USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Сім’я» вивозить з Волині 600 мільйонів гривень

9 Липня 2014 15:28
Представники так званої «сім’ї» - люди, наближені до колишньої влади, - виводять з Волині усі активи двох крупних банків.

Про це стало відомо під час зустрічі голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта з начальником управління Національного Банку у Волинській області Олександром Бєліком.

Керівник банку розповідає, що більше 600 мільйонів гривень активів виводяться зараз з області, а це - активи двох великих банки «Форум» і «Брокбізнесбанк».

«Попередні власники просто виїхали з України, а свої зобов’язання перед банками не виконали. Не будемо називати їх імена, вони і так в усіх на вустах», - сказав Олександр Бєлік.

Втім, губернатор привідкрив карти:

«Ці банки замикалися на так званій «сім’ї», на яку, раніше працювала вся країна», - розповідає Григорій Пустовіт.

Аби подібні ситуації не продовжувалися в майбутньому, запевняє начальник управління Національного Банку у Волинській області Олександр Бєлік, по всій країні проведуть стрес-тестування.

Відповідно, ті банківські системи, які не зможуть виконувати свої зобов’язання, підуть з українського ринку.

Зауважимо, Олександр Бєлік повідомив, що до сьогодні банківська система так зайшла у тінь, що про окремі структури навіть Національний банк не знає, хто є їх власниками.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
круто Показати IP 9 Липня 2014 15:29
так Брокбізнесбанком керував нинішній перший заступник Пустовіта - Кудрявцев...."нова влада" =)))
ІВАН до круто Показати IP 9 Липня 2014 15:39
так вони і для того війну зробили та положили людей, щоб все перемішалось і небуло зрозуміло що до чого.
спостерігач до круто Показати IP 9 Липня 2014 17:46
так мається на увазі не конкретні відділення що працювали на Волині, а повністю вся мережа...
Бєлий до спостерігач Показати IP 10 Липня 2014 05:46
Григорія Пустовіта і є головним співучасником та свідком операції грабування України. Усі такі мудрі, все знали і знають з прокуратурою і мусорами включно.
Віра Показати IP 9 Липня 2014 15:56
Ну посиділи, полялякали, а що Пустовіт толкового виніс для області з цієї розпіареної зустрічі?:) Робить вигляд що працює...
От пендос! - Показати IP 9 Липня 2014 16:14
«Ці банки замикалися на так званій «сім’ї», на яку, раніше працювала вся країна», - розповідає Григорій Пустовіт. - тобто в тому числі і Пустовіт Гриша, адже ж він теж платив податки в державу, з якої крав Яник - значить Гриша теж причетний - ну так принаймні виходить з його тупої логіки!.
Так до От пендос! - Показати IP 9 Липня 2014 17:19
Гріша Пустомовний причетний до розкрадання. Він брав у списки (з яких міркувань не важко здогадатися) депутатів, які потім брали багатомільйонні кредити в Західінкомбанку. Так були "створені" сотні ошуканих волинян-вкладників. Тай бувший керівник В.Гаврилишин депутат від БЮТ був арештований і осуджений. Наприклад, читайте : Колишній керівник «Західнікомабнку» Василь Гаврилишин хотів просити політичного притулку в Норвегії, - повідомляє http://volga.lutsk.ua/view/788/2/ Така ось чесність Пустовітова....
11 Показати IP 9 Липня 2014 17:01
Areshtyjte aktuvu , vlasnuk zgolosutjsja .
спостерігач до 11 Показати IP 9 Липня 2014 17:45
активів нема ... бо ті банки визнані банкрутами
Анонім до 11 Показати IP 10 Липня 2014 05:47
пора на ланцюгу і Григорія Пустовіта на сцену поки її не розібрали!
бєліку Показати IP 9 Липня 2014 21:09
саме більше зло для області- це Бєлік ушл*пок
Вова Показати IP 9 Липня 2014 21:34
коментар було видалено
Українець Показати IP 10 Липня 2014 05:41
Шановні журналісти та дописувачі ! Прошу не вживайте російське слово ГУБЕРНАТОР стосовно України.Такої посади в нас немає,як і МЕР ! Голова,очільник - це наше.