USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Одіозний волинський політик Башкаленко – знову в центрі уваги

3 Квітня 2015 13:13
Депутати облради згадали про колишнього керівника Партії Регіонів на Волині та екс-очільника ОДА Олександра Башкаленка. Його хочуть виключити з бюджетної комісії як головного прогульника.

Про це йшлося під час 34 сесії Волинської обласної ради вчора, 2-го квітня.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики Анатолій Грицюк наголосив, що Олександра Башкаленка необхідно виключити зі складу комісії, адже через прогульників не збирається кворум й продуктивність роботи низька.

«Я звертаюся до голови облради Валентина Вітра від імені комісії, аби виключити з комісії тих депутатів які не ходять на засідання. Склад комісії - 12 депутатів, з них депутат Башкаленко не ходить на зібрання вже впродовж року, тому колеги просять під час наступної сесії вивести його зі складу, щоб комісія була «бойова», - просить Грицюк.

Нагадаємо, що під час революції Гідності громада вимагала відставки Олександра Башкаленка з посади голови Волинської ОДА. Його зобов'язували писати заяву про відставку публічно. Оскільки він відмовлявся це робити, його побили і поставили на коліна.

Інформаційне агентство Волинські Новини також повідомляло, Башкаленка прикували наручниками на сцені.

Зауважимо, що Партія регіонів на Волині припинила свою діяльність.

