USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

На Волині посадовців призначатимуть на мінімальний термін

14 Березня 2014 12:27
Відтепер очільників медичної галузі призначатимуть на термін у три роки, а усіх інших посадовців – лише на один рік.

Про це повідомив під час другого пленарного засідання 24 позачергової сесії обласної ради сьогодні, 14 березня, депутат облради Сергій Слабенко.

Таким чином, обранець громади запропонував призначати усіх чиновників на нові посади на мінімальні терміни. Таку пропозицію він озвучив під час розгляду питання про продовження терміну дії контрактів з волинськими посадовцями.

Тож, народні обранці прийняли рішення підтримати таку ініціативу.

А тим часом депутати продовжили контракт з начальником Волинського обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Л.Є. Форманчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
громада Показати IP 14 Березня 2014 12:36
Ну-ну... Ото сам Слабенько і буде там працювати!:)
Fyz Показати IP 14 Березня 2014 12:38
Оце правильно.Молодці
я Показати IP 14 Березня 2014 12:41
Розумна пропозиція аж смішно.Невже за рік можна щось зробити!
Луцьк Показати IP 14 Березня 2014 12:49
А самого Слабенка взагалі треба гнати, і не допускати до влади ні на день!
Анонім Показати IP 14 Березня 2014 12:53
угу...і через ТЕНДЕР!!!!
Юля Показати IP 14 Березня 2014 14:14
Це не штіблєти по Волі продавати. Да Слабенко?
Паразит Показати IP 14 Березня 2014 14:51
А Ваше місце роботи, Слабенко? Де Ви працюєте??? Розкажіть громаді....
Катя Показати IP 14 Березня 2014 14:53
Що може посадовець навчитися за рік,якщо у нас постійно змінюється законодавча база? Він тільки протягом року буде входити в курс роботи.А далі? Прийде новий -і теж буде вчитися працювати і т.д. Всі ж хочуть бути начальниками!
1 до Катя Показати IP 14 Березня 2014 19:16
прийде новий, добре буде виконувати роботу, то й лишать, а погано-звільнять, а не 3 чи 5 років терпіти чудо, яке навіть трудової книжки заповнити не вміє. Все правильно!
Анонім до Катя Показати IP 15 Березня 2014 08:46
На посади необхідно призначати компетентних людей, тобто за професійною ознакою, а не політичною. Якщо людина працювала в установі чи принаймі за такою спеціальністю, то нічого нового на новій посаді вона для себе не відкриє.
люстрація до Анонім Показати IP 15 Березня 2014 12:21
погано - що не відкриє, треба відкривати, вчитися керувати людьми, ато прийде "Мій тато-депутато" наказу оформити не вміє...
До паразит Показати IP 14 Березня 2014 14:53
Головний Піарщик обласної ради
Лєвий сектор Показати IP 14 Березня 2014 15:53
Володимира Сірука добре за рік пролюструйте.
Люся Показати IP 14 Березня 2014 16:43
Дивуюся, як люди з великим досвідом роботи на керівних посадах, висококваліфіковані спеціалісти, депутати змогли проголосувати за д*більну пропозицію. Права Катя. Треба бути великим дурнем, щоб іти працювати на керівну посаду на один рік, не цінити і не поважати себе як спеціаліста та втратити роботу яку маєш. Немає розуму - ніхто не вставить.
Анонім до Люся Показати IP 14 Березня 2014 19:14
їм буде можливість проявити себе за цей рік, не встигнуть наробити дурниць, і якщо гарно справлятимуться - контракт продовжуватиметься далі. Не треба писати не розібравшись в ситуації і в методиці призначення керівників комунальних установ.
Паша Показати IP 15 Березня 2014 09:42
Перед тим як на митницю його ставити пролюструйте його.