USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Бондар прокоментував інцидент з порушенням ПДР

17 Березня 2016 17:17
Депутат Волинської обласної ради Володимир Бондар дізнався про те, що його автомобіль був припаркований не за правилами ПДР, лише згодом. Адже 16 березня за кермом його авто був водій, який і залишив автомобіль на тротуарі. Принаймні у цьому переконує сам депутат.

Про це він розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини.

Як повідомляло видання раніше, депутата облради не оштрафували за паркування у невідведеному для цього місці. Патрульні поліцейські Луцька порушника не дочекалися, а той опісля переставив автомобіль, не порушуючи Правил дорожнього руху. Інцидент відбувся на площі Воз’єднання.

У коментарі виданню речниця поліції Ольга Бузулук підтвердила, що на місце події, описаної у публікації, справді прибула поліція, адже надійшов відповідний виклик на 102. Але власника автомобіля не було на місці. З її слів, у таких випадках патрульні, згідно з законом, не можуть скласти протокол чи винести постанову, тому що немає водія чи власника. Згодом громадянин, який виїжджав з двору, повідомив, що це машина Володимира Бондаря та сказав, що його офіс на 4 поверсі. Патрульні піднялись на 4 поверх, дзвонили в офіс, дверей ніхто не відчинив. Авто сфотографували, внесли в базу потенційних правопорушників.

Відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру МВС України, у Володимира Бондара зареєстрований люксовий седан Volkswagen Phaeton 2005 року випуску.
Попередньо, відповідно до декларації чиновника за 2013 рік (сторінка 6), він володів позашляховиком Toyota Land Cruiser 2008 року випуску.
А під час подій Революції гідності його неодноразово помічали в компанії водія на автомобілі Subaru Outback.
Під час спілкування Володимир Налькович підтвердив інформацію про вчорашній інцидент і сказав, що «Фаетон» дійсно належить йому. Разом з тим, зазначив, що особисто він за кермо сідає нечасто: «У мене для таких справ є водій. Де він паркується – я не знаю».

З його слів, він приїхав на роботу, де займався справами до кінця дня. Про інцидент дізнався дещо пізніше, після чого доручив водієві з’їздити в поліцію і «розібратись зі всіма справами»: «Я сказав, якщо він винен, щоб заплатив штраф, якщо ні – щоб з’ясував ситуацію. Я знаю, що він поїхав і вирішив це питання».

На запитання про те, чи буде Володимир Бондар оскаржувати штраф, як це зробив очільник Волинського апеляційного суду Петро Філюк, він відповів відмовою: «Закон один для всіх. Нічого оскаржувати не буду. Якщо є порушення – поїдь, заплати штраф - і все».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 17 Березня 2016 17:47
ну хоч вистачило честі заплатити штраф, а не відмазуватись, як це зробив позорище-ФІЛЮК
пенсіонер до Анонім Показати IP 17 Березня 2016 21:08
Знову пір як в Бондара так і поліцейських. Ганьба
ВиБорець Показати IP 17 Березня 2016 17:55
а у яких таких "трудових" відносинах із ним перебуває його водій: мо є трудова книжка чи штатний розпис...
Вова Показати IP 17 Березня 2016 18:27
Це те бидло яке на революціях бабло заробляє?
дідо Показати IP 17 Березня 2016 18:29
Молодець Бондар, не то що Фюлюк,який використав корупційну суддівську машину,щоб відмазатися від 250 грн.
12345 Показати IP 17 Березня 2016 18:33
Бондаря воділа має пару машин,цікаво скільки в нього зарплата
Волинь до 12345 Показати IP 18 Березня 2016 17:52
А ти також мрієш попрацювати на нього, заздриш, то так і кажи....
12345 Показати IP 17 Березня 2016 18:43
Бондаря воділа має пару машин цікаво скільки в нього зп
Едик Показати IP 17 Березня 2016 19:27
Бондарь це той рыжий революционер губернатор взяточник
василь Показати IP 17 Березня 2016 21:04
А це ця дамочка Ольга Бузулук, що просвистіла всі гроші, що їй позичили на вибори.... І грамотно декларацію не може написати, а пише.... Дочка в неї є, а не донька.... Нехай спочатку навчиться граматики, а далі пише.... Вже до Бондаря причепилася .... Сім'єю займися, дітьми... А не слідкуєш за людьми.
Юрист до василь Показати IP 18 Березня 2016 16:44
В Сімейному кодексі України ДОЧКА. Вносьте зміни до законодавства.
Василь до Юрист Показати IP 18 Березня 2016 17:51
Олю, ти як той вампір- шукаєш жертву і тримаєшся за неі.... Що ж ти така грамотна та дослужилась до головного спеціаліста, да в тобі душі світлоі ані грама немає.... Де твоі досягнення- подивись, що робиться з криміногенною ситуацією, злодіів ловіть і допомагайте людям спокійніше жити, а не поливайте людей брудом... А стосовно Сімейного Кодексу, то підтянись спочатку, а далі відписуй:)))))))))
Латковський В Показати IP 17 Березня 2016 21:29
Бозулук О речниця,безграмотна , ти надай статистику про розкриття злочинів та розбоїв , корупції в органах поліції. Мешканці Луцька бояться у вечіри виходити на вулиці, за що ми тобі плати зарплату за твій популізм . Займися роботою.
Вовкулака Показати IP 17 Березня 2016 22:40
Як добре мати свій автомобіль, та ще й з власним водієм. І про людей простих нічого не заважає думати.
Клоун до Вовкулака Показати IP 18 Березня 2016 13:41
коментар було видалено
Іверест до Вовкулака Показати IP 18 Березня 2016 17:42
А хто тобі заважає заробити і мати власного водія.... Звикли всі, як в СРСР - щоб все давали.... Підніми зад і зароби, хто заважає.... Рахуйте своє, а не чужих людей...
Віктор Показати IP 18 Березня 2016 09:33
Бондара автомобіль часто стоїть в тому місці на тротуарі. І сам Володимир Налькович його там паркував, так що хай не розказує байки, що це водій винен!!!
Вася до Віктор Показати IP 18 Березня 2016 11:24
Не бреши!Налькович тупий - він не вміє їздити за кермом.
Нана до Вася Показати IP 18 Березня 2016 17:44
Вася, а ти що Бог, щоб судити людину.... Подивіться на себе, а судити гріх, тим більше Великий Піст, побійтесь Бога.... Будьте добрішими, а не перетворюйтесь на Путіна:(((
старец Показати IP 18 Березня 2016 17:33
Тупо вопрос кто голосовал за этого оленя безрогого? Кто дал этому мудильнику "депутата"
ДАІ Показати IP 19 Березня 2016 07:45
знаю особисто як спілкується Бондар та його водій з правоохоронцями, бо зупиняв за перевищення швидкості особисто. Це "бидло" спочатку повчає всіх що воно велике цабе, його взагалі зупиняти не можна бо номера 0001, напряму телефонує начальнику УМВС, далі черговий УМВС наказує відпустити водія. "Горбатого могила виправить" Не вірю ні Бондару не його слугам! Поліція не будьте наївними, перевірте ще номера кузовів у цих шахраїв!
Водій до ДАІ до ДАІ Показати IP 19 Березня 2016 10:32
Обізвалося...