USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку мовчать про перевізників, які порушують закон

4 Червня 2014 17:10
Перевізники Луцька регулярно допускають порушення. Однак із жодним із недобросовісних бізнесменів міськрада досі не розірвала договір.

Мешканці обласного центру Волині щодня відчувають неєвропейські послуги перевезення у громадському транспорті. Аби захистити свої права, люди скаржаться у відповідні служби. Про це Інформаційне агентство Волинські Новини інформувало у матеріалі: «Безлад з луцькими маршрутками: чи чує влада пасажирів?».

Редакція надіслала інформаційний запит начальнику управління транспорту та зв’язку Луцької міськради Анатолію Миронюку.


Як відомо, згідно з пунктами договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом у Луцьку, який укладає з перевізниками Луцька міська рада, договір може бути розірваний з ініціативи міськради в односторонньому порядку у випадках: якщо перевізник неодноразово порушив (більше трьох разів протягом календарного року) умови договору.

Анатолій Миронюк повідомив, що послуги з перевезень пасажирів у Луцьку надають 9 перевізників. З них - 6 юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців – 3.

«Протягом 2014-го року працівниками управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради складено 82 акти щодо роботи автобусів та 12 приписів про усунення порушень на міських маршрутах. Основними порушеннями були: неробочий GPS, відсутність озвучення зупинок громадського транспорту в салонах, незадовільний стан сидінь, підлоги, написи у салоні автобуса, недостатня кількість транспорту на маршрутах», - розповів про порушення начальник управління транспорту та зв’язку.

Втім про кількість порушників-перевізників, а також про те, чому з ними не розірвано договір, Анатолій Миронюк не сказав ні слова.

Не вказав транспортний начальник й назву трьох перевізників, які допустили найбільше порушень.

