USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.98

Затримали офіцера, який вбив бійця на Волині, - ЗМІ

20 Листопада 2014 09:09
Офіцера, який вбив 24-річного волинського бійця, затримали. Про це інформує ТСН.

Як повідомляють наші столичні колеги, згідно з поки що неперевіреною інформацією, убивцю затримали. Він переховувався на території Черкаської області, уродженцем якої є офіцер.

24-річний боєць уцілів у запеклих боях за Савур Могилу та Донецьк, єдиний з екіпажу вижив після прямого потрапляння міни в танк, а загинув у рідній роті.

Солдат помер на місці, а зловмисник утік із частини.

Вчора ввечері його затримали аж на Черкащині, звідки він родом. Тепер слідство опитує свідків і з'ясовує причини суперечки. І військовослужбовці, і командири, обох чоловіків характеризують лише з найкращого боку.

За навмисне вбивство і дезертирство підозрюваному командиру взводу загрожує до 15 років ув'язнення.

Нагадаємо, на території військової частини А2331 (51 ОМБР) сталося вбивство. 18 листопада 2014 року близько 20 години старший лейтенант військової частини, командир танкового взводу Р. під час словесної суперечки, вдарив ножем в грудну клітину солдату К. 24-річний рядовий помер, хоча був ще живий, коли у частину приїхала «швидка».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Вася Показати IP 20 Листопада 2014 09:17
Шкода хлопця який загинув! І того хто вбив шкода, мабуть нерви вже не на місці а в суперечці не витримав. Треба військивих провіряти а то вони таких дров наламають
війсковий до Вася Показати IP 20 Листопада 2014 12:44
Дисципліни в бригаді немає, повна анархія. В державі війна, а формування нової бригади одна говорільня. Від бездіяльності і психічних травм народ спивається виясненя стосунків в такий спосіб приведе до повної деградації війсковослужбовців у В Волинську.
Зла Показати IP 20 Листопада 2014 09:25
А може треба меньше пити??? Вже досить робити героїв з усіх. Дістало!!!! Ви подивіться на вулиці міста в обідню пору, а особливо у вечірню: пяні чоловіки у формі - це вже стало нормою, на жаль. Так, воювали, так, під Градами. Але ж нині вже дома, з рідними. А толку??? Повальне пияцтво, відсутність дисципліни. При цьому НІЯКОГО впливу!!!! Поки в армії не буде жорсткої дисципліни й порядку - толку НЕ БУДЕ!!!! І досить всім нам лити крокодилячі сльози, мовляв, вони ж воювали. Споконвіку чоловіки воювали, а у жінок був свій фронт. А нині все перемішалося: суто чоловіча справа возведена в ранг геройства небаченого, при цьому сімї виживають здебільшого самі, бо деякі "герої" пропивають все.
Анонім до Зла Показати IP 20 Листопада 2014 09:37
ото-то... Лукашенка на них не хватає!!!!
Оля до Зла Показати IP 20 Листопада 2014 09:45
ПравильноЗа совета рідко було побачити п"яного у формі офіцера чи солдата. Це було табу.Ходили патрульні і зразу все присікалося і каралося.А зараз дійсно ходять ці вояки по Луцьку сині-сині. Вони воювали. Це не означає,що ходити п"яними.І пільги їм і гроші їм, і квартири. Це вже занадто.За чий рахунок? Ми самі голі і босі. Оці,що йдуть добровівльно я думаю це тві,що не мають ні в голові і голі та босі.Йдуть за пільгами, їм всеодно,бо не вміють нічого робити і не хочуть. А цих,що забирають це зовсім інше діло.
квітка до Оля Показати IP 20 Листопада 2014 11:51
Які совєти, ви що? То все ганебний час в історії, Свобода і ницики вас осудять!:) Зараз саме час "героїв" нашого часу!!!
Коля до Оля Показати IP 20 Листопада 2014 16:56
Хто служив за "совєтів", той підтвердить, що пянки серед офіцерів (не кажучи вже про прапорщиків) були буденним явищем. тому не треба ідеалізувати той час. Але згідний. що не можна допускати повальне пянство серед нинішніх військових, навіть і через війну.
хто знає Показати IP 20 Листопада 2014 10:03
А хто знає, як звали загиблого?
я Показати IP 20 Листопада 2014 10:32
Здається, Дмитро Коляда, принаймі так пише ВК
88888888888888888888 Показати IP 20 Листопада 2014 13:27
рядовий напевно знав багато, щоб лишнє не розказав мабуть вбив на нерви спишуть нервовий лічись хлопця не вернеш
Рідня Показати IP 20 Листопада 2014 13:50
Як звати офіцера?
Бывалый Показати IP 20 Листопада 2014 16:20
Дурак старлей. Нажрался и за нож ))). А вообще знаете кто у него папа? Вот об этом почему то все умалчивают...
марина Показати IP 23 Листопада 2014 07:13
та вони напевно всі, відморожені.. я думаю таке пержити і залишитись нормальним неможливо!!! я чула чо цей офіцер з 5 танками був на хмельницькому териконі. вони разом з 72 другою виходили з кр.Партизанська. і за інформацією чекали на бійців які також попали в оточення в Дяковому.