USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку три жінки крали квіти, висаджені у центральному парку. Відео

27 Червня 2022 18:50
У центральному парку в Луцьку жінки, які гуляли з візочками, викрали з клумб квіти.

Про це інформує Департамент муніципальної варти Луцькради.

«27 червня 2022 року за допомогою камер відеоспостереження «Центру безпеки міста Луцьк» працівниками департаменту виявлено, як напередодні ввечері, близько 22:30, 3 жінки, прогулюючись з візочками на території Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, виривали з клумб висаджені комунальниками квіти, що прикрашали парк та приносили естетичне задоволення усім відвідувачам. Але, очевидно, ці пані вирішили за рахунок платників податків прикрасити квітами свої подвір’я, показуючи не дуже хороший приклад своїм маленьким дітям. Не зупиняло їх навіть те, що в парку перебували й інші люди», – повідомляють муніципали.

Якщо ви впізнали цих осіб, просять звернутись за номерами гарячої лінії «Група швидкого реагування»: 067 000 0 679, 066 102 1 102 або надсилати інформацію на: Viber, Telegram, WhatsApp.

Анонімність гарантують!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
дідо Показати IP 27 Червня 2022 19:04
самки...можна вирахувати через дитячу поліклініку...
123 до дідо Показати IP 28 Червня 2022 09:27
Чому стільки ненависті? Що надзвичайного трапилось. Зірвала собі пару квіток. Чоловік не дарує квітів. В нас набагато більше проблем в місті, щоб на таке розпилюватись і робити сенсацію в інтернеті
Правда Показати IP 27 Червня 2022 19:10
Бидлота сама натуральна!!! Потрібно їхні фото розмістити в парку.А їх наказати жостко
Народна прокуратура до Правда Показати IP 27 Червня 2022 19:58
"Покарати жостко" це як? В таких випадках абсолютно варто просто оприлюднити їх дані і бажано відео з вибаченнями. Цілком достатньо. і наука для інших буде
ого Показати IP 27 Червня 2022 19:26
Який жах
Ще не зовсім свідоми Показати IP 27 Червня 2022 19:40
Бл*д,,і на охоту вийшли. Не вдалося. А тому зі злості квіти покрали.
Анонім Показати IP 27 Червня 2022 19:51
Ліс крадуть вагонами і нікого не наказують. А тут закон про три колоски.
суд до Анонім Показати IP 27 Червня 2022 21:49
все починається з малого...
Лучанка Показати IP 27 Червня 2022 20:17
А цілі фури гумдопомоги пропадають безслідно і знайти кінців не можуть
Лора Показати IP 27 Червня 2022 20:41
Мамочки квіточки крадуть,а дітки, як виростуть,будуть ліс вагонами красти. Тут все зрозуміло.
Вікторія Показати IP 27 Червня 2022 21:19
Ми вибачаємось за скоєне і не знаємо що на нас найшло ми хочемо повернути кошти за квіти які ми покалічили і спортили стараня інших людей вибачаємось
суд до Вікторія Показати IP 27 Червня 2022 22:09
Якщо це дійсно щире каяття то це робить вам честь. Відшкодуйте і не спокушайтесь більше!
міський Показати IP 27 Червня 2022 21:37
В Німеччині був би такий штраф, що вистачило б на ціле поле квітів. Альооо...яка вам Європа??? Хіба )!(опа!!!
Лучанка Показати IP 27 Червня 2022 21:45
На фронт їх.
Бульба Показати IP 28 Червня 2022 00:49
Плін !!! Злочин століття!!! Всі сили на розкриття!!! Я вірю в луцьку пОЛІЦІЮ!!!
123 до Бульба Показати IP 28 Червня 2022 09:30
Треба дописати, вірю в муніципалів! Яких понабирали по оголошенню, дали форму, телефони і послали бігати по місту людей доставати
007 Показати IP 28 Червня 2022 00:53
Мабуть такі страшні , що ніхто квіти не дарує . От і приходиться імпровізувати .
Оля Показати IP 28 Червня 2022 07:11
Натуральні злодійки.
Іван Показати IP 28 Червня 2022 12:44
Білявку можна знайти на подвір'ї вул. Винниченка буд.16