USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Як із понеділка на Волині працюватимуть школи і дитсадки

5 Листопада 2021 16:27
Із 8 листопада у зв’язку з віднесенням Волинської області до червоної зони епідемічної небезпеки школи переходять на дистанційне навчання, а дитсадки зможуть працювати в разі повної вакцинації всіх працівників закладу.

Про це поінформувала Головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко.

На запитання, як на Волині працюватимуть із понеділка школи та дитячі садки, вона зазначила: «Школи переходять на дистанційне навчання, а дитсадки будуть працювати в разі повної вакцинації всіх працівників. Якщо щеплено 100% персоналу, то ці заклади можуть працювати. Заклади освіти мали час, аби пройти повний курс щеплень».

Читати ще: Які правила діятимуть у громадському транспорті у зв’язку з введенням на Волині червоної зони

Відзначимо, що в «червоній» зоні заборонене відвідування закладів освіти (крім дошкільних, спеціальних закладів та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти).

Вона наголосила, що заклади, як-от спортзали, заклади громадського харчування, торгово-розважальні центри, заклади торгівлі та побутового обслуговування, ринки, можуть працювати у «червоній» зоні в тому разі, якщо 100% працівників та відвідувачів мають «зелений» ковід-сертифікат, сертифікат про негативний результат тесту, дійсний 72 години, або довідку про одужання.

Окрім того, Наталія Янко нагадала, що з 8 листопада освітяни та працівники державної служби, які не пройшли повний курс вакцинації проти коронавірусу, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітних плат.

Як ми повідомляли, з понеділка Волинь переходить у червону зону епіднебезпеки.

Ольга ШЕРШЕНЬ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
дідо Показати IP 5 Листопада 2021 17:30
Вакцинування почалося з лютого місяця і давно можна було всім перевакцинуватися, тоді б не було ніякої червоної зони. Самі винні
Баба до дідо Показати IP 5 Листопада 2021 18:53
Так вакциновані хворіють в тій самій пропорціі))
дідо до Баба Показати IP 5 Листопада 2021 19:01
тобі путлєр розказав про пропорціі
Анонім до дідо Показати IP 6 Листопада 2021 13:39
Яке ж ти дурне...
Внук до Анонім Показати IP 7 Листопада 2021 15:16
То мій дідо, він несповна розуму, ходить під себе, купив йому плоншета, а він взявся тут дурню писати
Татка. Показати IP 6 Листопада 2021 10:13
Школи НЕ переходять на дистанційне навчання. Нововолинськ вчиться очно.
Наталя Показати IP 6 Листопада 2021 13:42
А що робити працівникам садочка, якщо є повний курс вакцинацвї? Виходить, що через декількох працівників всі мають залишитись без зарплати? Як діяти в такому випадку?
Волинянин Показати IP 6 Листопада 2021 18:17
Спочатку маски, потім вакцинація,а далі що?!!! Якщо ми живем в правовій державі і головний закон є Конституція,то наші керуючі не мають жодного права, нас обмежувати - в роботі,навчанні,пересуванню... Якщо вони діють не по закону, то чому ми повинні діяти, по закону.
Олена Показати IP 6 Листопада 2021 20:28
Мабуть тут треба вже наших депутатів, міністрів і таких розумних як ця Наталія Янко провакцинувати. Якщо подивитися зі сторони то у них мабуть вже зовсім мозгів немає. Поясніть будь ласка мені, якщо троє дітей навчаються у школі , двоє з них сидять дома на дистанційному а третій іде у школу, то це нормально? Де логіка?
zelia Показати IP 6 Листопада 2021 23:35
Вони говорять що вакцинація добровільна але без неї тебе не допускають в магазини , маршрутки де поділося наше право на вибір
zelia Показати IP 6 Листопада 2021 23:39
Тепер нас поставили перед вибором або вакцинуйся або здохни зголоду вдома
Назар Показати IP 7 Листопада 2021 16:36
В іваничах школи будуть працювати,директор каже,що йому всеодно на пандемію
Ната Показати IP 7 Листопада 2021 22:08
У високорозвинених країнах світу вакцинувалось по 70-90 і більше % щеплень. Тільки в Україні, Молдові, Росії і ще в багатьох найбідніших країнах світу від 5 до 25% щеплень і вмирає велика кількість людей. Про, що це говорить, а говорить про те, що люд тупий або піддається пропаганді ворога, який хоче таким чином нас знищити. Людства не було б, якби не вакцина!
Ната Показати IP 7 Листопада 2021 22:11
Кажете, що вакциновані хворіють, але не смертельно і не у складній формі. Але, багато і покупляло довідок про щеплення.
Анонім Показати IP 8 Листопада 2021 00:04
Хто офіційно підписав наказ.число.дата.прізвище.печатка мокра.,щоб знати на кого вішати потім офіційно.
Коля Показати IP 8 Листопада 2021 10:09
Гітлер казав, щоб знищити народ , потрібно, щоб був табак, горілка і ніяких щеплень.