USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Луцька муніципалка замість навчання гайнула в Європу? ДОПОВНЕНО

30 Листопада 2016 16:02
Депутати цікавляться у начальниці департаменту муніципальної поліції, чому вона, начебто перебуваючи на навчанні в Національній академії держуправління, фактично гуляла за кордоном.

Про це стало відомо під час пленарного засідання 15 чергової сесії Луцької міської ради, 30 листопада.

Депутат Павло Данильчук попросив першого заступника міського голови Тараса Яковлева та директора департаменту мунціпильної поліції Юлію Сиротинську, прокоментувати відпустку останньої.

Річ у тім, переконує депутат, що згідно з повідомленням Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, з 7 по 22 листопада Юлія Сиротинська мала бути на навчанні, в оплачуваній відпустці.
Натомість, якщо вірити сторінці в соцмережі Фейсбук, з 14 листопада Юлія Сиротинська перебувала за кордоном, зокрема в Кракові, Празі, Берліні та Дрездені.
Тож, депутат попросив пояснити цю стуацію.

Сама ж Юлія Сиротинська в коментарі для «Волинь.info» запевнила, що їздила в Європу після того, як здала екзамени екстерном.

«Я здала сесію достроково – екстерном. Це не заборонено законодавством. Кожен сам приймає рішення, як він хоче здавати. Контрольні іспити та практичні. З 7 по 14 листопада включно», – прокоментувала чиновниця.

