USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

З 1 січня суттєво збільшили ставки судового збору

2 Січня 2017 19:35
З 1 січня 2017 року, відповідно до Закону України "Про судовий збір" та Закону України "Про державний бюджет України на 2017 рік" змінені ставки судового збору, який тепер прив'язаний до прожиткового мінімуму.

Про це повідомляють в Державному бюджеті України на 2017 рік.

Як визначено в Законі, судовий збір - збір, який збирають на всій території України за подання заяв, скарг до суду, за видачу судами документів, а також у разі прийняття окремий судових рішень, передбачених цим Законом. Судовий збір входить до складу судових витрат.

Судовий збір розраховують у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних громадян, який встановлений законом за станом на 1 січня календарного року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ВАСЯ Показати IP 2 Січня 2017 19:57
А Гройсман ы порошенко кричать що вже економыка процвытаэ, вони що п"яны?Це ж треба людей робити дурними, тільки кричать що мінімалка 3200 а насправді ще ільше з людей забирають
3,14 Показати IP 2 Січня 2017 23:17
3,14здец. Геть усе привязали до мінімалки і податки, збо держ. мито і собі зарплати та пенсії суді і прокурорів
Читач Показати IP 3 Січня 2017 00:13
Є розумна іронія від Яника, що якби він знав, що ми хочемо жити в 3 рази гірше, то чому ми не казали.. він би зробив... а тут всі гріхи на х*уйла... ЖЕЛЕЗНА отмазка.. для наших правителів.. за ****али....
Я Показати IP 3 Січня 2017 07:32
Якщо редакція така грамотна, то нехай напише цифрами, а не водичку полила...
Юлія Показати IP 3 Січня 2017 09:33
Було 552, стало 640 грн. - це по мінімуму. Але немає прив*язки до мінімальної зарплати, бо тоді мінімальна сума судового збору становила б удвічі більше. Не збурюйте людей!
Анонім до Юлія Показати IP 3 Січня 2017 11:53
а ти закон читала ?
Анонім Показати IP 3 Січня 2017 11:16
привязали до мінімальної зарплати. так , за подання позову слід сплатити не менше 1-єї мінімальної зарплати (3200 грн.) . ЖИТИ ПО НОВОМУ !!!!!!!! бандовлада покращує доступ до захисту громадянами своїх прав в суді