це понятне дело що тиснуть. а за що ж їм жити за державну зарплату? вони ж робити більше нічого не вміють
ВАня Показати IP 28 Січня 2014 12:22
Ну знаєте- це також неправильно, що ці фермери платять мізерні податки. Наживаються, людям платять копійки, використовуючи рабську працю, а податків нуль без палочки. А ми з мізерної зарплати в 2000 тис. платимо 700 податків на таких горе-фермерів. І взагалі в селі повинні всі платити податки. Держать по 3 корови, свиней 10 штук. биків,курей іт.д. продають десятки тисяч прибутку, а податків взагалі не платять.І ще сміються ,я би дурний їздив на роботу і працював за 1000 -2000,сидів цілий день, ви що подуріли,що я такий дурак.Я маю все, працюю сам на себе, маю їсти, пити, продаю кучу бабла і не за що не плачу.Так не повиннів бути. Хай платять з прибутку. Не може місто працювати на село, а пенсію хочуть таку, як унас і мають таку за 5 років стажу,ні фіга не робивши. Дуже розумно.
ВАні до ВАня Показати IP 28 Січня 2014 20:25
А ти йди і попрацюй у полі. подоглядай за такою кількістю худоби. І сам перестанеш бути худобою.
Вані Показати IP 28 Січня 2014 12:29
то заведе собі курей свиней биків і так далі і плати податки.. хто тобі не дає так працювати? а чому ми маємо кормити сім"ї податківців? вони ж на свою зарплату і точно так не будуть жити і розкошелювати правильно?
валентин Показати IP 28 Січня 2014 12:31
треба змінити законодавство. а то ту хапуги беруть і беруть хватит деньги державні розкрадати по краманах а потім жити на широку ногу. знаю одного жену ніде не робить а яка шапоголічка мать родная
селянин Показати IP 28 Січня 2014 12:32
У нас скільки в області фермерів, скільки людей на землі працює і як багато всього виробляють і для області і для держави і ще можуть за кордон відправляти-торгувати, а тільки один Лук’янчук бідний, "пресують" його... То може треба подумати чого? Він же постійно на Майдані, то коли працювати встигає?!:) Не треба тут очі замилювати людям, а попитайте тих, кому він винен і скільки!!!
Александр Показати IP 28 Січня 2014 12:39
Не надо тень на плетень наводить. Комментатор Роман абсолютно верно указал причину проверки налоговой милиции. Человек не платит людям за паи, сданные ими ему в аренду.
Юрист до Александр Показати IP 28 Січня 2014 12:50
Звичайно, що не повинні наводити "тень на плетень". Договір про оренду земельної частки (паю), укладається між власником паю та орендарем. І це є господарстькі відносини цих двох сторін. А до чого тут податкова міліція, яка згідно закону та Податкового кодексу України взагалі не має права приймати участь у проведенні будь-яких перевірок! Тут, ще не зрозуміло хто наводить "тень" і хто живе і працює в "тени".
Александр до Юрист Показати IP 28 Січня 2014 13:47
Людям - собственникам паев расскажите, что вам понятно, а что нет.
знаю що до Юрист Показати IP 28 Січня 2014 19:34
Ото такі юристи і водять "тіні"! Хто більше заплатить чи вигідніша справа, того і обслуговують!!!
Ігорьок Показати IP 28 Січня 2014 13:00
та всі вони добрі. І податкова і підприємці. там де є увірвати уривають по чорному . то вже дурному ясно
вася Показати IP 28 Січня 2014 13:11
чорна мафія гроші гроші гроші з жиру вже давляться і давлять на фермерів краще б їм дали можливість працювати якщо ще є такі бажаючі
Селянин Показати IP 28 Січня 2014 13:12
А чого ви такі завидющі не берете землю і не гребете гроші лопатою?Земельки ще багато облогує.Збагачуйтесь.А то ті кричать найбільше які повиіжджали з села в місто.Вертайтесь назад.Ой як добре жити в селі і фермеру і всім іншим.
з села до Селянин Показати IP 28 Січня 2014 19:36
Ото такий обдурив людей-селян і втік на Майдан!:)
Факт Показати IP 28 Січня 2014 13:20
Процедура наступна: Фотографуємо клоунів, розміщуємо фото в неті, опізнаємо, дізнаємось адреси, на чому їздять... Приходимо і питаємо за який ... так жируєш, а потім по пиці, по пиці. Скільки є платників податків? А клоунів?
Невський Показати IP 28 Січня 2014 14:10
ти не юрист а дурист!!! цей шмудяк мабуть башлянув за комент???
Юрист до Невський Показати IP 28 Січня 2014 14:29
Не суди по собі, якщо працюєш за гроші, то так і скажи, що вже отримав свою "кісточку". А тепер давай знову до буди, і підготуйся до нового повідомлення. Бо якщо не писатимеш, то знайдуть іншого: "кмітливішого" та дешевшого і... залишишся без роботи.
адвокат до Юрист Показати IP 28 Січня 2014 19:38
А вам юристам кидай не кидай... постійно голодні!!! Вас теж не завадило б за одне місце взяти...
підтримую до адвокат Показати IP 28 Січня 2014 20:27
Адвокат на 100% правий.