USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

На Волині міський голова боїться за своє життя і здоров’я

5 Червня 2015 22:41
Посяганням на чесне ім’я назвав міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк спробу активістів «Чорної гвардії імені Нестора Махна» облити його зеленкою. Про це повідомляє «БУГ».

Нагадаємо, інцидент стався сьогодні зранку близько 07:30, коли двоє невідомих молодиків у військовій формі з шевронами добровольчого батальйону «Айдару» чатували мера на автостоянці, поруч із міською радою Володимира-Волинського.

Посадовець надіслав голові обласної державної адміністрації Володимиру Гунчику звернення із проханням захистити його як очільника міста від посягань на його чесне ім’я, а також захистити життя і здоров’я від зловмисників.

«У них в руках було дві пластикові пляшки. Я одразу зрозумів, що там розведена зеленка. Тобто хтось задумав проти мене провокацію», – розповів Саганюк.

«Я одразу гукнув, що у пляшках в них розчин зеленки. Вони почали віднікуватися, казати, що я не правий. Сказали, що хочуть зі мною поговорити. Мовляв, вони із батальйону «Айдар», у них є питання. Я сказав їм, що справжній «Айдар» зараз воює на сході України. Провакацію вдалося нейтралізувати», – поділився мер Володимира-Волинського.

У зверененні Петро Саганюк звинувачує у діях, які вчинили проти нього як міського голови, колишнього виконувача обов’язків начальника Головного оперативного управління Міністерства доходів і зборів Олега Мандзюка, який працював при уряді Януковича.

