USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Зупинку біля готелю «Україна» тимчасово переносять

23 Лютого 2016 15:29
Зупинку громадського транспорту від готелю “Україна” тимчасово переносять на вулицю Словацького. Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

Департамент житлово-комунального господарства міської ради сьогодні, 23 лютого,

розпочинає роботи з капітального ремонту зупинки громадського транспорту на вулиці Словацького (біля готелю “Україна”) з влаштуванням “заїзної кишені”.

На період проведення робіт зупинку переносять до Волинського окружного адміністративного суду.

Нагадаємо, тролейбусну зупинку «Драмтеатр» у обласному центрі перенесли на вулицю Словацького, до готелю «Україна», згідно з розпорядженням міського голови, «на період з 06.08.2013 до завершення робіт з благоустрою». Утім, зупинку так і не повернули на місце.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЛУЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗАБУВ ПЕРЕНЕСТИ ЗУПИНКУ БІЛЯ ДРАМТЕАТРУ?
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
для ВН Показати IP 23 Лютого 2016 15:32
Оперативно! Дякую.
опа Показати IP 23 Лютого 2016 15:50
Зупинка біля суду і повинна бути.
суддя до опа Показати IP 23 Лютого 2016 16:32
негоже коли вигляд з вікна псує плебес і громадський транспорт
Андрій Показати IP 23 Лютого 2016 16:41
То повертайте на постійне місце зупинку біля адмінсуду і не витрачайте гроші на якісь "заїздні кармани".
Пан Показати IP 23 Лютого 2016 16:41
Зупинку до суду треба !а то судьи забыли про народ давно!
Суддя Показати IP 23 Лютого 2016 16:52
Переносьте кудись в інше місце тільки не до суду! Я не хочу цілий день дивитись на тих пенсіонерів і ніщебродів які їздять тролейбусами!
Анонім до Суддя Показати IP 23 Лютого 2016 17:09
АЙ МОЛОДЕЦЬ.............
Корінний лучанин до Суддя Показати IP 23 Лютого 2016 17:38
ТИ НЕ СУДДЯ, ТИ ТОЙ САМИЙ НІЩЕБРОД ЯКИЙ СТВОРИВ!! Давно з нього вийшов ПОСІВАЧУ, ти наш "український" , а може вже не український, а перефарбований?
Вася Показати IP 23 Лютого 2016 16:57
Ото да.А ти ворюга і хабарник живеш за наш рахунок, ми платимо податки,щоб держати таких злодюг,як ти. Дивись,бо скоро народ вас сам розкуркулить буде довольно больно суддя-хабарник
дідо Показати IP 23 Лютого 2016 17:03
Може суд перенести кудась на мамсурова.
Анонім Показати IP 23 Лютого 2016 17:39
І кому ви це пишете питається, Романюку і його ба.ді? Да ложив він на вас і на ваші проблеми, одні договорняки, продаж землі, оце все чим живе місто. Всі добре знають що зупинку перенесли в угоду однієї задниці. Що про місто тоді, і про вас мешканців ніхто і близько не думав, воно зробило колапс в центрі міста, воно тепер відріже ще кусок тротуару в угоду якраз тієї одної задниці. А ви обирайте далі і скигліть.
Перехожий Показати IP 23 Лютого 2016 21:09
Місце розташування "нових" зупинок біля Суду викликає Здивування, їх не розмістили, а просто як-небудь "втулили", особливо ту що біля "мікро-магазинчика" місця навколо зупинки КАТАСТРОФІЧНО не вистачає, так як ЗАВАЖАЄ ОГОРОЖА ПОВАЖНОГО СУДУ !!!!
!!! Показати IP 25 Лютого 2016 17:37
що вже ділянку під майбутній підземний паркінг готують