USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

НАК «Нафтогаз» не погодився пробачити Луцьку борги: гарячої води поки не буде

28 Серпня 2015 18:18
Чергові перемовини ДКП «Луцьктепло» з «Нафтогазом» вкотре провалилися. На реструктуризацію боргу кредитор не погоджується.

По це стало відомо під час чергової сесії міської ради вчора, 27 серпня.

Нагадаємо, в травні цього року для лучан стала повною несподіванкою відсутність в кранах гарячої води. З’ясувалося, що НАК «Нафтогаз» припинив газопостачання ДКП «Луцьктепло» за шалені борги. Виявилося й те, що в міській раді про це чудово знали, але повідомили про відключення уже пост-фактум. А ось вину за припинення газопостачання поклали на самих лучан, мовляв, містяни боргують підприємству чималі суми, а гарячої води не з’явиться в місті, поки лучани не розрахуються.

Ціле літо лучани мусили або гріти воду в каструльках, або ж ставити бойлери й сплачувати додаткові рахунки за електроенергію. І ось, наприкінці літа міський голова Микола Романюк в одному з інтерв’ю заявив, що гаряча вода в Луцьку має з’явитися найближчим часом. Але цього не сталося.

Натомість на самому підприємстві кажуть, що з боргами перед «Нафтогазом» так і не розрахувалися повною мірою. Підприємство навіть не може підготувати місто до опалювального періоду і просить на це додаткові кошти з міського бюджету, на що їм виділили 1 мільйон гривень, та цих коштів все одно не вистачить.

А ось щодо гарячої води в Луцьку – то перспективи вирішення цього питання досі немає.

«Ми розмовляли із НАК «Нафтогаз України», ми розмовляли із віце-прем’єром. «Нафтогаз України» поки не дає згоди на реструктуризацію боргу», - зізнався градоначальник.

Крім того, він повідомив, що 12 містам України вже відновили газопостачання. Та ось Луцьку постачати газ без сплати боргу категорично не хочуть.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
102 Показати IP 28 Серпня 2015 18:40
Пора продавати маєтки і тачки та розраховуватися. Кому? Вони про ЦЕ знають.
Хлоп Показати IP 28 Серпня 2015 19:31
Ганьба депутату Осіпову, який й досі не подав в суд на Нафтогаз України від імені громади Луцька! Як будуть зимою маленькі діти та пенсіонери, хто ж їх захистить, коли до влади дорвалися такі дупутати!
КУМ Показати IP 28 Серпня 2015 19:44
Рабайте дрова волиняни,поки сухо.І хто хоче купувати теплу воду по 45 грн.за куб,нехай Микола мер миється сам за таку ціну.
ххх Показати IP 28 Серпня 2015 19:53
але за газ беруть більше ніж 21грн з людини. Буду платити по 21,а решта нехай вісить.
лучанка Показати IP 28 Серпня 2015 21:06
цікаво - люди за квартиру платять, а борги у Луцьктепло накопичуються...Може їх требе перевірити?
Лучанин Показати IP 28 Серпня 2015 21:41
Повністю розвалили Луцьктепло... ніякої профілактики мереж за літо ніхто не робив .... і Романюк хоче далі керувати містом ((((((((((((((((((
валя Показати IP 28 Серпня 2015 22:46
Просто скоро вибори ..... Хто включить воду ,,той і на коні,,
1111 Показати IP 29 Серпня 2015 08:50
Та просто наш шановний мер таки знову не вкурі....................................................
Лучанин Показати IP 29 Серпня 2015 12:15
Люди, треба думати кого вибирати, мер повинний бути в першу чергу господарником, а не колишнім банкіром і людиною-презентацією. За таку безвідповідальність потрібно відповідати перед громадою.
Я Показати IP 29 Серпня 2015 15:15
Наші сусіди мають велчезний борг за гарячу воду , купили бойлера і не збираються платити, кого таким відключенням наказали?
Я Показати IP 29 Серпня 2015 15:36
коментар було видалено
Реаліст Показати IP 30 Серпня 2015 10:06
Лучанам,як ніколи раніше,потрібно дуже серйозно віднестись до виборів і депутатів,і ,особливо.міського голови,бо ще одна(не доведи Господи)каденція теперішніх доведе до повного колапсу міського господарства.