Депутат Анатолій Грицюк також назвав ще одного прогульника, який не приходить на засідання комісії - бютівець Олександр Хоміч. Його теж просять вивести зі складу комісії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 51
))) Показати IP 3 Квітня 2015 13:23
э, а чем он одиозен? он кого-то избил или разгромил какое-то помещение? поясните. что мало пи...лей давал придуркам, это да, виноват.
))))) за вчора до ))) Показати IP 3 Квітня 2015 18:01
одіозний він тим, що крав, відбирав бізнес, робив відкати по тендерах і т.д. Його кореш Курилючок їздить по Луцьку на машині, яку заробив за зарплату? У Башкаленка бізнес, чесно зароблений? Партнери по злодійству.
закон до ))))) за вчора Показати IP 3 Квітня 2015 20:52
Дай покази і доведи у суді! Ні?! Тоді ти бла, бла, бла...
за вчора до закону до закон Показати IP 3 Квітня 2015 23:28
Ти вчорашній? Все робилося через підставних осіб. Навіть бізнес ,майно і машини цих ділків записані на мамок-няньок-жінок. Вони ж по дорученню їздять на машинах. В суді доводити марна справа, схеми чіткі у хлопців. Але Бог не приходить бити палкою....
справедливий до закон Показати IP 4 Квітня 2015 10:17
за Вашою логікою **ка треба вже вертати й зичару і Януковича . Я чомусь думаю , що ти падло з них .
Анонім до справедливий Показати IP 4 Квітня 2015 14:41
Або конкретнi предьяви в злочинах,здирництвi,хабарництвi.корупцii...або вибачитися за наданi знущання:бо вони нiкого не туртурили ...
аноніму до Анонім Показати IP 4 Квітня 2015 15:24
Сидів би ти тихо. Про тендери на вугілля потрохи вже розказують, а там і все потрохи спливе. Тоді й можна буде вибачитися, що мало дали...
Дмитро Показати IP 3 Квітня 2015 13:24
я в шоці з наших депутатів то ви тільки через рік "роздуплились" ? вже б мочали і несмішили людей ...
Дончанин до Дмитро Показати IP 3 Квітня 2015 13:33
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 3 Квітня 2015 13:45
Дончанин -ЦЕ Мельник чи Курилюк?
Обпісяний Башкаленко до Анонім Показати IP 3 Квітня 2015 14:31
Це- Меельник.Інфа 100%.Доречі на замітку СБУ.Цей рижий пацанчік веде інфрмаційну війну проти України
Ігор до Обпісяний Башкаленко Показати IP 3 Квітня 2015 14:45
Не прихильник ні тих, ні інших! дайте спокій людям! вже більше року "живемо по-новому". в країні війна, щодня гинуть наші сини та батьки, долар зашкалює, комуналка буде більше трьох тисяч (за новим тарифами). як вам нова влада? всі задоволені? я ні! тому не треба опускатися до особистостей! не там ворога шукаєте!
на окописько їх до Ігор Показати IP 3 Квітня 2015 15:17
Тут він страшніший.підступніший,підліший відкритого ворога !
Ігор до на окописько їх Показати IP 3 Квітня 2015 15:26
ваші слова свідчать про вашу особисту неприязнь..примітивно і ницо
Дончанин до на окописько їх Показати IP 3 Квітня 2015 16:49
Иными словами, любой, говорящий правду - "страшніший, підступніший, підліший відкритого ворога"
Лучанин до Обпісяний Башкаленко Показати IP 3 Квітня 2015 16:50
Ахах - ригі-анали почали розборки в кого довший)))))
ігор до Лучанин Показати IP 3 Квітня 2015 17:04
абсолютно немаю до цього відношення)
Анонім до Обпісяний Башкаленко Показати IP 4 Квітня 2015 22:08
коментар було видалено
волинянин_ до Анонім Показати IP 3 Квітня 2015 23:03
Це Дубняк та Чубара з ОДА! Чупакабра!:)
7777 до волинянин_ Показати IP 4 Квітня 2015 10:20
Да, треба зайнятись придивитись вже давно до цих осіб дуже цікаві люди.
Анонім Показати IP 3 Квітня 2015 13:27
Грицюк з "бойової" комісії, не будь клоуном і не сміши людей відгодованим писком.
Ваня Показати IP 3 Квітня 2015 13:31
А може він ще й гроші одержував за свою роботу, а ви ліпутати їх ділили.Капец: "Стою на асфальте в лижи обутий, иль лижи не едут иль я долбанутий".
ТАРАС Показати IP 3 Квітня 2015 13:32
Якби ті депутати щось розумне робили а то тільк піаряться або не приходять або що небудь аби не працювати не вирішувати щось толкове краще для людей . Працювати треба реально а не штан просиджувати. Нащо взагалі вони якщо нічого кращого немае а тільки балачки
