USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

«Її б розірвали на місці»: свідок розповів деталі аварії у Луцьку за участю скандальної підприємиці. Відео

20 Грудня 2020 16:40
Один зі свідків, який перебував безпосередньо на місці ДТП у Луцьку за участю скандально відомої підприємиці Інни Вільчинської, внаслідок якої постраждала 5-річна дитина, розповів про деталі та подробиці автопригоди, які побачив на власні очі.

Лучанин пригадує деталі вчорашнього інциденту.

«Водій таксі Chevrolet Aveo зупинився на червоний сигнал світлофору. Через 3-4 секунди у нього в’їхала Audi і таксі полетіло на зустрічну смугу. Водій різко вдарив по гальмах і зупинив авто. Тим часом із вулиці Січової виїжджало інше авто, то вона в’їхала і в нього, в бік. Наскільки я бачив, у салоні таксі була жінка, чоловік, хлопець та дитина. Основний удар прийшовся на сторону водія. Удар був такої сили, що задня частина таксі деформувалася у «гармошку». Схоже, що дитина вдарилась головою у сидіння водія. Також бачив кров на обличчі у пасажирки таксі. Чоловік та хлопець, які теж перебували у салоні авто, схоже, не дуже серйозно постраждали. А дівчинка то сильно», – каже очевидець аварії.

З його слів, свідки ДТП були налаштовані рішуче, і, якби не поліція, вони вчинили б над водійкою Audi самосуд.

«Її б розірвали живцем, бо у неї були видимі ознаки алкогольного сп’яніння. От видно, коли людина дуже випила. Вона не хотіла дихати в драгер, пояснюючи це тим, що від шоку не може дихати. Вона розуміла, що якщо дихне у драгер і прилад покаже зайві проміле, то уже не відвертиться – занадто багато свідків», – каже очевидець ДТП.
Нагадаємо, ДТП за участю трьох авто сталася пізно ввечері 19 грудня на проспекті Відродження в Луцьку. Попередньо поліція встановила, що 32-річна водійка Audi Q5 допустила зіткнення з Chevrolet Aveo, який відкинуло на смугу зустрічного руху, а далі в’їхала в Renault Megane.

За словами свідків аварії, водійка Audi перебувала у стані алкогольного сп'яніння. У поліції кажуть, що відібрали необхідні зразки в наркодиспансері, результат дослідження буде через кілька днів.

Медики госпіталізували до лікарні 5-річну пасажирку одного з легковиків з важкими травмами: нині їй надають необхідну допомогу. Також у лікарні перебуває пасажирка Audi Q5, яка отримала тілесні ушкодження.

Винуватицею нічної аварії у Луцьку, в якій постраждала дитина, стала скандально відома луцька підприємиця Інна Вільчинська.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
лучанин Показати IP 20 Грудня 2020 16:51
цікаво, а чому не було Аверсу, а так вони всюди
Друзьйа до лучанин Показати IP 21 Грудня 2020 16:05
Мате ж хіба тибе ни просила ни пий, донюІ А ще змий тиї брове ,бо ти закрасіва і всі тубі врочать! Ірка,то геть не твій год.
Опа Показати IP 20 Грудня 2020 17:35
і той придурок Діма зразу тут як тут, приїхав захищати свою сучку
Валерій Показати IP 20 Грудня 2020 17:56
Не полиция,а институт благородных девиц.
Ой Показати IP 20 Грудня 2020 18:02
Опа дивись шоб небула Тоби Ж,,,ПА
оля до Ой Показати IP 20 Грудня 2020 18:36
Діма то ти?)))
Анонім Показати IP 20 Грудня 2020 19:16
Адвокати, куплена міліція, куплені експерти і буде винна 5-тирічна дитина, що попала під траєкторію удару. Що , хоч хтось з цих зажерливих нуворишів, що покупляли совість суддів, прокурорів і чиновників хоч за щось відповів? Та подивіться всі резонансні справи за останні роки чи хтось відповів? За одне поцікавтеся чим скінчилася справа продавців , яких обібрала ця мадам. Хазяйка жизні, блін.
777 до Анонім Показати IP 20 Грудня 2020 20:40
Вже деякі відповіли. Одного такого їздака в лісі знайшли. І думаю він не один так постав перед судом. Бог все бачить і для кожного в нього своє покарання
Не байдужий Показати IP 20 Грудня 2020 19:47
Та той Дмитрик такий самий як і його помийка. Вони думають що їм усе з рук сходити має. То на*обують продавців у магазині, фірмам з постачання боргують гроші і платять тоді коли їм вигідно, тепер його красапета бухою за кермом розсікає по місту. Царьками себе почуваєте?) Дмитро ти ж читаєш) то можливо втлумачиш в голово своїй "дамі" що їздити бухою за кермом не можна! А якщо дуже хочеться то тільки в один кінець, сіла і з розгону в стіну!
незалежний Показати IP 20 Грудня 2020 20:42
у наркодиспанцері тихенько поміняють кров на "тверезу " і буде просто ДТП бо дорога слизька+довідка з метеостанцііі (слизько)+довідка , що дорогу не посипали піском з сіллю- результат ---- не мала технічноі можливості і спиртного не вживає років з 5!
Рома до незалежний Показати IP 21 Грудня 2020 08:35
Це те з бровами як angry birds?))
Куні Показати IP 20 Грудня 2020 21:28
Поліція стояла і жувала соплі!
Галя Показати IP 20 Грудня 2020 22:17
В Ковелі сьогодні зранку трапилась ДТП теж ймовірно з пяним учасником його шукають по цю пору!!!!!!!! Про це ніхто не написав!
1 Показати IP 20 Грудня 2020 22:57
ВН, напишіть будь ласка про стан дівчинки! Хоч би все добре було!
Сергій Показати IP 20 Грудня 2020 23:32
Якщо випив, визви таксі і їдь спокійно )
Отакої Показати IP 21 Грудня 2020 07:11
Звичайно буде винен таксист,ще і штраф впаяють,бо дитина напевно мала би бути в кріслі.А дама просто трохи понервує і все.Такі реалії сьогодення."Реформована" поліція і приведення до влади невігласів і результат не забариться.
З 40го до Отакої Показати IP 21 Грудня 2020 17:24
Ще вова з такси получить за ущерб
Отакої Показати IP 21 Грудня 2020 07:31
Смартфонитизація,діджиталізація(дибілізація) всієї країни у всій красі.Люди,повертайтесь в реальне життя,а то буде повний .....локдаун.
Правда Показати IP 21 Грудня 2020 08:08
Що накинулись на "бідну"жіночку,Фопа,може їй завтра на майдан(SAVЕ ФОП).А тут "зелені"виборці налетіли,о коршуни...але наша "славна" поліція захистить,бо вона "рехвормована",глибоко "інтелектуальна".Не владу обрали,а просто "золото"черепляне.Радій нарід,тішся,ти цього заслуговуєш...
+ Показати IP 21 Грудня 2020 09:28
Це та з страшними бровами?
Юра Рабон до + Показати IP 21 Грудня 2020 18:29
Бровіна
Фоп Показати IP 21 Грудня 2020 09:44
Брови як у майстра кунг-фу з фільму "Вбити Білла" )))