Додамо, депутат Павло Данильчук переконаний, що вона подорожувала за кошти громади, оскільки відпустка була оплачуваною.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
О! Показати IP 30 Листопада 2016 16:08
Що до подарунків таких як авто то величезні сумніви! З такою п... .ю? ну хочете-фізіономією? і подарунки?? Не смішіть!
Ап до О! Показати IP 30 Листопада 2016 16:54
На каждую красивую или не очень женщину найдётся свой ценитель той самой красоты. Всё дело просто в количестве выпитой водки. Так что завязывайте с алкоголизмом и цените настоящую красоту. не бросайтесь во все тяжкие (как на примере муницыпалки)
ВОВК Показати IP 30 Листопада 2016 16:19
попала кур*ца .
оцінка Показати IP 30 Листопада 2016 16:31
Да, лице цинічне. Хоч пацюків бий.
Вадим Показати IP 30 Листопада 2016 17:25
Гнати цю аферистку з роботи поганою мітлою.
Я Показати IP 30 Листопада 2016 19:14
підтримую другого зверху коментатора. Некрасивих жінок не буває, буває мало горілки.
розум Показати IP 30 Листопада 2016 19:58
Юля сиротинська вічна на посаді, бо вона звільняє місце для кіосків депутатів. Так що нічого їй не буде. Поїздка - це премія за хорошу роботу.
Луцьк Показати IP 30 Листопада 2016 20:00
Це що перший раз. Нічого їй за це не буде, тому що вона звільняє місця для депутатів. Вони на місці знесених гаражів і кіосків ставлять свої кіоски. Так що Ваші вигуки, шановні друзі, залишаться лише вигуками. За цієї каденції Юлька Сиротинська - вічна на посаді .
Депутат Показати IP 30 Листопада 2016 20:22
А чим Пашка кращий.Репу відїв-скоро в "телік"не влізатиме.
Луцьк Показати IP 30 Листопада 2016 20:34
Зашибісь попалась. Луцьк мале село як старі муніципали брали гроші так нові . А я думав що нові чесні . Але луцьк меленьке село. Виплило всерівно
Наталія Показати IP 30 Листопада 2016 20:58
Забрала на пасажі капусту . Ще скільки магазинів без законих підстав забрала . Гаражі на аукціонах продала . Дуже хороший бізнес . Оце я розумію жити по новому . Підтримую так жити кожному
Олег Показати IP 30 Листопада 2016 21:01
Дуже добре відпустка оплачувана. Гроші виділені з наших кишень супер так тримати
Справедливий Показати IP 30 Листопада 2016 21:17
Цей д*біл, Данильчук! Хочу щоб зїздив на передову,а не піарився на азовському морі. На його місці має бути соромно - ти не мужик, а тріпло.
Инквизитор до Справедливий Показати IP 1 Грудня 2016 10:06
Судя по нику "справедливый" и содержанию поста навеевается мысль а не вы ли это самое трепло?!! тут речь идёт про муницыпалку а не про данильчука - фильтруй тематику
Тарас Показати IP 30 Листопада 2016 21:31
І за це люди гинули на Майдані? Одне чм* сварить друге. Сором! Ганьба!
юрий Показати IP 30 Листопада 2016 22:29
сиротинська та яковлев два чоботи пара це два политичних трупа
Анонім Показати IP 1 Грудня 2016 00:08
Сиротинську в мусорний бак . Перша корупціонерка. Стільки людей залишила без роботи, а сама їздить відпочивати. І 100%відсотків нічого їй не буде, бо хороша криша в неї . Всім хвалиться, що с...ти хотіла на людей.
Ну и морды мерзкие Показати IP 1 Грудня 2016 03:02
Сто у жирного кабанчика что у кабанихи с гуляющей челюстью. Только хрюкают друг на дружку возле корыта
45 Показати IP 1 Грудня 2016 07:34
Якби януковича був президентом такого бардака серед держ службовців небуло б. Які є не контрольовані ніким що хочуть то роблять
Анонім Показати IP 1 Грудня 2016 09:23
...«Я здала сесію достроково – екстерном. Це не заборонено законодавством. Кожен сам приймає рішення, як він хоче здавати. Контрольні іспити та практичні. З 7 по 14 листопада включно», – прокоментувала чиновниця... Цікаво, що довідка-виклик на сесію, вказана у розпорядженні мера, від 31.05.2016 року!!! А відпустка 20 календарних днів у листопаді! Ото екстерн!!!)))
Юрист Показати IP 1 Грудня 2016 13:14
Оце банду розвели в Луцьку.
Юрист Показати IP 1 Грудня 2016 14:12
А яку відповідальність понесла пані Сиротинська за пасаж . Там чітко видно не правоміні дії її і її працівників. Чомусь пройшло вже 2 місяці і всі мовчать?
Юта Показати IP 1 Грудня 2016 14:22
Але от скажіть ,всі все знають всі все бачать. В новинах це висвітлюється ,і ніхто нічого зробити не може . То що це ми так прагнули нового життя для наших держ службовців . Чи ми хотіли жити в вільній Україні де права громадян є рівними перед законом . Оці два поняття я не можу зрозуміти. І для кого ця революція гідності стала жити краще
Тото Показати IP 1 Грудня 2016 15:36
Боролись проти міліції . ДАІ які не правомірно діяли . Люди поборол. А зараз муніципальна служба появилась . З якою люди боряться а вони всерівно своє роблять
Світлана Показати IP 1 Грудня 2016 16:40
Хоч будем знати де державні кошти пропадають. І на цьому все закінчиться
Ще Показати IP 1 Грудня 2016 22:14
Ще трошки дай спалиться на криміналі тоді і посадять,і ніхто їй не поможе відповідальність на себе ніхто не візьме . Таких сиротинських найдуть багато якаб в неї криша не була . Все таки справедливість восторжествує . І винні будуть покарані
Патріот Показати IP 3 Грудня 2016 10:08
Це ми виноваиюті герої і патріоти які привели їх до влади.
11 Показати IP 3 Грудня 2016 18:51
Скільки ще цей бардак з сиротинською буде продовжуватись. Кажуть що її з облдерж адміністрації прикривають . Але хто буде нести відповідальність за її дії???Чи це так і залишиться я в який раз доказуючи що Україна країна безмежних можливостей для чиновників
я Показати IP 4 Грудня 2016 11:12
Дурдом, а не влада. Країна, яка гнобить народ і дозволяє Сиротинським керувати містом. Чому жодного звільненого місця не надали простому смертному, а лише дозволили поставити свої торгові точки чиновникам...
Олег Показати IP 4 Грудня 2016 17:49
Отак і живемо . Говорили при владі банда януковича . Ну що тепер дійшло ,що банда порошенка ще сильніша чим януковича. Прийшли забрали і пішли ,а потім на курорт поїхали. Але це все ж легально ,оце головне .
11 Показати IP 9 Грудня 2016 15:18
Гаражі дальше відбирає на літню відпустку збирає кошти.