Анонім Показати IP 3 Квітня 2015 13:44
А даному "ПОЛІТИКУ" з дозволу сказати на...ти на вашу думку ... цей уродженець махачкалипоказав на що здатний: нагадаю його обіцянки 1)НЕ ЗАПУСТИВ 10 шахту- хоч сльозно обіцяв... 2) зробив дорогу на ягодин таку, що яма на ямі зараз... А зараз цей коритолюбець бачила пхається знову у владу на зїзді опозиційного блоку якусь посаду отримував.....
Ботам Показати IP 3 Квітня 2015 14:22
БОТИ!! Фас! А нумо лайкати і писати всяку хрєнь! Еееей!! Пітєрський офіс! Праснісь!
антидончанин Показати IP 3 Квітня 2015 14:34
Курилюк більш одіозний, а Мельник ще гірший. Недалекий. Пишалися собою і своєю партією, як циган коростявим конем. Башкалєнко хоч прямий, а ці дуже дешеві і слизькі, як вужі. Полішуків не можна пускати в політику. Продажні, брехливі, жадібні, самовпевнені. Зразу забувають, що ще вчора босими ногами місили коровячі кізяки. Не дай, Боже, з пана хама! Згадайте виродка і пігмея Адама Мартинюка? З-за таких Україна ніколи не мала і не буде мати ні політичної, ні військової, ні духовної еліти. Продажність, хуторянство, на трьох - два гетьмани.
Анонім Показати IP 3 Квітня 2015 15:06
можете мене закидати коментами та обливати брудом! реально мені краще жилося "по старом"! при всіх недоліках - стабільність, розвиток! а тепер реально - в країні дефолт, економіка нуль, перспектив ніяких, теперішня влада нагребла в три рази більша за попередню, в країні війна, олігархи фінасують батальйони та роздирають Укрїну на шматки! картина не райдужна..
))) до Анонім Показати IP 3 Квітня 2015 21:43
агєнткрємля. всі, кому ще не повилазило і щось бачать та не втратили здатність думати, агєнтикрємля.
Валя Показати IP 3 Квітня 2015 15:26
тоді і мене можна закидати, бо мені теж раніше краще було. Після революції стало набагато гірше, а Європа для звичайного українця стала ще дальше. Навіть якщо завтра не потрібно буде віз, у кого буде можливість їздити в Європу при нинішніх зарплатах і курсі євро?
коля Показати IP 3 Квітня 2015 17:05
то і мене закидайте. бо раніше було все класно: чиновники дбали про розвиток країни, дороги були ідеальні (особливо Луцьк-львів), ніхто не крав з бюджету. а янукович - ваш батько рідний - деньі ніч в межигір"ї пікся про маленьких українців. ну, правда, сотню пустили в розход на майдані. але все одно так було класно. так класно, що аж-аж.
віра до коля Показати IP 3 Квітня 2015 17:21
Молодец, 100% попав! А то розкудахталися......
))) до віра Показати IP 3 Квітня 2015 21:41
куда він тобі попав, в яке місце, що ти закукурікав? перерахуйте кількість збудованих за ригів об'єктів, навіть по євру-12 тому самому (це курс такий був, хто призабув), і подивісь, що зараз настрибані вами виродки побудували. мовчіть вже. обляпались по саме не можу, обляпали місто соромом на весь світ, купка скакунів, мовчіть, бо люди вас скоро на вила піднімати почнуть, дурні!
Анонім до ))) Показати IP 4 Квітня 2015 23:36
коментар було видалено
яна до коля Показати IP 3 Квітня 2015 18:28
так і я про те! чим сьогоднішня влада краща за попередню? мораль відсутня. люди гинуть - а вони ще й живих добивають своїми тарифами, мінімалками, і доларами! життя жодного із Сотні і Героїв АТО не варто цих безсовісних і ницих нелюдів, що при валді? куди йдемо? нам представили чіткий план розвитку країни? ні! обіцянки і безкінечні кредити, які розкрадають, чи де вони діваються ці гроші! ніхто не знає і не звітує! з кожним днем, місяцем все гірше! все більше душать простий народ! вже не знаєш на чому ще зекономити і як далі жити! як дітей на ноги ставити? і думаю, чи краще ми зробили? і чи тим шляхом пішли? і може, не ті вороги попередники (хоча багатьох з них . хто у Києві, треба було почистити, подолати корупцію), а ці, що добивають далі простих українців, хто на смертях наших дітей пришли до влади? задумайтесь.. в загалі те, що ті зробили, порівняно зі смертями наших хлопців на Сході - ні з чим не зрівняти!
