USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Завтра у Луцьку до обіду не їздитимуть тролейбуси

7 Червня 2017 11:24
Працівники Луцького підприємства електротранспорту організовують страйк завтра, 8 червня.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Два тролейбуси о 6:00 годині ранку випустять, щоб зібрати працівників на ЛПЕ.

Після цього заблокують виїзд тролебусів з ДЕПО до 14:00. До мирної акції протесту планують долучитися усі водії та кондуктори, повідомило джерело.

Відповідний лист щодо проведення акції протесту вже надісланий у Луцьку міську раду.

Люди вимагають виплатити їм заробітну плату, якої не отримали ще за квітень, та звільнити директора підприємства Ігоря Грицюка у зв'язку з його непрофесійністю та тиском на підлеглих.

Так, нещодавно директор ЛПЕ під час загальних зборів працівників лякав людей рейдерським захопленням та звільненням, більше того, аби про це не дізналася громадськість – заборонив пускати представників ЗМІ на зустріч із колективом.

Нагадаємо, 31 травня депутати Луцької міської ради проголосували за рекомендацію звільнити директора ЛПЕ, оскільки його роботу визнали незадовільною.

До слова, 8 червня о 5.30 ранку працівники Луцького підприємства електротранспорту через невиплату керівництвом зарплат протягом кількох місяців таки організували мирну акцію на території тролейбусного депо. У процесі переговорів з представниками міської влади досягли домовленості про те, що працівники ЛПЕ отримають кошти на виплату зарплати, а тролейбуси сьогодні усе ж вийшли на лінії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
ОЛЕГ Показати IP 7 Червня 2017 11:32
А ви дурні ходіть пішки !!
Сам ти дурень до ОЛЕГ Показати IP 7 Червня 2017 11:54
Ще є маршрутки, мопєд і лісапєд
Шкиряк до Сам ти дурень Показати IP 7 Червня 2017 13:06
Лижи
морж до Шкиряк Показати IP 7 Червня 2017 15:38
А алюмінюві труси. ГГГГГГГГГГГ
Ого! Показати IP 7 Червня 2017 11:46
Свої "спини" вони не забули привезти на роботу! Якщо страйк - то до кінця!! Це кодло давно треба розігнати і набрати нових людей!
ОГОГО до Ого! Показати IP 7 Червня 2017 13:07
Вакансії є завжди...не хочете спробувати?
вихователь Показати IP 7 Червня 2017 11:50
і МАРШРУТЧИКАМ ЛАФА!
Депо Показати IP 7 Червня 2017 13:46
11
Депо Показати IP 7 Червня 2017 13:50
Заробітна плата виплачується с доходів депо, в т.ч. і тих , які надходять з міської ради! З наших з вами грошей! А щоб більше було коштів на зарплату потрібно звернути на витрати коштів. Про це майже ніколи ніхто не говорить. Ще покійний Романюк (хай з Богом спочиває) притягнув в депо алкаголіка, бувшого головного бухгалтера з Приватбанку Домбіка, якого вигнали з нього і Домбік почав працевлаштовувати в депо всіх тих, кого вигнали з Приватбанку! Ввели посади заступників директорів і увага (!) посаду начальника менеджменту та збуту (це в депо!). І кого призначили на цю посаду, як ви думаєте - крупного спеціаліста Пальоху, якого вигнали, як ви думаєте звідки (?) - правильно - з Приватбанку. Ці посади вводив не Грицюк, але він повинен був упорядкувати штатний розпис, повикидати непотріб і тим самим зменшити фонд оплати праці! І це недоопрацювання Грицюка, хоча, як директор він не найгірший серед всіх!!!
Мешканка Показати IP 7 Червня 2017 14:19
В кожного є діти та сімї яких треба кормити а ви спробуйте прожити місяць без зарплати та щось сказати дітям.ми теж люди
Бурмака Показати IP 7 Червня 2017 14:34
А чим будуть займатись страйкарі з 06.00 до 14.00?? І навіщо пертися на роботу і палити електрику? Сидіть дома. Декілька днів такого страйку і про вас всі забудуть.
ДЕПО 2 Показати IP 7 Червня 2017 14:36
До Пальохи В.В. дану посаду обнімав Грицюк І.В.
123 Показати IP 7 Червня 2017 15:06
А чому люди, які користуються послугами тролейбуса мають терпіти неудобства? Чи роботодавцю сказати, що я сьогодні не працюю до 14.00 , бо по тому купленому вами проїзному ніхто не возить і на роботу не приїду і по містиу їздити не буду. Треба було на цей місяць роботи проІзні дешевше. Хто має платити за те, що я не виконаю роботу, якщо робота потребує постійного пересування по місту?
анонім до 123 до 123 Показати IP 7 Червня 2017 21:35
А тебе хто заставляв купувати проїздний? Подумаєш... маршруткою прокатаєшся з вєтєрком і швидше заїдеш
Періс до 123 Показати IP 7 Червня 2017 22:33
Зато про себе вони не забули! Виявляється себе вони возять на роботу і з роботи. Згідно їх логіки працівники водоканалу за воду не повинні платити, муніципали можуть сметаною на вулиці торгувати. Працівників спецкомунтрансу теж на сміттєвозах на роботу добираються?
Сергій до 123 Показати IP 8 Червня 2017 09:30
Не будьте такими егоїстичними та ввійдіть в положення тих людей. Молодці нехай відстоюють свої інтерси, бо якщо мовчати і терпіти, то жити від цього краще не стане!
Депо 3 Показати IP 7 Червня 2017 15:14
То хто притягнув в депо Пальоху - Домбік чи Грицюк? Хто ввів в штатний розпис довбану, нікому не потрібну в депо посаду - Домбік чи хтось інший? Знаючі - дайте для всіх роз"яспення. Але мораль цієї байки така - нафіга витрачати кошти на зарплату тим, без кого можливо обійтись, як це було раніше!!!!!!!
11 Показати IP 7 Червня 2017 15:41
Ще б маршрутки не вийшли пару днів . Добиралися б на таксі за 30 40 грн . І не нили що 4 грн це дорого . А всі 10 готові були б платити.
Ххх Показати IP 7 Червня 2017 23:21
Маршрутки ,,,огонь,, є шанс настригти бабло !!!
Olga Показати IP 9 Червня 2017 13:48
Де можна скачати розклад маршруток (для туристів). яка вартість проїзду? Як сплачувати проїзд у тролейбусі (кондуктор чи т.ін) ? Дякую.