USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Які двори Луцька планують відремонтувати наступного року

21 Листопада 2017 14:46
Від Привокзального мікрорайону до Теремнівської: які прибудинкові території міста потрібно якнайшвидше відремонтувати у наступному році, з’ясовували представники міської ради.

Низку дворів у Луцьку, які найбільше потребують капітального ремонту, оглянули представники міської влади 21 листопада.

Як розповів радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, зараз обстежують перелік прибудинкових територій, які перебувають у найгіршому стані. Вже на січневу сесію міськради планують дати депутатам цей перелік на затвердження. Перелік погоджуватимуть якомога раніше, тому що потрібно буде якнайшвидше розробити проектно-кошторисну документацію, пройти експертизу, аби не затягувати з ремонтами до пізньої осені. До попереднього переліку найгірших дворів увійшло 34 прибудинкові території у різних мікрорайонах міста. Половину дворів із цього переліку оглянули сьогодні. Таким чином, визначать, які двори включатимуть до списку капремонтів на 2018 рік, а які ремонтуватимуть у 2019 році. Огляд здійснюють завчасно, щоб процес ремонту вдалося розпочати раніше.


Розпочали огляд із дворів у Привокзальному мікрорайоні на вулиці Привокзальній 7, 9, проспекті Президента Грушевського, 26, проспекті Перемоги, 21, 22, 23, 25, вулиці Генерала Шухевича 1,3. На цих прибудинкових територіях – понівечене дорожнє покриття, утворюються глибокі калюжі після дощів, відсутні сучасні дитячі майданчики.


Наступними проінспектували двори на центральному проспекті міста (проспект Волі, 8,8а, 31 та 35). Згодом оглянули прибудинкові території на вулиці Рівненській, 81-87, щодо ремонту яких раніше надходили запити як від депутатів міськради, так і від жителів вулиці.


До списку дворів, що перебувають у найгіршому стані, увійшли також прибудинкові території неподалік на вулиці Декабристів, 25, 25а, 27 та Захарова 5,7 та 9.


