USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На недільне віче у Луцьку прийде прокурор Волині

5 Квітня 2014 14:42
На народне віче у Луцьку зобов’язався прийти новий прокурор Волині Анатолій Коцура.

Під час зустрічі прокурора області з громадськими активістами, журанілстами сьогодні, 5-го квітня, прокурора запитали чи він готовий зустрітися з людьми й прийти на народне віче 6 квітня, адже запрошували усіх силовиків.

«Я не проти», - сказав Анатолій Коцура.

Потому, начальник штабу Самооборони Волині Богдан Климчук офіційно запросив Анатолія Коцуру взяти участь у народному віче в неділю о 13.00.

Прокурор запевнив, що прийде.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанин Показати IP 5 Квітня 2014 15:35
Цікаво, а він розкаже про геноцид проти Українського народу, який розпочала нова влада на чолі Яценюка та Турчинова, які танцюють під "дудку" Ю.Тимошенко. Про підвищення цін на продукти харчування, газ, електроенергії,зменшення соціальної допомоги, незрозуміле підвищення курсу валюти, нафтопродукти. І основне - як прожити на заробітну платню у розмірі 1600грн., яка має дитину.
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 5 Квітня 2014 18:21
а що ж ти мовчав з 2010 року ? не чекав, що д*па прийде ? а вони повинна була прийти рано чи пізно
Лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 5 Квітня 2014 19:45
Д*пи до березня 2014 року ніякої серйозної економічної не було, поки не прийшли до влади зазначені політики, які і в 2005 році робили аналогічну д*пу. Те що ці політичні пр*стит*тки поміняли своїх політичних сутенерів, з Вітька -пчеловода на Юльку-піз....ку, то від цього нічого ні коли не зміниться.
Житель до Лучанин Показати IP 5 Квітня 2014 21:10
Невже цього покурора прислали слугувати бандоті з правого сектора, пісець області надії на правопорядок нульова, як ходили ці клоуни по людям гроші вимагали а тепер ще й за погодженням з прокурором. Все кінець!
павло Показати IP 5 Квітня 2014 17:17
Лучанине не ний!!!!ніхто тобі не винен що ти маєш роботу за 1600!!шукай кращу!!!!!
Українка до павло Показати IP 5 Квітня 2014 17:43
Думаю рік тому лучанин не нив, тому що тоді не було таких підвищень цін на газ, ліки, електроенерію.....потім прийшов майдан
Лучанин до павло Показати IP 5 Квітня 2014 19:40
А т випадково не Данильчук? І пора тобі знати що за якихось півтори місяці ціни на все зросли в середньому на 35%. Скажи що в цьому винувата ще й попередня влада, чи Путін.
лот Показати IP 5 Квітня 2014 23:46
Слово дане людині щоби приховувала свої думки.І Що ви хочете послухати від сезонного прокурора-чергової байки.Наївні ви люди.
ВОНО Показати IP 6 Квітня 2014 08:47
все надіємось на доброго дядю ? Нема добрих дядь в кабінетах!!!! Добрі там довго не сидять, бо їх місце займають соціопати. І чим більше соціопат ненавидить рядового українця тим вище вилізе по карєрній драбині.