USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Зупинку біля готелю «Україна» хочуть перенести

18 Листопада 2015 08:47
Ідея перенести зупинку громадського транспорту від готелю «Україна» до окружного адмінсуду (на попереднє місце) з’явилася в одного з лучан.

Відповідну петицію на сайті Єдиної системи місцевих петицій опублікував Павло Володимирович Мельничук. «Потреба перенесення є через насичений рух в центрі міста і незручності, через завантаженість громадським транспортом на цій ділянці», – пояснив автор петиції.

Зазначимо, що дата початку збору підписів – 5 листопада цього року. За станом на 17 листопада петицію підписали 172 особи з 300 необхідних.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини писало про те, що зупинка «Драмтеатр», яку перенесли до готелю «Україна» – тимчасова.Та вона виявилася постійною.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лучанка Показати IP 18 Листопада 2015 09:02
Народ, ви задовбали: то вам зупинка мішає, то Старий ринок.
Корінний лучанин до Лучанка Показати IP 18 Листопада 2015 12:25
Лучанка, не народ "задовбав", а ти своїми недолугими коментами! Там зупинки не має бути по ПДР! Подивись де перехід ЗЕБРА а де зупинка, якщо в цьому щось тямиш. На ці порушення просто закрили очі в МІСЬКРАДІ. Обіцянку РОМАНЮКА, надіюсь, памятаєш. Ця зупинка є тимчасовою .
Лучанка до Корінний лучанин Показати IP 18 Листопада 2015 14:50
Чуєш, ти, Корінний, моя думка - мої коментарі. Дивись но, великий знавець знайшовся. Якщо на те пішло, то зупинка за декілька метрів від пішохідного переходу знаходиться. А перед судом, реально пробкі будуть, якщо там почнуть тролейбуси з маршрутками зупинятись.
111 Показати IP 18 Листопада 2015 09:39
А де тоді буде зупинятись 31 та 47 маршрутка???
222 до 111 Показати IP 18 Листопада 2015 10:54
Будуть слідувати екрпресом без зупинки
Смішно Показати IP 18 Листопада 2015 10:22
Ідея виникла у одного із лучан, а хочуть всі?
Лучанка до Смішно Показати IP 18 Листопада 2015 14:52
100% Що за мода пішла ті петиції складати? Якийсь один щось придумає, потім сам в Інтернеті "полайкає" кілька днів і ось вам - (((((
смішно 2 Показати IP 18 Листопада 2015 11:17
Біля адмінсуду мало місця,а біля "Украіни" як раз добре,транспорту скрізь вистачає,а на цій ділянці пішеходні переходи,повороти тут розганяьися не має чого,так що зупинка при тих площах що є розміщена ідеально,шукайте інших проблем бо це смішно
11 до смішно 2 Показати IP 18 Листопада 2015 11:59
цілком погоджуюсь.....біля суду коли була зупинка то постійно пробки на повороті.....бо на зупинці перегороджують дорогу тролейбуси і маршрутки..і тягнеться потік...і ті що піднімаються з Набережної теж не можуть проїхати....тому потрібно не слухати що пропонує один з лучан..який далекий до реалій а практично дивитись на дане питання...
:): Показати IP 18 Листопада 2015 11:46
Просто зупинку треба від готелю продовжити до Адмінсуду.
Анонім Показати IP 18 Листопада 2015 12:30
Не може місто залежати від однієї задн.ці якій бачно вид звікна мішав. Зупинка там працювала десятки років і всіх задовільняла. А неугодную стала, не через покращення дорожної ситуації, а через одного суддю якому бач но челядь під вікном заважала.
124 Показати IP 19 Листопада 2015 01:39
Зупинка для тролейбусів ПОВИННА мати довжину 60м !!!