Останньою оглянули прибудинкову територію на вулиці Теремнівській, 89, 91, 93. Місцеві мешканці розповіли, що неодноразово зверталися у міськраду з проханням капітально відремонтувати двір, який лишається без ремонту ще з часу будівництва багатоповерхівок. Вони просили включити двір до першого десятку прибудинкових територій, які ремонтуватимуть у 2018 році. Тут потрібно облаштувати нове дорожнє покриття, встановити дитячий майданчик тощо. Радник міського голови запевнив, що під час здійснення капітальних ремонтів до робіт підходять комплексно – облаштовують дитячі майданчики, майданчики для сміттєвих контейнерів, викладають бруківкою тротуари, забезпечують освітлення.
Перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад зазначив, що ремонт дворів у місті триває досі, роботи вже на стадії завершення, багато поточних ремонтів планують виконати ще цьогоріч. Для цього додатково виділятимуть кошти. Наприклад, вулиця Богдана Хмельницького перебуває у незадовільному стані. Протягом зими та весни планують розробляти проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт низки дворів та визначити, які двори зможуть бути відремонтовані вже наступного бюджетного року. Оскільки Верховна Рада наразі не затвердила проект держбюджету, у місті не можуть точно розрахувати, яку кількість прибудинкових територій зможуть відремонтувати за кошти міського бюджету у 2018 році. Посадовець висловив сподівання, що парламентарі усе ж вирішать не вилучати значної частини коштів з міського бюджету у державний і тоді у Луцьку зможуть впоратися зі запланованими роботами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Ю Показати IP 21 Листопада 2017 14:51
Вулицю Качалова всі вже мабуть і забули, там дороги немає тільки напрямок
Анонім Показати IP 21 Листопада 2017 15:17
А Проспект Соборності не збираються відремонтувати? Бо там скоро не те, що проїхати буде неможливо , а й пройти !!!
Олеся Показати IP 21 Листопада 2017 15:19
А двір по Грушевського 10 - 8 ??? там уже машини грузнуть у болоті
Лучанка Показати IP 21 Листопада 2017 15:22
Чому вулиці у "часному" секторі знову не включають у перелік?
Н.К Показати IP 21 Листопада 2017 15:32
Коли вже зроблять ремонт на Грушевсько 31???ну ніяк до кінця Грушевського дойти не можуть.в дворі місця нема.щоб пройти яма на ямі.багато маленьких дітей а дит.майданчика нема взагалі ніякого і не було ніколи..напевно дорогу робили в дворі ост.раз як будинок будували.років 60 назад
Місто Показати IP 21 Листопада 2017 15:41
Дивлюсь на фото "аварійних" дворів і аж смішно, там хоть асфальт ще є, а на пр. Молоді 19 і 17 б він вже взагалі відсутній, що навіть сміттєвоз вже туди не заїжджає
Лучанин Показати IP 21 Листопада 2017 15:48
На Січовій1 Луьктепло вже 'поремонтувало' асфальт після ремонту. Стало практично так як було. Ото тільки що дерева прозрізали комусь на дрова.
Тарас Показати IP 21 Листопада 2017 16:56
На Пр. Молоді 9б пройти неможливо, зробіть будь-ласка дорогу
яяя Показати IP 21 Листопада 2017 17:40
вул. Боженко. Вже 10 років просимо зробити!
Лучанин Показати IP 21 Листопада 2017 22:50
Грушевського 10-8 взагалі не пройти не проїхати,освітлення в дворі немає,тротуару немає!!!
Анастасія Показати IP 21 Листопада 2017 23:45
Жителі будинку на вул. Шептицького 34 не можуть дочекатися ремонту дороги у їхньому дворі. Тут ні пройти ні проїхати!!!! Зверніть будь ласка увагу на наші звернення!
Лучанка Показати IP 22 Листопада 2017 08:40
А на вулиці Павлова (район Львівської) з роду віку асфальту не було і що??? Мешканці самі якось замощують будівельним непотрібом (хто може), а посередині вулиці велика ямище... і скільки писали та все без толку. Моя бабуся так і не дочекається того асфальту, щоб без допомоги по тих лабіринтах пройти. Колись давно були представники феміди.... побачили що на початку та в кінці заможніші сусіди вмостили вапняком трішки дороги та й зробили висновок шо вулиця заасфальтована. Там живуть переважно одні пенсіонери, вуличка маленька на 18 хат, невже після численних звернень неможна було б хоча б тимчасово втрамбувати якимось щебенем чи ще чимось, чи вирівняти ті ями.. Жах! Роблять там, де живуть ЛЮДИ, а в нас так - простячок. Вулиці заасфальтовані тільки до нового елітного сектору Малоомелянівського напрЯмку. Там треба. Там на дорогих іномарках їздять, а тут пенсіонери з кульбочками. Весело!
вінні Показати IP 22 Листопада 2017 09:39
а двір по вул. саперів 10? дорожнє покриття яке було знищенне роками, вже декілька разів звертались до влади щоб нам допомогли і все марно. Наш двір невеликий. В дворі якому більше 20 дітей немає нормального дитячого майданчику а лише те що змогли зробити власноруч батьки цих дітей щоб підтримувати хоч якийсь благоустрій в нашому дворі .Просимо у Вас звернути увагу на наш двір !!!!!!!
Кривий Вал Показати IP 22 Листопада 2017 10:41
Відрізок між Хмельницького і Набережною як після бомбардування! Зробили марафет по центру, а знизу срач!!!
Дима Показати IP 22 Листопада 2017 13:23
Коли вже відремонтують двір декабристів 31 та відродження 5 один двір потребує ремонту!
Іван Показати IP 22 Листопада 2017 19:37
Декабристів 31, Відродження 5, Шептицького 34! Один двір який ще грозились цього року зробити!! Тут сарай а не двір!!! Дотримуйтесь обіцянок! Навіть в новинах показували!!
Просимо ! Показати IP 23 Листопада 2017 14:20
А також по вул. Потебні, 46,48, 50, асфальт з 1969 року.
Анатолій Показати IP 23 Листопада 2017 19:59
Центр міста.Вулиця Степана Бандери 19....після дощу в дворі утворюється "озеро" що люди мусять обходити будинокз іншої сторони....і саме цікаво що сусідній двір (будинок 17-й) зробили і двір через дорогу (будинок 20-22) також. Двір-сирота, як кажуть!
Житель Показати IP 12 Грудня 2017 23:49
А вулиця Коновальця? Одна велика калюжа замість дороги, асфальту взагалі немає!