Взуття подорожчає удвічі
В Україні цього року прогнозується стрибок цін на взуття.
Про це заявила аналітик консалтингової компанії Марія Колесник. Вона вважає, що можна чекати 40% ріст цін на взуття, який пов'язаний, з одного боку, з сезонним чинником, з іншого – з інфляцією, з третього – з тим, що митниця стала ретельніше перевіряти відповідність декларованої ціни імпорту індикативним цінам, повідомляє «ТСН».
Такої ж думки дотримується і власник одного з українських взуттєвих підприємств Дмитро Ткач.
«Думаю, найнижча роздрібна ціна на тій же Барабашовці (ринок в Харкові) на зимові чоботи буде 700-800 гривень. Якщо ж говорити про якісніше модельне взуття, то його ціна - від 1800-2000 гривень», – сказав Ткач.
Підприємець назвав ряд причин, що сприяють подорожчанню. По-перше, оскільки основна маса продукції ввозиться в Україну з Китаю, дуже сильно вплинуло підвищення мінімум на 50% вартості ввезення одного контейнера продукції. По-друге, процедура проходження митного контролю сьогодні настільки ускладнена, що вантажі по декілька місяців стоять в портах.
«Їх власники мало того, що «пристойно» платять за ввезення, так ще й після цього не впевнені, чи пройде взагалі товар митницю, – сказав Ткач і додав: – Попит сьогодні на внутрішньому ринку високий, і ті вітчизняні підприємства, яким хоч якось вдалося вижити, не можуть впоратися із пропонованими об'ємами».
Крім того, Ткач заявляє, що у зв'язку із кризою з минулого року на складах залишилася безліч нерозпроданого товару, який зараз можуть видавати за новий.
«Не думаю, що там дотримувалися правил зберігання. Самому доводилося бачити, як плісняву з взуття відмивають хімічними препаратами», – застеріг підприємець.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це заявила аналітик консалтингової компанії Марія Колесник. Вона вважає, що можна чекати 40% ріст цін на взуття, який пов'язаний, з одного боку, з сезонним чинником, з іншого – з інфляцією, з третього – з тим, що митниця стала ретельніше перевіряти відповідність декларованої ціни імпорту індикативним цінам, повідомляє «ТСН».
Такої ж думки дотримується і власник одного з українських взуттєвих підприємств Дмитро Ткач.
«Думаю, найнижча роздрібна ціна на тій же Барабашовці (ринок в Харкові) на зимові чоботи буде 700-800 гривень. Якщо ж говорити про якісніше модельне взуття, то його ціна - від 1800-2000 гривень», – сказав Ткач.
Підприємець назвав ряд причин, що сприяють подорожчанню. По-перше, оскільки основна маса продукції ввозиться в Україну з Китаю, дуже сильно вплинуло підвищення мінімум на 50% вартості ввезення одного контейнера продукції. По-друге, процедура проходження митного контролю сьогодні настільки ускладнена, що вантажі по декілька місяців стоять в портах.
«Їх власники мало того, що «пристойно» платять за ввезення, так ще й після цього не впевнені, чи пройде взагалі товар митницю, – сказав Ткач і додав: – Попит сьогодні на внутрішньому ринку високий, і ті вітчизняні підприємства, яким хоч якось вдалося вижити, не можуть впоратися із пропонованими об'ємами».
Крім того, Ткач заявляє, що у зв'язку із кризою з минулого року на складах залишилася безліч нерозпроданого товару, який зараз можуть видавати за новий.
«Не думаю, що там дотримувалися правил зберігання. Самому доводилося бачити, як плісняву з взуття відмивають хімічними препаратами», – застеріг підприємець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 6
В мене заробітна плата 1000 грн. Куплю найдешевші черевики за 700 грн, а ти, дитино, ходи голодна, зато мама взута, так виходить? Ото ціни, здуріти можна!!!!!
to OlegJM
Показати IP
5 Жовтня 2010 22:45
а детальніше роз"яснити як можна купити на e-bay і як отримати товар?
Ідеш в магазин, намірюєш те що сподобалося і замовляєш в інтернеті (без попереднього намірювання велика вірогідність що купиш не по розміру). От тільки питання, хто по таких розкладах тепер буде ввозити його в магазини?
А отримати дуже просто, маєш мати валютну картку яка працює за кордоном. Далі розплачуєся цією карткою і обираєш доставку яка в Україні працює. Доставляється товар від кількох днів до кількох тижнів.
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
Тіло знайшли у каналізаційному люку: подробиці надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.