USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

За зміну заробляли до 100 тисяч: на Волині на одному з постів викрили митників-хабарників

24 Березня 2023 16:05
Для безперешкодного проходження митного контролю під час в’їзду на територію України працівники одного з митних постів Волині вимагали від водіїв від 5 000 до 10 000 гривень неправомірної вигоди.

Про це інформує Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Вночі 24 березня оперативники управління стратегічних розслідувань у Волинській області Нацполіції спільно з Волинською обласною прокуратурою викрили одного з учасників корупційної схеми. Головний державний інспектор управління Волинської митниці отримав 8000 гривень неправомірної вигоди за безперешкодне проходження митного оформлення товару під час його ввозу на територію Україну. Раніше було задокументовано інші факти отримання коштів.

Загалом суми «винагород» коливалися від 5000 до 10 000 гривень з одного транспортного засобу залежно від категорії товару та його кількості. За зміну працівники митного посту «заробляли» до 100 тис. грн.

За результатами проведення процесуальних дій поліцейські вилучили 8000 гривень – предмет неправомірної вигоди. Окрім цих коштів вилучили ще 10 500 гривень, 700 доларів США та 100 євро, які, ймовірно, митники встигли «заробити» за 3 годин робочої зміни.

Наразі фігуранту повідомлено по підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Проводяться подальші заходи з метою притягнення інших осіб, задіяних у схемі, до відповідальності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
прокуроркиня Показати IP 24 Березня 2023 16:09
На нашій митниці можуть бути чесні митники??? так як і чесні контрабандисти.-це нонсес
Анонім Показати IP 24 Березня 2023 17:00
Кому війна..... Під Бахиутом місячна зарплата-якщо залишиться живим! А тут нагло.лежачи! Цей жах в Украіні не завершиться ніколи!
Самсон Показати IP 24 Березня 2023 17:41
Тільки довічне!
Леді Гага Показати IP 24 Березня 2023 18:06
Тих хлопців що брали погранців з таможніками я добре знаю, я з ними знайшла спільну мову, дорогі хлопці , колись вони відзивалися на УЗЕ
Анонім до Леді Гага Показати IP 25 Березня 2023 11:48
ціна питання, якщо не секрет?
1 Показати IP 24 Березня 2023 18:41
У нас інакше не вміють і не хочуть жити. Одні обважують на базарі, другі продають прострочку в магазині, треті халтурять на будові, четверті крадуть по трохи,, пяті тисячами , шості мільйонами, сьомі яйця за 17 грн.купляють, восьмі за екзамени беруть, девяті важливі документи підписують за мзду, а десяті кажуть, коли ж то все припинеться, бо не мають можливості щось вкрасти,чи на лапу отримати
Анонім Показати IP 24 Березня 2023 18:50
кожен максимально монетизує те, чим займається: від простого інспектора до людини з портрету. головне знати табличку ділення. таке життя дорослих.
Валентин Показати IP 25 Березня 2023 10:39
Скільки б не міняли керівників митниці, порядку там не наведуть. Митниця наскрізь корумпована.Чесних митників не-ма-є. Без допомоги Євросоюзу не обійтись.Треба об'єднувати митниці з їхніми.
Марта Показати IP 25 Березня 2023 15:51
Я 02.07.22 їхала на машині ,яка зареєстрована на чоловіка та яка є спільною сумісною власністю, жінка митник почала мені принципово розповідати ,а може я вкрала авто в свого чоловіка разом з документами, потім вчепилася, що в мене в машині, кіт і мені треба їхати на іншу митницю. В той час у зв'язку з військовим станом, маючи свідоцтво про одруження було право вільно їхати на авто чоловіка без довіреності. Ніякі доводи мої цю, пані не торкнули,вона мило посміхнулася та сказала ,треба віддячити мені. .. !!! Як би не люди в машині ,які їхали та запізнювалися на літак та тварина я мабуть розвернулася та поїхала додому,показавши велику дулю цій пані. Але я щоб лише не підвести людей дала цій пані те ,що вона забажала! Після цього я не їду на митницю Устилузьку гидко за них та себе!!! Перевірка може підтвердити ці дані через відео спостереження ,готова нести відповідальність.
123 Показати IP 26 Березня 2023 16:32
Хабарі породжують хабарників. 75% провини за хабарництво на митниці несуть усі, хто дає хабарі, за бажанням чи вимушено, усі, хто не повідомляє про факти здирництва.