USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Автомайданівець влаштував «дебош» у Луцькраді

30 Квітня 2014 12:41
Голова ГО «Автомайдан Волинь» Сергій Поха обізвав підприємців, які прийшли пікетувати міську раду, «рабами Облспоживспілки» та випадково перекинув техніку журналіста Інформаційного агентства Волинські Новини.

Інцидент трапився під час засідання 59-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 30 квітня.

Так, підприємці, які обурені роботою луцької мерії, почали виганяти автомайданівців з зали засідань, мотивуючи це тим, що «їх ніхто сюди не кликав» і «нову свободу їм уже показала Самооборона».

На це Сергій Поха відповів, що прийшов «відстояти інтереси підприємців», яких заступник голови облспоживспілки Володмир Горгут обізвав «бидлом». Однак, підприємці зауважили, мовляв, Горгут вічливий і такого сказати не міг.

Тоді Сергій Поха сів на місце репортера Інформаційного агентства Волинські Новини, поки той фотографував у залі, а тоді різко встав, перекинувши на підлогу ноутбук.
Опісля автомайданівець розвернувся і без зайвих вибачень покинув сесійну залу. Утім, коли репортер запитав у нього, для чого останній псує його техніку, Поха сказав, що зробив це не навмисне й вибачився.

Свідками події стали усі присутні в сесійній залі Луцької міськради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 12:46
Справжня бидлота той Поха і Ко.!!!
горгут до Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 17:22
в місяць заробляє 3-4 міліона гривень лише на одному ринку.заробляє послугою підмітання.і скупити при таких розкладах трохи людей,взяти працівників штатних осс імені самого себе(головний акціонер) плюс пару бувально десятків підприємців якім щось побіцяв або яких зашугали мега рейдерами(рівень освіти) не проблема..але 2 тис людей спокійно працювали..
вернісь до Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 17:23
коментар було видалено
скажіть до Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 19:20
будьласка з якого інтернет клуба фсб ці плюсики?і чи так важливі вони вашому сайту ?реклама дорожче коштує?а населення почуть чуть получає дозу з ростова?
Анонім до Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 22:29
ШАНОВНІ "ЗАХИСНИКИ" ПІДПРИЄМЦІВ ЯКЩО ВИ ТАКІ РОЗУМНІ І ХОДЕТЕ ХОЧЕТЕ ЩОБ ПІДПРИЄМЦІ БУЛИ НЕЗАЛЕЖНІ І СПЛАЧУВАЛИ ГРОШІ В БЮТЖЕТ МІСТА ВИДІЛІТЬ ЇМ ІНДИВІДУАЛЬНІ МІСЦЯ НА РИНКАХ УКЛАДІТЬ ДОГОВОРИ І НІХТО ЗА ГОРГУТОМ НЕ ПІДЕ..... АЛЕЖ ВИ ЦЬОГО НЕ ХОЧЕТЕ АДЖЕ КРАЩЕ СТВОРИТИ КОМУНАЛЬНИЙ РИНОК І ДЕРЕБАНИТИ ДЕРЕБАНИТИ,....
іовенко до Анонім Показати IP 1 Травня 2014 14:42
та горгут дають команду-платити тобі.прочитай хоч що таке унітарне комунальне підприємство.хтось щось тобі казав..алігархі тобою цікавляться..
Я Показати IP 30 Квітня 2014 12:50
100%
ЗМІй Показати IP 30 Квітня 2014 12:54
А чому той Поха не в армії, не в Нацгвардії, не доброволець на передовій на Сході... бо "довідку" має?!:) Бігає тут порядки влаштовує? Гнати куди-подалі таких "діячів"!!! От кого "викормив" Майдан і його події, тепер не знають люди як позбутись тих самозванців і бандюків!!!
туди до ЗМІй Показати IP 30 Квітня 2014 13:03
А чому той Поха не в армії, не в Нацгвардії, не доброволець на передовій на Сході... бо туди дебілів не беруть... а от у самооборону - запросто....
* до туди Показати IP 30 Квітня 2014 13:56
5 балів
щось до ЗМІй Показати IP 30 Квітня 2014 17:25
