USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

«За Волинь, за УПА. Бійтеся і чекайте гіршого». Хакери атакували сайти уряду, міністерств та «Дію»

14 Січня 2022 08:00
В Україні в ніч з 13 на 14 січня 2022 року вночі відбулася глобальна хакерська атака на сайти уряду.

Офіційна інформація з’явилася на сторінці Facebook Міністерства освіти і науки.

«У зв’язку з глобальною атакою в ніч з 13 на 14 січня 2022 року офіційний сайт Міністерства освіти і науки тимчасово не працює», – йдеться в повідомленні.

Не працюють також сайти Міністерства закордонних справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Кабінету Міністрів.

На стартовій сторінці МЗС є оголошення, написане трьома мовами: українською, російською та польською:

«Українець! Усі ваші особисті дані були завантажені в загальну мережу. Всі дані на комп’ютері знищуються, відновити їх неможливо. Вся інформація про вас стала публічною, бійтеся і чекайте гіршого. Це вам за ваше минуле, сьогодення та майбутнє. За Волинь, за ОУН УПА, за Галичину, за Полісся та за історичні землі».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
дідо Показати IP 14 Січня 2022 08:16
за зелену тисячу українці продають свою інформацію...дорожче вийде...
ботоксний щур до дідо Показати IP 14 Січня 2022 13:29
Я так розумію, що ця хакерська атака, є такою собі дешевенькою провокацією, що би створити ворожнечу українців і поляків. Примітив, всім і так зрозуміло, що за нею стоїть бункерна моль і паРашка.
Анонім Показати IP 14 Січня 2022 08:35
Понабирають на ту дію кредитів, як з тим всім розхльобуватися?
1+1 Показати IP 14 Січня 2022 08:52
Давно пора ту дію знищити
Анонім до 1+1 Показати IP 14 Січня 2022 10:16
Де сказано про дію?
Це Показати IP 14 Січня 2022 09:04
Путін зроби, чи Порошенко? Хоча, якщо польською написано, значить - Порошенко з Польщі написав ))
Анонім до Це Показати IP 14 Січня 2022 09:46
бо таку Дію навіть розвинуті країни бояться застосовувати через взлом хакерами а наші диб..ли нічого не бояться
Гнилий ботокс Показати IP 14 Січня 2022 09:13
Така собі дещева, топорна провокація парашки. Хоче стравити Україну і Польщу. Але лаптями за кілометр воняє...
Олег до Гнилий ботокс Показати IP 14 Січня 2022 10:43
Якщо людина ід*от - то це надовго
лучанин до Гнилий ботокс Показати IP 14 Січня 2022 13:12
один з розробників дії EPAM має філію в росії і працює на її держзамовлення
Гнилий ботокс до лучанин Показати IP 14 Січня 2022 13:30
Хотів би, що би ви якесь достовірне підтвердження надали цій інформації. Якщо воно у вас є, звичайно.
Анонім Показати IP 14 Січня 2022 09:24
А потім оте створіння буде дивуватися, чого їх братію ніхто не любить
За до Анонім Показати IP 14 Січня 2022 09:56
що його любити, того - Порошенка?
дідо до За Показати IP 14 Січня 2022 10:34
за Томос, за безвіз, за децентралізацію, за армію, за звільнення 2\3 окупованих в 2014 році територій...за кошти ,які зараз витрачають на Велике крадівництво...
от толку до дідо Показати IP 14 Січня 2022 11:06
з того Томоса? про яке звільнення мова? Пєця проср*в пів України разом з пастором... За кошти можна дякувати тільки в тому сенсі, що Пєця не встиг їх освоїти... за часів Педро - щось будували, чи проссто - крали, навіть не роблячи вигляд що щось будують?
дідо до от толку Показати IP 14 Січня 2022 11:18
Якби Порох щось вкрав,тоб за три роки щось би знайшли....а так багато грошей,які були зароблені при Порошенку, зеленський тратить на ліво та на право.
Анонім до дідо Показати IP 14 Січня 2022 11:53
та хто тому зеленському дасть посадити прошенка? як європа скаже так і зробить.не зря ж поїхав туди плакатися і шукати захисту.чи ви не розумієте що тут нічого не вирішується
Фіма до дідо Показати IP 14 Січня 2022 11:21
Шановні, вчіть класиків, люба влада,підкреслюю,люба,це є ПАРАЗИТ на тілі суспільства,які відрізняються тільки тим ,більше чи менше смокчуть крові...
Ой ти й до За Показати IP 14 Січня 2022 10:40
хворе ти, чи допився. Чого тобі Порошенко меріщиться скрізь?
Чому до Ой ти й Показати IP 14 Січня 2022 11:08
меріщиться? це кучеряве п*дло на всіх каналах верещить який він д'Артаньян, а навколо нього - одні п...си
Еге до За Показати IP 14 Січня 2022 11:05
то єст Хряк-вальцман!
Програмісткиня Показати IP 14 Січня 2022 10:32
Дія ще понадобиться. Для виборів онлайн.
5Бал до Програмісткиня Показати IP 14 Січня 2022 13:43
Ха ха ха ха. Вона для того і задумувалась, але хакери перед тими такими виборами об ту "дію" ноги витруть, і на цьому все закінчиться.
Alex Показати IP 14 Січня 2022 11:06
Ви не розумієте, Дія це просто засіб витягнути вашу ж інформацію з баз даних для Вас, всі Ваші дані давно в базах і не залежить від того чи поставили ви Дію чи ні :)
дідо до Alex Показати IP 14 Січня 2022 11:24
дія- це лазівка до всіх баз..тобто хто володіє дією,то буде володіти людьми...однією кнопкою вирубають людину....
Правдоруб Показати IP 14 Січня 2022 11:40
Поки Українці будуть сперечатися та поливати своїх оппонентів брудом проросійскі сили будуть отримувати від цього насолоду та збільшувати вірогідність приведення до влади проросійськи налаштованого ставленника, а Ви й далі замість того щоб обєднати зусилля проти ворога напрявляєте його на своїх же...
Анонім Показати IP 14 Січня 2022 11:50
При владі не професіонали, а шулери
До ВН Показати IP 14 Січня 2022 12:07
ще не набридло накручувати плюс-мінус?
Maха Показати IP 14 Січня 2022 17:35
я за Розумкова
Красавчік Показати IP 14 Січня 2022 18:28
Тільки дурний і тупий не розуміє, що це провокація Путінська. Нічого не вийде, москаль не пройде в українській землі!!!
Хмм Показати IP 16 Січня 2022 06:49
Та вже нова нарратива, Путін не причетний. Хакерски атаки були з боку РБ. Але рибки та хом'ячки вже забули, що писали пару день тому))) Читаю тут, щоб поржати. Юмористична газета))) Особливо +-.