USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Вимикайте гірлянди: уряд скасував пільгові ціни на електроенергію з 1 січня

28 Грудня 2020 23:17
Кабінет Міністрів відмінив пільгову ціну на електроенергію для населення з 1 січня. І якщо нині ціна на електроенергію для населення складає 90 копійок за перші 100 кВт-год, то з 1 січня 2020 року вона зросте 1,68 грн за 1 кВт-год.

Відповідне рішення підтримали урядовці на сьогоднішньому підсумковому засіданні, передає УНН.

«Наразі Міненерго спільно з Нацкомісією та іншими учасниками ринку електроенергії напрацьовує удосконалений сценарій фінансового збалансування ринку електроенергії у 2021 році на наступних роках», – сказав в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко.

Читати ще: Із 1 січня закінчується термін дії пільгових тарифів на електроенергію для населення. Що буде з цінами?

Також він зазначив, що проект постанови передбачає продовження строку дії ПСЗ (спецзобов’язання на ринку електроенергії) до 31 березня 2021 року, встановлення із 1 січня 2021 року до 31 березня фіксованої ціни в розмірі 1,68 грн за 1 кВт-год для населення.

Додамо, що наразі ціна на електроенергію для населення складає 90 копійок за перші 100 кВт-год.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Дідо Показати IP 29 Грудня 2020 05:23
Тепер і вдома щоб зігрітися і динамо машину крутити.
Дідо до Дідо Показати IP 29 Грудня 2020 11:56
Стрибайте вище щоб зігритися
зеленський Показати IP 29 Грудня 2020 07:22
то не я, то Ахмєтов
Отакої Показати IP 29 Грудня 2020 07:56
А це були "пільгові"ціни,а ми і не знали.Ну що ж-в добру путь,рехворматори,до "світлого"майбутнього.Відразу згадується покійний Жванецький-"Есть всет в конце тунеля,только тунель су..не кончается..."Краще і не скажеш,талант.
Арафат Показати IP 29 Грудня 2020 08:47
І де реакція нардепів?
666 до Арафат Показати IP 29 Грудня 2020 11:10
реакція позитивна
" Показати IP 29 Грудня 2020 09:23
Як не дивно-По тут ні до чого! спасибі 73% і зе команді! бідність поборено-зе (за) нею-злидні.
666 до " Показати IP 29 Грудня 2020 11:13
Зе як і По зараз доложет Ба - перевиконав вимоги до України.
Отакої Показати IP 29 Грудня 2020 10:08
Де ринок електроенергії і газу???Де він?Антимонопольний комітет розігнати,там дуже багато дармоїдів.
666 Показати IP 29 Грудня 2020 11:50
залишилося дочекатися новорічних побажань))
??? Показати IP 29 Грудня 2020 13:56
зе-боти .-де ж ваша радість? щось не густо! вас навіть не бентежть що усі краіни Європи почали вакцинацію? я розумію .що 73% готові чекати ще 1.5роки навіть більше.Але чи обминає іх ковід?