«Останнім часом, на замовлення Олега Мандзюка особисто на мене як міського голову «виливають бруд», а також на членів моєї родини. Прошу захистити мене належним чином від зазіхань на мою честь, життя та здоров’я», – йдеться у звернені Петра Саганюка до голови ОДА Володимира Гунчика.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Анатоль_ Показати IP 5 Червня 2015 22:45
Рівень кримінальної злочинності після перемоги Революції гідності значно збільшився! Це по усій Україні спостерігається. Нічого не поробиш! Треба стиснути зуби та терпіти!
Анонім до Анатоль_ Показати IP 5 Червня 2015 23:45
а може все-таки треба міліції переловити бандитів, які прикриваються військовою формою?
КЛОУН до Анатоль_ Показати IP 5 Червня 2015 23:56
Про яких бандитів мова? Це ж просто відволікання уваги від того на що її звертають.не будьмо наївними дураками
654 до Анатоль_ Показати IP 6 Червня 2015 08:01
Головний хабарник Володимира боїться
правдива до 654 Показати IP 6 Червня 2015 08:53
Докази і у суд, а не бла-бла! Тут на шпальтах всі "герої" :)
подзізейко до правдива Показати IP 6 Червня 2015 09:19
І судді в нас свої. Ха-ха!
Фізіогноміст до правдива Показати IP 6 Червня 2015 21:40
Самий головний доказ - це ***А! - На ній УСЕ написано.
підприємець до Анатоль_ Показати IP 6 Червня 2015 09:18
Кримінальна злочинність це те чим займається наближена до "князя" чита і різного роду відморозки .В місті за правління Саганюка бандючня кришована "сім*єю" вже не чує землі під собою.Недотрогана каста править бал і на митниці і в контролюючих органах.Контрабанду хто кришує? Валютчики за двадцять метрів від міської ради .Це так має бути і мер тут "безпорадний". А неугодного підприємця подоїти і нацькувати своїх контролерів , будь ласка. Де не плюнь - плати дань! "Добровільні" пожертви попробуй не пожертвуй! Коли наїстеся??? А що може наступним буде невдале "викрадення!? А після повернення прес-конференція?
Анатоль_ до підприємець Показати IP 6 Червня 2015 10:35
Ми з панею Наталкою Семенівною дуже поважаємо шановного Петра Данидлвича, та не довіряємо твоєму жодному слову! Тебе мабуть жаба душить!
++++ до підприємець Показати IP 6 Червня 2015 22:49
Ви абсолютно праві! А той спіч нагадує волання: "ці руки нічого не брали". Чи ж хто у місті не знає правди про те "чесне " ім'я?!
Анонім до Анатоль_ Показати IP 6 Червня 2015 12:28
Требуется хотя бы понять, что скачки ВСЕГДА приводят к подобным результатам. Это в том случае, если у тебя лично без печенюшек кишка тонка.
ЛЮСТРАТОР Показати IP 5 Червня 2015 22:57
ПАС ПОРВАВСЯ МЕЛЬНИК ВСРАВСЯ ,БІДОЛАХА НАШ ВИ ЛЮБИМИЙ, ЦІ РУКИ НІЧОГО НЕ КРАЛИ.
Приколіст Показати IP 5 Червня 2015 23:47
Розсмішили. Певно " теракт" планувався в "культурно мистецькому борделі "Метелик". Морозові гопнікі прокололися. Яка зеленка, який напад, якшо рядом десь з півсьомої стоять валютчики? Вони б попередили тоє шоу!
РЕАЛІСТ Показати IP 6 Червня 2015 00:03
Тіштися, волиняки.поки Петро - мер. Стане Ташликова. пі++ц. Путінські хлопці працюють.
Мойша до РЕАЛІСТ Показати IP 6 Червня 2015 06:21
Забадали Ташликовою. На світязь стару бабу, прибиральницею на базу, яку рейдернула в геологорозвідки.
Настуся Показати IP 6 Червня 2015 00:26
Ну чому ніхто не може за нашу країну взятись і щоб вже був порядок без корупції а зі справжніми українцями які будуть один одного підтримувати а не ганьбити ображати.
Анатоль_ до Настуся Показати IP 6 Червня 2015 00:31
Є така людина, шановна пані! Це-я! Я прийняв відповідальне принципове рішення висунути свою кандидатуру на наступних виборах мера у Нововолинську! У разі моєї перемоги на посаду свого першого заступника я призначу пані Наталку Семенівну!
Настуся до Анатоль_ Показати IP 6 Червня 2015 15:22
Зовсім не смішно. Анатоль. ви шизо френік? Чи залежний від своєї Семенівной?
Вася до Настуся Показати IP 6 Червня 2015 04:03
Давно вже взялись, краiни вже нема, а скоро i назви не залишиться...(((
123 до Настуся Показати IP 6 Червня 2015 05:03
Уже берутся Сааакашвили и К.То ли еще будет...
правдива до Настуся Показати IP 6 Червня 2015 08:55
Так ви ж у владу привели кого-завгодно, любе-рябе-голубе, а тепеп порядку хочете?:)))
++++ до правдива Показати IP 6 Червня 2015 22:53
в радах і при посадах позалишали регіоналів і змін чекаємо... сумно... а ще й на цих виборах знайдуться ті, що за 200 грн голос кому завгодно віддадуть
Анонім до Настуся Показати IP 6 Червня 2015 12:31
А тому, що ви взрощені ляхами як холопи.
Читач Показати IP 6 Червня 2015 00:35
Горбатого могила виправить.. скік жаліюсь що тут цензура в коментах.. і ніякого толку, всервно ссилку про Саганюка видалили... Але ви дєете
єгерь Показати IP 6 Червня 2015 10:12
Молодці ганяйте цього БОРОВА щодня!!!!!! Браво!!!!
хвілолог до єгерь Показати IP 6 Червня 2015 21:43
"Боров" українською буде - кнур.
критик Показати IP 6 Червня 2015 14:54
Режисура-2, гра акторів-2. Де МВВС, СБУ, прокуратура, фотороботи ,операція "Перехват". При такому досвіді роботи-такі проколи. Не за тою адресою звернулись.
відповідати за вчинк Показати IP 6 Червня 2015 22:31
Якщо немає грішків, нехай не боїться. А якщо крутить афери чи крутив, тоді нехай трасеться...
житель Показати IP 6 Червня 2015 22:55
нафіга так красти, щоби всього боятися до останніх днів свого життя?!
правдолюб Показати IP 8 Червня 2015 03:23
А подивіться в його очі.Вони дзеркало його душі...
знавець Показати IP 8 Червня 2015 09:45
та це зінкевич з панасюком переділись.
Гидко Показати IP 8 Червня 2015 10:11
Невже не має чим в суботу 6 червня нормальним людям займатися? Літо, вихідний, Війна....
Проста людина Показати IP 10 Червня 2015 00:32
Війна в Україні,скільки людей загинуло(((Скільки знайомих там(((Як для моєї сім'ї то нам Саганюк нормальний мужик!Задумайтеся що ви хорошого з користю для міста зробили???зате поливати когось брудом у вас найкраще хоббі.На себе подивіться,перш ніж когось “обгадити брехнею!!!Просто скоро вибори,,і хтось дуже хоче на кріселко Саганюка,до "корита” впригнути і чим поскоріше!!Ось і з зеленкою ситуація,ужас.Як можна таке робити!!!!Немає ідеальних людей!Як кажуть:для всіх добрим не будеш!!!Але будьте добрішими!!!Слава Україні!!!