Анатолій Миронюк лише проінформував, що щороку кожен перевізник звітує на засіданні виконкому, де приймають відповідне рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Шевякіна Показати IP 4 Червня 2014 18:40
Перевізник бере ліцензію. Той, що її видає - бере... ну Ви знаєте. І щось гарантує. То як тут розірвеш договір. Це ж небезпечно. А ПРАВИЙ СЕКТОР уже куплено. Здулись правдоискатели...
Бармалєй Показати IP 4 Червня 2014 19:09
Да ви спочатку заставте квитки продавати
gfcf;bh Показати IP 4 Червня 2014 19:45
дані скарги не є вагомою причиною розривати договір. можна дати 5 людям по 100 доларів і вони скарги писатимуть і руки в автобусах собі зламають. це раз. по друге - хто їх замінить? квитки до одного місця - в вопасі на львівській купи їх собі хоч тону, контроль над ведення квитково-касового обліку не ведеться. для обездолених, які постійно ниють про високий проїзд, пишу з досвіду: середньорічний план на рік до ПОДОРОЖЧАННЯ ПАЛЬНОГО був 400 грн на день (на деяких маршрутах трохи більше, максимум 500). Автобус має мінімум 1 відстій в місяць, в рік - 12. 365-12=353 (це в іделі якщо не було поломок). 353*400=141,200. Це в ідеалі прибуток за рік з автобуса, але в реалі в районі 100 тисяч. На автобусі рахується мінімум 3 водії по нормах, відрахування на них 600 грн на особу в місяць, 7200 в рік, 21600 на трьох. 141200-21600=119600. зп слюсарам, диспетчерам та ін в залежності від парку з"їдають близько 6% (великий парк) або 7200.119600-7200=112400. Техобслуговування в місяць біля 2000, в рік 24000. 112400-24000=88400. Заміна гуми раз в рік, комплект 6000, 88400-6000=82400. Податки з підприємства біля 12000 в рік. 82400-12000=70400. Більшість луцьких автобусів належать дрібним підприємцям, які самі отримати маршрут не можуть і платять в день оренду за користування. Найдешевше 100 грн. 353*100=35300. 70400-35300=35100. Отакі "грошиська" з автобус в рік має перевізник (багатьох знаю особисто і цифру всі приблизно називали таку ж). В місяць це 2925. Шалений прибуток але це було до подорожчання пального. Прикнемо що мають зараз (35100 + 25% - подорожчання проїзду) - 40% падіння рентабельності, хоча воно трохи більше = 26325 прибуток. ЦЕ ІДЕЛЬНИЙ ПРИБЛИЗНИЙ ПРИБУТОК. Перевезення це малоприбутковий наразі бізнес. не хочу навіть чіпати проблему з новим транспортом, розумні самі порахують. І ВН - харе писати популістську фігню, ви не Осіпов, а поважне видання
нелучанин до gfcf;bh Показати IP 4 Червня 2014 23:11
а тепер я тобі іншу арифметику розкажу. в день маршрутка робить в середньому 15 рейсів і перевозить в середньому 50 пасажирів. 15 х 50 = 750 пасажирів. нехай 50 пільговиків і зайців. залишається 700 пасажирів х 2грн.50 коп. = 1750 грн. В ДЕНЬ А ТИ ТУТ ВІШАЄШ ЛАПШУ ПРО 400 ГРН. ВИРУЧКИ
Лучанка до нелучанин Показати IP 5 Червня 2014 11:33
Де ти взяв 15 рейсів ? це на двох маршрутах максимум і вони в три рази коротші по кілометражу . В більшості по маршрутах 8-9 рейсів і посажиропоток 30-35 пасажирів, бо ти пишеш за час пік а не середнє за день. gfcf;bh -молодець, написав правду . Потрібно пільнговикам дати адресну допомогу і з перевезеннями буде все гаразд. Бо пільги крадуть чиновники , а всі страдають і люди і перевізники.
ирина до нелучанин Показати IP 7 Жовтня 2015 11:02
Підтримую,з особистого досвіду: чоловік працював на 1 план 900грн,зарплата 300 за день(десь біля 16 годин за рульом). На рахунок податку за водія,так вони по документах отримують мінімум 300 максимум 700 грн,там купа нюансів,відпускні ніхто не платить,лікарняні теж.
Анонім до gfcf;bh Показати IP 20 Січня 2015 11:04
...перше ніж писати, довірливо спитай у водіїв про план на день....а він становить: хазяїну-80-90$.cобі-500-600грн, в касу 300-400грн, и заправку на водієві.....оце і вся рентабільність.Необхідно наладити контроль за НАЯВНІСТЬЮ квітків у пасажирів....ті що водій ложить біля себе-ТУФТА.
Маршрутчик Показати IP 4 Червня 2014 20:47
Це брехня те що ти "gfcf;bh" порахував!!!! Просто смішно!!!
Новий до Маршрутчик Показати IP 4 Червня 2014 23:10
