USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волинський прикордонник вибачився, що назвав ЗСУ свиньми

21 Вересня 2020 13:27
Прикордонник з Волині Ігор Шарун, який порівнював Збройні сили України зі свинями, вибачився перед українськими захисниками. Це сталося після гучного розголосу та скандалу, який трапився напередодні. Військовослужбовець порівняв на відео в ТікТок воїнів Збройних сил України зі свинями.

Свої вибачення український прикордонник написав на своїй сторінці у фейсбук.

«Моє ім’я серед українського суспільства прозвучало в дуже негативному світлі. І причиною цьому став мій необдуманий і ганебний вчинок. Відразу зазначу, на даний момент я проходжу військову службу в лавах Державної прикордонної служби України. І тому за необдуманість своїх дій мені вдвічі соромно.

Я прошу вибачення у всіх захисників України! Жодних думок про будь-яке насміхання над армією України я не мав та не маю. Я свідомо обирав для себе шлях захисту України і залишаюся патріотом нашої Батьківщини. Мені дійсно прикро, що під час користування однією з соціальних мереж поширив вкрай недоречне відео, в якому йшлося про армію України. Ще раз прошу вибачення в своїх побратимів та кожного, хто захищає нашу країну, за цю ситуацію. Слава Україні!!!» - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
дідо Показати IP 21 Вересня 2020 13:51
Де відео? Свині невинні?
Євробидло Показати IP 21 Вересня 2020 14:15
Звичайно що вибачився. Зараз би відсторонили від служби на період проведення розслідування - то він порахував свої збитки від можливої недоотриманої вигоди від хабарів.....
346 Показати IP 21 Вересня 2020 14:31
Звільнити за статтею і нехай свої вибачення собі десь поглибше засуне
911 Показати IP 21 Вересня 2020 14:57
Рот до *опи розірвати такому мудаку.
Народна прокуратура Показати IP 21 Вересня 2020 15:03
Хабарний зажерся, отримуючи гроші від тих, хто перетинає кордон, лише за те, що просто шлагбаум піднімає. Як мінімум, враховуючи "розкаяння", понизити у званні і перевести на канцелярську роботу.
Виборець до Народна прокуратура Показати IP 22 Вересня 2020 09:14
Якщо є підсобне еосподарство в частині, старшим куди пошлють.
Лучанин Показати IP 21 Вересня 2020 15:59
На Волині такого г.... Багато
Чуєш до Лучанин Показати IP 21 Вересня 2020 16:56
Такого як ти!!! І він львівський, а не волинський, просто служить на Волині.
Виборець до Лучанин Показати IP 22 Вересня 2020 09:17
Він тільки служить в Волинському прикордонному загоні, а сам з м. Броди Львівськог області.
Баба і дід Показати IP 21 Вересня 2020 16:01
От і чуднєнько , Раз вибачився, то хай піде туди послужить, заодно вибачиться особисто. А як не захоче то звільнити, щоб оте воно не ганьбило форму. Гівно мале. ((((
Ввв Показати IP 21 Вересня 2020 17:49
Харакірі....за зраду...
Кнур Показати IP 21 Вересня 2020 19:08
За правду постраждав. Аватарів називати свиньми обідно за свиней. .
qwerty до Кнур Показати IP 21 Вересня 2020 21:39
Ей, тобі мало його слави? Теж хочеш в калюжу пукнути? Краще не ризикуй... Не треба воїнів ЗСУ називати аватарами!!!
Олександр Показати IP 22 Вересня 2020 14:02
Сечас ДПС~это державна продажна служба! Таким не место в этом подразделении! Это позор всем Пограничника!