Анонім Показати IP 3 Квітня 2015 17:29
башкаленку сподобалось, як його опускали на майдані. хоче, щоб повторили.
фрейд до Анонім Показати IP 3 Квітня 2015 18:30
люди, які висловлюють подібні фрази, підсвідомо самі прагнуть такого?
Анонім до фрейд Показати IP 4 Квітня 2015 23:42
Ти б ,дохтор, продіагностував би Башкаленка і Ко.Як їм, крадені гроші, задоволення приносять свідомо чи підсвідомо?
Анонім до Анонім Показати IP 5 Квітня 2015 19:10
Побачемо, як нинішню владу ставитумуть на коліна, що накрали вже за рік у 7,5 млрд а це в 3 рази більше ніж яник! Такий нонсенс може бути тільки в Україні! Але всі мовчать, бо людей затисли у кліщата! Будуть рипатись ще біьше повисять комуналку, долар т.д. свобода слова, демократія!
свидомий до Анонім Показати IP 4 Квітня 2015 22:37
на колина ставить той хто сам готови на них стати перед сильнишим за себе тобто не вильна людина а раб з пидлабузницькою пристосуванською рабською психологиею
Анонім до свидомий Показати IP 4 Квітня 2015 23:39
Ти б уже не мучився, писав би російською.Тебе зрозуміють, Че Гевара
Володимир Показати IP 3 Квітня 2015 17:46
Звіряче знущання над Башкаленком Данильчка і Гузя російське телебачення висвітлювало по всіх телеканалах РФ і сповна використано Путіним для окупації Криму.
Анонім до Володимир Показати IP 4 Квітня 2015 23:38
Ага, це Путін окупав Крим, щоб помститися за Башкаленка? Ти що куриш?
бувалий Показати IP 3 Квітня 2015 17:47
При новій владі в Маневицьких лісах бандити зі зброєю контролюють незаконний видобуток бурштину, масово ведеться незаконний видобуток піску, розкрадається ліс через різноманітні схеми з так званої переробки лісопродукції приватними фірмами на обладнанні державних лісгоспів. Всі ці факти добре відомі як керівникам органів влади так і правоохоронним органам, однак відсутня будь-яка реакція для змін на краще. Не приймабться нормативно правові акти для легалезації видобутку корисних копалин з метою наповнення бюджету громади, не здійснюється розрекламована децентралізація, відсутня боротьба з корупцією. Слава Україні!
777 до бувалий Показати IP 3 Квітня 2015 21:42
Бурштином в Маневичах займається на повну котушку велика обласна - депутатка Кирда Л.Ф.. тому і дві останні сесії обласної ради по питанню легалізації видобутку бурштину бютівці зірвали
МАЙДАН Показати IP 3 Квітня 2015 19:36
Нам зараз краще живеться, бо ми при владі. А ваши балачки що погано живеться, це фейк. Европа підтвердила що житя у нас покращілось.Тоді не думали за людей , а зараз ми дбаємо. Ми европа, ми не РАБИ.....ми ПАРТНЕРИ!!!!!
іра до МАЙДАН Показати IP 3 Квітня 2015 19:39
це точно! квартпалта 3000 грн (за новими рахунками) із з/п 1800 (а мінімальна 1300) - це по-європейськи!)
МАЙДАН до іра Показати IP 3 Квітня 2015 19:45
А ви спробуйте зранку не випускати воду як миєтесь і в вечері знову зубки почістіть і помийтсь в тій вод. В кінці місяца побачите яка єкономія.
Анонім Показати IP 3 Квітня 2015 21:33
Опозиціонери не трандіть ВИ НА ПРАЦЮВАЛИ!!!
НОНА Показати IP 3 Квітня 2015 21:36
Ми українці, завджи знаходимо, що нам заважає жити. То москалі, то регіони, то янукович. Ось і зараз свідомим волинянам заважає жити Башкаленко, Курилюк і Мельник. Двох останніх не знаю, а до Башкаленка один раз довелося звернутися по громадським справам і уявіть без хабарів та відкатів вирішив питання в інтересах людей, і залишилися приємні враження після спілкування. Депутатом обласної ради Башкаленко став тому, що волиняни проголосували за регіони. Але я хочу сказати про інше. Ладу в Україні не буде доти доки кожен не буде відповідати по закону за свої дії не залежно від того в якій він партії. Чим зараз стало краще ніж було при регіонах? Що перестали брати хабарі - беруть як і брали, що влада переймається людьськими проблемами - ні. То заради чого відбулася революція гідності, заради чого гинуть сотні українців на війні?
ЛЮСЯ до НОНА Показати IP 3 Квітня 2015 23:04
+1500!!!