Якщо не вміэш рахувати то не мороч голову що ти маршрутчик.якщо автобус утримувати в гарному стані то цифри будуть більші,а скажи брате скільки ти особисто вкладаэш в автобус?чи ти тільки навчений брати?
Пасажир Показати IP 4 Червня 2014 22:56
Я б ще хотів щоб заборонили на маршрутках клеїти рекламу на склі. Клейте лише на металевих боковинах, а не на склі. Для прикладу - їду сьогодні з роботи маршруткою №22, а в ній всі вікна крім лобового зовні заклеєні рекламою. Звичайно, я люблю дивитися у вікно під час поїздки (а хто ж не дивиться), але в цій маршрутці в мене через дві хвилини споглядання крізь сітку почали боліти очі. Я змушений був відводити погляд з вікна на салон, де погляд знову впирався в рекламу про тверезих сантехніків, що наклеєна в салоні. Таке перенасичення рекламою дуже дратує, а особисто мене навіть відлякує, я тепер назло не буду користуватись послугами фірм що розміщують рекламу в маршрутках. РЕТРАНС, майте ж міру. Перевізники, якщо берете гроші за розміщення такої кількості реклами, то знижуйте в них ціну за проїзд, вам же рекламодавці все компенсують.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 4 Червня 2014 23:15
ЧОМУ ВСІ МОВЧАТЬ ПРО ХАМСТВО МАРШРУТЧИКІВ ?
Гостя Показати IP 5 Червня 2014 00:04
А на 16 коли квиточки будуть видавати? Поки всі маршрутчики не будуть працювати так, як 15 (з обов'язковою видачею квитків), то хай закриють рот і не роблять з себе сиріт казанських.
Гостя Показати IP 5 Червня 2014 00:04
А на 16 коли квиточки будуть видавати? Поки всі маршрутчики не будуть працювати так, як 15 (з обов'язковою видачею квитків), то хай закриють рот і не роблять з себе сиріт казанських.
Юська Показати IP 5 Червня 2014 12:00
А чому всі мовчать про хамство пасажирів? Чому всі мовчать, коли бачать як наші праведні і справедливі, а ще дуже чесні люди в години-пік завалюються в маршрутку і не платять, а водій мало того,що має за дорогою слідкувати, дивиться чи всі заплатили і ще квиточки має кожному в руку покласти??? Особисто була свідком,коли одна дама років 45-ти зайшла в маршрутку і на вимогу водія відмовилась платити, бо бачите-но "в неї руки зайняті". А в супермаркетах ви теж касирам кажете,що у вас руки зайняті???аа??? Стоїш на зупинці - наготуй 2,50! І водієві легше, і вам. А взагалі, якщо хочете комфорту - їздіть на таксі. А це громадський транспорт, тут водії теж люди, вони не зобов"язані всім усміхатись на всі 32. Мені особисто байдуже в якому настрої водій,дає він квиток чи ні. Я розумію одне: він теж людина і робота в нього важка, Знаєте, набагато не приємніше приходити в магазини,банки, лікарні, держ установи, чи ПАСПОРТНИЙ СТІЛ. от там дійсно хамство не бачене. Так що відчепіться від тих водів, в першу чергу самі людьми будьте.
ТАК-ТАК Показати IP 5 Червня 2014 13:44
ПАСАЖИРИ МАРШРУТОК-ЦЕ САМІ ПОРЯДНІ,ЧЕМНІ,ВИХОВАНІ,ТА І ВЗАГАЛІ БЕЗГРІШНІ ЛЮДИ,А МАРШРУТЧИКИ-ЦЕ ХАМИ,БИДЛО І ЗЛОДЮГИ!!!!ЧИ МОЖЕ НЕ ЗОВСІМ ТАК???
студентка Показати IP 5 Червня 2014 14:05
А на маршруті №12 вусатий дядько- водій передає здачу з квитком і завжди усім жінкам каже:"Дєвочка,з любов"ю!"
ирина Показати IP 7 Жовтня 2015 11:11
висновок:-є різні пасажири,різні водії і різні підприємці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Перш за все треба бути людиною!
світлана Показати IP 10 Травня 2018 11:08
До якого часу пасажири мають терпіти хамство водіїв, відсутність зупинок, відсутність освітлення на дорогах, люди виходять на зупинку в темноті? А наша влада не хоче чути про такі речі на транспорті? Чиновники одержують зарплату , не виконуючи своїх обовязків, за яку роботу платить держава гроші ? Одні хлопці гинуть за Батьківщину, а другі в с-ці мають всіх та все,,, І ми хочемо добра, закінчення війни? Мешканці мікрорайону Вересневе, Луцьк, не можуть доїхати до роботи в час Пік, по годинї чекають маршрутку № 4, гаряча лінія міської ради не відпочиває від скарг, а толку ніякого! Де діяльність влади? Куди писати скарги, в Прокуратуру, пану Гройсману, чи може в ООН? Можливо не ту країну назвали Гондурасом?,,,