Волинські шахтарі анонсували голодування під Адміністрацією Президента
Гірники ДП «Шахта №1 «Нововолинська» планують розпочати голодування під Адміністрацією Президента, поки не отримають заборгованості по заробітній платі. Про це йдеться на сайті Конфедерації вільних профспілок України з посиланням на голову первинного осередку НПГУ копальні Анатолія Мухомеджанова.
«З 8-ї ранку у вівторок, 14 червня, ми плануємо розпочати голодування під Адміністрацією Президента. І стоятимемо там до тих пір, поки не отримаємо заборгованого і відповідей на свої запитання щодо подальшої долі шахтарів Волині», - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що гірники доведені до відчаю і не вірять обіцянкам високопосадовців, позаминулого тижня директор Департаменту вугільно-промислового та торфовидобувного комплексу Міненерговугілля Анатолій Корзун запевнив, що всі необхідні папери для виділення підприємству коштів, у тому числі й на виплату зарплати за три місяці, підготовлені й передані, куди слід. Минув тиждень, а кошти на рахунку підприємства так і не з’явилися.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«З 8-ї ранку у вівторок, 14 червня, ми плануємо розпочати голодування під Адміністрацією Президента. І стоятимемо там до тих пір, поки не отримаємо заборгованого і відповідей на свої запитання щодо подальшої долі шахтарів Волині», - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що гірники доведені до відчаю і не вірять обіцянкам високопосадовців, позаминулого тижня директор Департаменту вугільно-промислового та торфовидобувного комплексу Міненерговугілля Анатолій Корзун запевнив, що всі необхідні папери для виділення підприємству коштів, у тому числі й на виплату зарплати за три місяці, підготовлені й передані, куди слід. Минув тиждень, а кошти на рахунку підприємства так і не з’явилися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
Анатоль_
Показати IP
10 Червня 2016 14:57
Так ця ж шахта вже давно не працює та жодного вугілля не виробляє! За що тоді зарплату державі давати? Питаннячко!
123
Показати IP
10 Червня 2016 15:31
Анонсували? А где реклама, афиши?
Л
Показати IP
10 Червня 2016 15:50
Я б теж сіла там голодувати. Мені зарплати вистачає на 3 дні і то на саме хачування, проїзд, телефон і інтернет, про обновки й мови нема зовсім. А далі треба або голодувати або лізти в борги, що й роблю. А вони там 3 млн Донбасу який самі роздолбали. Де ті їх обіцянки кращого життя після революції гідності (як вони її назвали)? Чим далі все петлю на шиях затягують і затягують.
Дядько
Показати IP
10 Червня 2016 18:10
Скоро Шоколадний Свин приїде на Волинь - тож у вас усіх буде нагода "належно" зустріти цього кривавого тирана.
Працівник ТЦК за $4000 мав зняти з розшуку і знайти бронювання чоловікові: судили в Луцьку 
Сьогодні 12:07
Сьогодні 12:07
Вчора у двох містах на Волині ліквідували пожежі трави
Сьогодні 11:38
Сьогодні 11:38
«Не шукав слави, а робив те, що вважав правильним»: на Волині попрощалися з легендарним розвідником Віктором Зенцом
Сьогодні 11:10
Сьогодні 11:10
На Запоріжжі загинув майор з Волині Сергій Коломієць
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Швидка мода витісняє ремонт: волинський майстер понад чверть століття повертає взуттю друге життя
Сьогодні 08:36
Сьогодні 08:36
Через спеку Луцька міська рада тимчасово змінює режим роботи
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
На Волині судили жінку, бо 14-річний син зняв інтимне відео
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.