USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

На Волині - новий міський голова

17 Листопада 2014 09:07
28-річний мешканець міста Любомль Роман Ющук у результаті виборів 26 жовтня став міським головою. Повідомляє інтернет-видання Буг.

Роман Васильович – самовисуванець, юрист за фахом, до цього займався адвокатською практикою. Йому, чи не наймолодшому в регіоні голові, віддали перевагу містяни, вибираючи серед 12 кандидатів.

Представлення новообраного мера відбулося під час позачергової сесії депутатів Любомльської міськради.

Романа Ющука привітали голови – райдержадміністрації Ігор Торба та райради – Микола Сушик, а також приєднались до вітань колеги, друзі, родина.

Склавши присягу, новий очільник міста запевнив, що його двері відкриті для кожного, що хто хоче трудитися на корись громади, а позиція «моя хата скраю» не пройде. Він також наголосив, що у своїй роботі буде співпрацювати із районною владою.

Роман Ющук уже приступив до обов’язків міського голови.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Ломброзо Показати IP 17 Листопада 2014 09:28
Якісь очі в нього дивні.
Вася до Ломброзо Показати IP 17 Листопада 2014 09:54
Мутні...Як і він сам..
Mik (галицька миша) до Вася Показати IP 17 Листопада 2014 10:20
Ваську, не вiн мутний, а ти.
Андрій до Ломброзо Показати IP 17 Листопада 2014 10:27
Чезаре був психологом-криміналістом і створив антинаукове положення про існування особливого типу людини.А очима займаться окулісти і іридодіагностики.Це так би мовити далеко від фаху Ломброзо,нік якого Ви собі вибрали.
Лаккей до Ломброзо Показати IP 17 Листопада 2014 23:29
якість фото бажає бути кращою, мабуть у фотографа аматорська камера)
Лора до Лаккей Показати IP 17 Листопада 2014 23:34
може там ще й досі користуються плівочними фотоапаратами?)))
Валентина до Ломброзо Показати IP 18 Листопада 2014 23:57
Я думаю це не дивні, а просто, мабуть, втомлені. В його віці не кожен би відважився на таку посаду. З таких треба брати приклад. Це сміливе рішення. Бажаю йому тільки успіхів.
Mik (галицька миша) Показати IP 17 Листопада 2014 10:27
Правник, та ще адвокат-практик на посадi мiського голови - це добре. Принаймнi, вiн знає закони i вмiє застосовувати їх. I зможе успiшно захищати iнтереси мiста в судових процесах.
ІРА до Mik (галицька миша) Показати IP 17 Листопада 2014 23:13
Це найкращий у Любомлі адвокат, який розуміється в усіх питаннях та його поважають люди, а зараз він міський голова - РЕСПЕКТ. З таким головою на Любомль чекає УСПІХ
Mik (галицька миша) до ІРА Показати IP 18 Листопада 2014 10:24
Мої найкращi побажання пану Роману i мешканцям Любомля!
Марина Показати IP 17 Листопада 2014 12:34
Якщо він дійсно зможе................................ на що маю великі сумніви
Олексій Показати IP 17 Листопада 2014 22:45
Я його знаю - це дуже порядна людина. Від допоміг багатьом простим людям...
генсек до Олексій Показати IP 18 Листопада 2014 10:45
чим вiн помiг він за те гроші утримував!
Містер до генсек Показати IP 18 Листопада 2014 14:59
не має значення як допоміг людям. Якщо він дійсно їм допомагав, то такі люди вже заслуговують на повагу. Мої найкращі побажання пану Роману і жителям Любомля.
Mik (галицька миша) до генсек Показати IP 19 Листопада 2014 10:05
Вiн "грошi утримував". А Ви, шановний "генсеку", працюєте за усну подяку, чи як? Ми всi працюємо, щоб заробити грошi. До речi, iснують i такi юристи, якi беруть грошi з клiєнтiв, але не виконують своїх обов'язкiв, або виконують їх з низькою якiстю. Судячи з вiдгукiв людей, якi знають Р.Ющука, вiн не такий.
Саша Показати IP 18 Листопада 2014 20:52
слухайте, я ніколи не був у Любомлі, але читаючи ваші коменти обов’язково туди приїду)))) дуже багато обговорення навколо цього питання і мені вже хочеться подивитися на це місто і познайомитися Ющуком))))
Олег Показати IP 19 Листопада 2014 00:13
Сейчас в стране на молодых большая надежда поэтому пусть старается.
Вова Показати IP 19 Листопада 2014 22:21
Любомль, вам дуже повезло з міським головою. Вітаю!!!
Таня Показати IP 25 Листопада 2014 18:51
Ромашка - красава!
семен Показати IP 21 Грудня 2014 20:09
на прийом до пана голови РОмана не можу ніяк попасти все міцно зайнятий важливими справами