USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Нового заступника Гунчика підвищили до держслужбовця 3-го рангу

9 Лютого 2015 09:49
Офіційне розпорядження про призначення свого радника Сергія Кошарука заступником голови ОДА та надання йому звання державного службовця третього рангу оголосив голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.

Про це стало відомо сьогодні, 9 лютого, під час оперативної наради.

«Колишній радник голови волинської ОДА відтепер офіційно став моїм заступником. Так, наказом Кабінету Міністрів його підвищили до державного службовця третього рангу», - звернувся очільник області до присутніх у залі, які привітали новообраного заступника гучними оплесками.

Нагадаємо, Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик 3 лютого підписав розпорядження, яким призначив Сергія Кошарука на посаду свого заступника.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
луцьк Показати IP 9 Лютого 2015 09:52
А Героя АТО ще не присвоїли. А треба було б.Ото да. Як не стидно,скільки ж йому потрібно ще дармоїдів облсуговуючого персоналу.А людей на вулицю викидає.
Анатоль_ до луцьк Показати IP 9 Лютого 2015 11:38
Ми з Наталею Семенівною сердечно вітаємо пана Сергія Кошарука та бажаємо йому щастя та нових успіхів на високій державній посаді на благо Волині!
Корінний лучанин Показати IP 9 Лютого 2015 10:10
ТАМ ВСІ СТОЯТЬ В ЧЕРЗІ ЗА РАНГАМИ !!! РАНГИ - ЦЕ ГРОШІ, ЦЕ ПЕНСІЯ І Т.Д. І Т.П.! А ще один ЛОХОТРОН з українцями, який розігрує НОВА ВЛАДА -це "СКОРОЧЕННЯ" органів виконавчої влади на 20%!!! ЦЕ Є ПОСМІХОВИСЬКОМ НА ВЕСЬ СВІТ ! Тепер питання : ХІБА МОЖНА ВІРИТИ ОЦЬОМУ "ЖИТТЮ ПО НОВОМУ" ? Цікаво, щоб сказав БОЛЬЦЕРОВИЧ з цmого приводу по такому " СКОРОЧЕННЮ" чисельності працівників в органах?
ату Показати IP 9 Лютого 2015 10:12
Сергій любить регалії і побрякушки. В нього одних дипломів аж шість, хоча, на жаль, путящої освіти не має.
Партократ Показати IP 9 Лютого 2015 10:28
Яке їхало, таке здибало. Це найслабше кадрове призначення Гунчика. Хіба що родичі чи куми?
Оля Показати IP 9 Лютого 2015 10:36
Який губернатор, такі і заступники. Короля робить свита - цим все сказано і все зрозуміло.
КУМ ПАРТОКРАТУ Показати IP 9 Лютого 2015 10:39
нЕ зідний. В обоймі губернатора ще один стратегічний радник крутиться. Вже як цього шибівського шалапута на якусь хлібну посаду призначать, тоді буде прецедент.
Микола Показати IP 9 Лютого 2015 13:31
Кошарук нормальна людина, молодий грамотний . І буде працювати. Самі казали молодим дорогу а не пристарілим. А ранги всім службовцям присвоюють.
Анатоль_ до Микола Показати IP 9 Лютого 2015 14:15
Теж саме мені Наталя Семенівна каже!
Ковель рулить Показати IP 9 Лютого 2015 17:21
Заздріть мовчки! Тільки й можете критикувати. Час покаже хто чого вартий.