ви тролі кацап розпоясались..тєму всім кому щось не нравиться в армію а нам жить як при ющенках і воровать не мішайте виучили на пять.
223 до ЗМІй Показати IP 30 Квітня 2014 23:01
Ви як стадо всі пишете, ви забули що Самооборона та автомайдан перші хто були на майдані і боролися чужте Боролися з режимом Янича...тільуюки післятого як вони в ваші дурні голови донесли що треба гнати всіх яничар загинуло 100 людей це на вашій байдужості... Хлопці молодці... 100 чоловік під міськвиконкомом це не 1500 пвдприємців з ринку. я є підприємець на тому ринку і я за зміни. дякую що комусь не байдуже!
толік Показати IP 30 Квітня 2014 13:01
це ще буде і буде будемо жити "краще"
цікавий Показати IP 30 Квітня 2014 13:07
А яке відношення цей поха має до анатолія похи - колишнього мера, відомого картьожника і бл*д*на?
Анонім до цікавий Показати IP 30 Квітня 2014 13:36
Синок!!!
відповідь Показати IP 30 Квітня 2014 13:08
коментар було видалено
Від перевізників Показати IP 30 Квітня 2014 13:11
Батьки Похи мають бізнес у сфері пасажирських перевезень. Син прийшов відстоювати плату у маршрутівках 3,50. То ж хай буде відвертим прийшов захищати інтереси не підприємців. а своєї родини. Має, звісно юридичне право. Але чи моральне під прикриттям Майдану?
Микола до Від перевізників Показати IP 30 Квітня 2014 13:16
в рило було б йому дати
123 до Микола Показати IP 30 Квітня 2014 13:30
То прийди і дай
123 до Микола Показати IP 30 Квітня 2014 23:04
Дак прийдіть і дайте... Блін не люблю диваножопосидів які тільки базікають.
Родюк Показати IP 30 Квітня 2014 13:17
задовбали вже ті вадєї катафалків
444 Показати IP 30 Квітня 2014 13:34
Це син колишнього мера Луцька Анатолія Похи. Нехай відкупляє ноутбук, або виставить могорич в "Честері"
Треба Показати IP 30 Квітня 2014 13:35
Негайно призначити Поху як самого "бойового" командиром якоїсь роти чи ополчення і послати в Луганськ. Там і приткість його знадобиться і стане відома його сутність. Якщо відмовится відразу "Давай допобачення, знімай желетку.
123 до Треба Показати IP 30 Квітня 2014 23:06
Хлопці він був 2 тижні в Харкові, показав що він сила! А ви тут тільки тролите як трусливі пукачі.
Дмитро Показати IP 30 Квітня 2014 13:41
от бидлота
228 Показати IP 30 Квітня 2014 13:55
це правда що Поху меншого приймали із маріхуаною ?
Код Показати IP 30 Квітня 2014 15:47
Тіп Горгут розумів підприємців, ринки заграбастав. Жаль мені підприємництво - нічого вони не розі іють, що на них Горгут їздить і краде 29 000 000 грн. На рік з їхніх кишень. Бідні і дурні.А Горгут- красавец!!!
Василь Показати IP 30 Квітня 2014 16:27
Люди, які пишуть ці коментарі, які ж ви убогі.
Анонім до Василь Показати IP 30 Квітня 2014 16:39
Як самокритично, адже ти також залишив на сайті свій глибокий комент.
Хто ти Показати IP 30 Квітня 2014 23:06
І знову знайомі обличчя. Хлопчина на першій фотографії, Борис!!!! Ти що там забув? Чи з подвійним громадянством ти знов УКРАЇНЕЦЬ!!!! Чи там просто "бабки" крутяться???? Прикольно два паспорта і тато в Росії)))) За який Х*Р ти там стоїш????
Звернення Показати IP 30 Квітня 2014 23:09
Шановні підприємці! які були сьогодні на сесії напишіть будь - Ласка поіменно хто був і які номера контейнерів, щось велика підозра що 50% людей були не з Ринку! Нехай журналісти проведуть розслвдування!
ПОХА ЧМО ЧМО ЧМО Показати IP 1 Травня 2014 00:07