USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Жорстоке вбивство у Ковелі: суд арештував 14-річного хлопця

5 Жовтня 2019 17:15
Ковельський міськрайонний суд обрав запобіжний захід для неповнолітнього ковельчанина, якого звинувачують у нападі на сусідів та вбивстві жінки.

Про це повідомляє ВолиньPost з посиланням на власні джерела.

Так, суддя Ковельського міськрайонного суду обрав для 14-річного хлопця запобіжний захід - тримання під вартою строком на 60 діб.

Нагадаємо, трагедія сталася пізно ввечері 3 жовтня. Родина почула шум у літній кухні, коли вийшли, то побачили там свого неповнолітнього сусіда із ножами в руках, який кинувся на господарів. 41-річній жінці поцілив у серце. Вона загинула ще до приїзду медиків. Чоловік прооперований і перебуває в реанімації, донька отримала легкі травми. Свою вину підліток заперечує, проте показів не дає.

Хлопець захоплювався комп'ютерними іграми і, можливо, вживав наркотики. Про це повідомили вчителі в школі і сусіди підлітка. За словами вчителів, підліток був завжди ввічливий і адекватний, ніколи не мав проблем з поведінкою, прислужував в церкві. Вчився посередньо.

Однолітки хлопчика розповіли, що він захоплювався програмуванням і комп'ютерними іграми. Сусіди також натякнули, що, можливо, він щось приймав із заборонених препаратів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
народна прокуратура Показати IP 5 Жовтня 2019 17:36
Онижедети!!!!
Петро Показати IP 5 Жовтня 2019 17:59
Це просто якийсь п..дєц. Зупиніть планету я вийду.
121 Показати IP 5 Жовтня 2019 21:32
Які ще 60 діб???? Завезіть в Луцьк в ліпіни хай подивляться психіатри, якщо хворий хай лікують, якщо здоровий то в тюрму на максимум!!!
1 Показати IP 5 Жовтня 2019 21:48
А є докази і певність того , що це був саме він з ножем , а не те що він прийшов на крики подивитись ,що сталось і на нього хочуть все повісити?
До 1 до 1 Показати IP 6 Жовтня 2019 13:13
Логіка у вас залізна. Хто хоче повісити? На нього вказав поліцейському чоловік з ноживими пораненням та його донька. Дитина о 22 годмні має лягати спати, бо завтра в школу, а не вештатися по вулиці.
Вася Показати IP 5 Жовтня 2019 22:10
Скільки казати. Без підготовки в серце не попадеш просто так.
мдя Показати IP 5 Жовтня 2019 23:35
Про презумпцію невинуватості хоть хтось згадає? Людина невинна поки суд не доведе протилежне...
мдя Показати IP 5 Жовтня 2019 23:42
Поки писала про презумпція промайнула думка "навіщо витрачаю час, стадо на те і стадо. щоб не думати а слідувати більшості". Не знаю. Мабуть попередньою статтею на цю ж тему навіяло, там підозрюваного пропонували знищити. Стадо лінчевателів то страшна і тупа сила...
Психопланетарій, Лип Показати IP 6 Жовтня 2019 09:27
Це була якась дивна не зрозуміла неповнолітня людина, а саме головне що сім"я цього парубка також якась дивна, після арешту сина, скоро зібралась та втекла з Ковеля, замість того, щоб найняти адвоката та якщо дитина не винна, захищати всіма правовими способами. Я тільки би так і робив, а не тікав подалі він людського розсуду або ока.
23 до Психопланетарій, Лип Показати IP 6 Жовтня 2019 09:42
Сім'я нікуди не втекла. Найняла адвоката і захищають. А те, що переїхали- то зрозуміло. В сім'ї ще двоє маленьких дітей, вони-то в чому винні?
Вчитель Показати IP 6 Жовтня 2019 13:19
Прошу журналістів надати повне відео слів вчителя!!! Учень ніколи не був помічений ними в стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння! Тому писати ці журналістські здогадки чи підозри слідчих, а чи можливо просто ковельчан, і стверджувати, що це "зі слів вчителів" - обурливо!!!!
До вчителя до Вчитель Показати IP 6 Жовтня 2019 19:07
Не вистачало щоб хлопець обкурений до школи ходив! Це був би верх цинізму. А в тихому болоті чорти водяться.
Вчитель до До вчителя Показати IP 7 Жовтня 2019 19:55
Про тихе болото - не сперечаюсь. Ангела з нього ніхто не робить, і, борони Боже, виправдовувати чи захищати...
Луцьк Показати IP 6 Жовтня 2019 21:20
Тобто слів батька і доньки що це він скоїв Напад мало? чому ви тоді вірити зібралися?
Сусід Показати IP 14 Березня 2021 08:28
Скільки дали тому малому?