USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Смоленг випередив люстраторів: пішов з посади сам

3 Квітня 2014 15:52
Іван Смоленг вже не очолює обласну Інспекцію з питань захисту прав споживачів.

Про це він повідомив Хронікам Любарта.

Нагадаємо, депутат Луцької міської ради Іван Смоленг очолював міський осередок Партії регіонів. З кінця 2011 року він був керівником Інспекції з питань захисту прав споживачів у Волинській області. А у лютому цього року посадовець виголосив рішення про розпуск фракції Партії регіонів у Луцькраді та припинення діяльності міської організації політичної сили у Луцьку.
Журналістам наразі він зізнався, що днями звільнився з посади.

«Я сам написав заяву, щоб ніхто не просив, щоб не погрожував. Зрозуміло, що мене все одно звільнили б», – розповів депутат.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
лучани Показати IP 3 Квітня 2014 15:53
Смоленг повинен відповісти за рекет підприємців.
то до лучани Показати IP 3 Квітня 2014 20:07
цнотливий спаситель.носій тайн
хто Показати IP 3 Квітня 2014 16:01
хто з БЮТ займе його місце?
БЮТ Показати IP 3 Квітня 2014 16:48
Олександр Бик депутат облради від Свободи
чесно Показати IP 3 Квітня 2014 18:04
Смоленг не був одіозним в Луцьку,нормальний, для людей доступний та поміркований ,і під вікнами не збирались люди з вимогою звільнитись, Мае гідність той звільнився сам,
Західняк до чесно Показати IP 3 Квітня 2014 18:52
сьогодні його бачив на заправці WOG АВТОМОБІЛЬ ВОЛЬВО НОМЕР 1111 ЗА ЗАРПЛАТУ НАПЕВНО КУПИВ
Підприємець Показати IP 3 Квітня 2014 18:11
І.Смоленг був поміркований і дуже дипломатичний керівник,відгуки як в колективі так і в підприємців були позитивні,а те що звільнився так правильно зробив,йому працювати недалиб.
я до Підприємець Показати IP 3 Квітня 2014 20:08
плакаль
колишній член ПР до Підприємець Показати IP 3 Квітня 2014 21:11
Іван Смоленг був корумпований з голови до ніг і нераз навчав членів партії як фальсифікувати вибори
Думка Показати IP 3 Квітня 2014 18:17
Це також неправильно,якщо він нормально працював для чого його звільняти ...
Західняк до Думка Показати IP 3 Квітня 2014 18:53
Права рука Башкаленка такий чесний
1 до Західняк Показати IP 4 Квітня 2014 13:19
Жаба давить? Задавить.
БЕРКУТ Показати IP 3 Квітня 2014 19:19
Ну и дурак Смоленг - уже на подходе новая власть, надо было держаться ...
ЮЛЯ до БЕРКУТ Показати IP 3 Квітня 2014 19:24
Скоро все получат по заслугам от низу и до верху, Сибирь - матушка оч.оч. большая.....
лот Показати IP 3 Квітня 2014 19:45
Боягуз і зрадник.Умійте тримати удар.
віра до лот Показати IP 3 Квітня 2014 21:09
ви смішні. ситуація зрозуміла, про який удар йде мова. "нова влада" поділила посади. людина без лишніх нервів і принижень (бо ПС тільки таким методом працює) пішла з посади.
колишній член ПР Показати IP 3 Квітня 2014 21:13
поки такі як Іван Смоленг будуть на волі ми завжди будим рабами корупціонерів-чиновників !
1 до колишній член ПР Показати IP 4 Квітня 2014 13:23
Смоленг супер мужик.
Косм Показати IP 3 Квітня 2014 23:40
Іван Палич - гідна людина. І мужик він нормальний. Побачимо зараз як бютівці із Сволотою накерують.
Анонім Показати IP 4 Квітня 2014 07:04
коментар було видалено
Док Показати IP 4 Квітня 2014 09:31
Смоленг на відміну від колишнього хапуги та самодура Кожевнікова - розумна. виважена та професійна людина, останні роки інспекція працювала професійно... ІМХО
Лучанин Показати IP 4 Квітня 2014 10:06
Що ви прицепились до Смоленга,з усіх місцевих регіоналів це самий позитивний чоловік і як чиновник він завжди був доступний і відвертий.
лучанин до Лучанин Показати IP 10 Квітня 2014 21:57
смолен любить молодих дівчат, йому не до політики.
Анонім до лучанин Показати IP 10 Квітня 2014 22:27
так-так... доступний.
лучанин Показати IP 12 Квітня 2014 23:46
Так, хіба йому цікава політика? ні він втішається з молодичкою....яка йому в дочки годиться. я б її теж не пропустив.
Адекватний Показати IP 16 Квітня 2014 15:26
Ну й молодець, Усюди справляється.
Цікавий Показати IP 16 Квітня 2014 15:27
А скажіть, дівчина хоч класна?
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2014 19:07
Складається враження, що на сайті сидять базарні баби. Тут про політику, а не про жінок.
Друг Показати IP 16 Квітня 2014 19:11
От..от...і тут буває люстрація.