USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

«Європейські прогулянки» луцької чиновниці замість навчання. Подробиці

16 Грудня 2016 13:59
Головна муніципалка Луцька Юлія Сиротинська замість навчання, а отже підвищення кваліфікації, активно за кордоном займається шопінгом, насолоджується життям – про що свідчать її світлини у соціальних мережах. А головне – відпочиває за кошти лучан, адже відпустку їй оплатили з міської казни, повідомляє ТРК «Аверс».

Ця чиновниця, яку у Луцьку знають, як одну із найскандальніших, публічно обвела довкола пальця своє керівництво, депутатів та журналістів. Головний ініціатор знесення у Луцьку нібито незаконних тимчасових споруд, оформила додаткову оплачувану відпустку для навчання, а насправді чкурнула мандрувати Європою. І, ймовірно, про обман ніхто б і не дізнався, якби не прагнення чиновниці поділитися «барвами» свого життя у соціальній мережі.

Крім того, коли її на обмані підловив депутат Луцької міськради, чиновниця вдруге обвела навколо п’яльця громаду, сказавши, що склала сесію екстерном.

Журналісти телеканалу дослідили мандри головної муніципалки Луцька, поспілкувалися із заступником Луцького міського голови Тарасом Яковлевим, який і підписав відпустку на навчання своїй колезі-чиновниці, й почули у відповідь, що будуть щось нібито вчиняти із такими діями Юлії Сиротинської, наприклад, оголосять догану, але про звільнення не йдеться, бо, начебто, надто вона вже цінний працівник.
Щодо навчання луцької чиновниці – то більше запитань аніж відповідей. В Національній академії держуправління про таку студентку знають, однак на сесії вона була відсутня та ще й має академічну заборгованість.

Після викриття цих фактів журналісти звернулися до прокуратури щодо з’ясування обставин.

Детальніше – у сюжеті ТРК «Аверс».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Іля Показати IP 16 Грудня 2016 14:18
Ну Яковлєв це такий заступник Міського голови??? Ганьба як його ще там не звільнили??????????? Таке враження що роби що хочеш . Треба було до Романюка запитати що то за такі працівники міської ради?
Всезнайко Показати IP 16 Грудня 2016 14:22
Яка а...
z Показати IP 16 Грудня 2016 14:46
А мені міська рада не хоче оплатити поїздочку в Європу.?Я тех не проти.!!!!
z Показати IP 16 Грудня 2016 14:48
ЇЇ на посаді тримають за знання чи можливо за щось інше?
до z Показати IP 16 Грудня 2016 15:29
В Європі вона проходила "стажування" а на " роботі"вона "практикує" за що іі і тримають на посаді
Анонім Показати IP 16 Грудня 2016 15:49
фу, вона така вульгарна і без смаку....
кохан до Анонім Показати IP 16 Грудня 2016 16:12
щей свиня жирна
z Показати IP 16 Грудня 2016 16:23
Перепрошую, а що конкретно вона там практикує, чому не взяла відпуску для проходження практики за кордоном? Чому в своїй заяві чітко не зазначила куди саме ми їй оплачуємо відпустку? на сесію чи на практику? Хіба це проблема, чітко сформулювати заяву, пим паче на такій посаді? Чи практикується шопінги проводити? В робочий час, тоді коли на практиці має бути!!
кекс Показати IP 16 Грудня 2016 16:26
коментар було видалено
до z Показати IP 16 Грудня 2016 16:32
вам відоме почуття гумору? вона що студентка Гарварду??? з такими знаннями і практика за кордоном??? хіба що під столом....завдячуючи своім формам але ніяк не знанням.. не смішіть
Джонні Показати IP 16 Грудня 2016 17:56
"достатньо непогано справляється..." - та тільки за це потрібно звільняти! Як то так: достатньо непогано. Ото характеристика чиновниці.
До Джонні Показати IP 16 Грудня 2016 19:00
він має з ким іі порівнювати .думаю.що в нього є таки дружина та й інші жінки не виключення((
клава Показати IP 16 Грудня 2016 19:02
банальна селючка й жл**ишка! я краща!
123 Показати IP 16 Грудня 2016 19:41
Аверс під.си