USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Депутат Луцькради назвав Путіна «собакою жіночої статі»

19 Червня 2014 16:57
Депутати Луцької міської ради сперечалися щодо того, як мають бути записані собаки в їх паспортах. Для аргументу однієї з назв згадали Путіна.

Така дискусія «розгорілася» під час засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження сьогодні, 19-го червня

«У мене є собака Пальма, в паспорті написано: «Сука Пальма», хай буде написано «Самка Пальма». Навіщо використовувати такі російські слова, є ж гарне українське слово - «песик». Я не хочу, щоб в паспорті моєї собаки писало «Сука Пальма». С*ка Путін, а для собачок треба писати «самка», - емоційно висловився депутат Луцької міської ради, голова профільної комісії Василь Гриб.
Його пропозицію підтримала директор КП «Ласка» Богдана Новарчук й додала, що в такий паспорт також вклеюється й фотографія пса з описом тварини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
НЕЛУЧАНИН Показати IP 19 Червня 2014 16:59
ніфіга, путін - ху!ло. про це вже всі знають. і це ввійде в історію
шас до НЕЛУЧАНИН Показати IP 19 Червня 2014 17:07
тролі атарвуться..
БУРАВІК до шас Показати IP 19 Червня 2014 23:27
коментар було видалено
))) до шас Показати IP 20 Червня 2014 01:31
Вася пусть лучше расскажет лучанам, сколько земли незаконно увел из фонда луцкой общины. Это будет куда интереснее.
Че Показати IP 19 Червня 2014 17:06
Емоційно, але факт. Ждем доповідь лаврова про те, що в Україні "ущемляют права животных")))
Пацанчік Показати IP 19 Червня 2014 17:11
Ну і красава, молодець Гриб, справжіній Мужик!!!!!!!!!
Ір Показати IP 19 Червня 2014 17:14
Ну що можна сказати?Просто чудна людина.
Дончанин до Ір Показати IP 19 Червня 2014 18:25
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 19 Червня 2014 17:16
Да..., ну і назва собаки "Пальма", ще б назвав "Гречка"))) А про Путіна молодець, він хоч і Ху*ло, але у сука теж!!!!
Дончанин до Дончанин Показати IP 19 Червня 2014 18:26
коментар було видалено
хвілолог Показати IP 19 Червня 2014 18:55
Для пана Гриба - "самка" українською САМИЦЯ. Ось і прорізався москаль прихований)))
Дончанин до хвілолог Показати IP 19 Червня 2014 19:12
коментар було видалено
1221 до Дончанин Показати IP 19 Червня 2014 22:29
А гандончанин теж ще та с**а
вовік Показати IP 19 Червня 2014 19:14
коментар було видалено
Думка Показати IP 19 Червня 2014 19:54
коментар було видалено
пу Показати IP 19 Червня 2014 20:03
коментар було видалено
Українець Показати IP 19 Червня 2014 22:31
В україні ущемлюють російськогавкаючих собак жіночої статі
Недепутат Показати IP 20 Червня 2014 07:11
Господи, ну какие же глупости обсуждают на сесииях.
Юрист Показати IP 20 Червня 2014 09:27
Десь бируться ти неуки,які неможуть вивчити Українську МОВУ! І гавкають тут в коментарях на кацапській- собачачій мові.
Пэтя Показати IP 19 Серпня 2014 12:18
Скоро зиииимммааааа------- ла ла ла ла ла ла ла лаааааа й дровами тре буде топить ------ лалалалалалалала доки влада ср*ться й дiлить край рiдний, диванна сотня тролiть))))))) дiти