USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

З торгового центру в Луцьку евакуювали людей

29 Вересня 2016 20:23
У торгово-розважальному центрі Луцька "Порт-Сіті" оголосили про пожежу та попросили відвідувачів залишити будівлю, повідомляє Волинь24.

Надзвичайна подія трапилася в четвер, близько 19:50.

Оголошення із проханням покинути будівлю передавали через гучномовець протягом двадцяти хвилин. Проте інших зовнішніх ознак пожежі не було, тому люди доволі кволо реагували на заклик евакуюватися.

В місцеве управління ДСНС виклик з приводу пожежі не надходив. Наразі невідомо, чи займання було незначним і його вдалося спинити власними силами, чи тривога була хибною.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 29 Вересня 2016 21:05
Оголошення пожежі в ТЦ ПОРТ-СІТІ не перший раз, тому люди і не реагують. А що буде, якщо почнеться справжня пожежа??????????????????????????????????
Анонім Показати IP 29 Вересня 2016 21:22
Всім буде пох*р
Лучанин Показати IP 29 Вересня 2016 21:50
Це адміністрація ПОРТСІТІ перевіряє за скільки хвилин відвідувачі зможуть вийти з торгового центру у разі надзвичайної ситуації-пожежі.Це була профілактика.Якби люди побачили б справжню пожежу,то би швидко повибігали б надвір,а так не бачивши ніякої небезпеки-пожежі,люди не поспішали покинути даний заклад!
Да ну Показати IP 30 Вересня 2016 01:09
Завжди шукайте в усьому хороше :). А я не можу. А часом не звучить ця тривога тоді, коли народу треба перервати атракціон? Заплатив за годину, а через 10 хвилин залишив. Щось типа цього. Форсмажор.
Та шо зліва до Да ну Показати IP 30 Вересня 2016 08:10
Шановний, вам важливіше задовільнити власні потреби( бо заплачено) чи власне життя? Уявіть що дійсно пожежа. Уявили??? Тоді теж будете думати хто вам їх поверне бо у вас проплачено? Абсурд!
парень Показати IP 30 Вересня 2016 07:22