USD 27.65 27.85
  • USD 27.65 27.85
  • EUR 31.5 31.75
  • PLN 7.2 7.34

У Волиньраді колишній опозиціонер перейшов на бік влади

До депутатської групи «Нова Волинь» увійшов депутат Волинської обласної ради Петро Олешко.

Про це стало відомо під час сесії облради, що відбулася 20 грудня.

На початку засідання голова обласної ради Володимир Войтович зачитав заяву депутат Петра Олешка, у якій він повідомив про свій вступ до депутатської групи «Нова Волинь».

Досі депутат, член обласної організації ВО «Батьківщина» до 2012 року, був позафракційним. Раніше обурення депутатів облради викликало його призначення ректором Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.
Загрузка...
Коментарів: 13
Любі свині Показати IP 20 Грудня 2013 15:48
Клоун ряжений
Петро Показати IP 20 Грудня 2013 15:50
"Я - чемпіон Волині по вступу в чергове г......!!"
оце Показати IP 20 Грудня 2013 16:24
"отаман!,козак!,справжній патріот!",скільки в нього "витримки,духу і сили волі,щоб здійснити такий подвиг!"
Козак Показати IP 20 Грудня 2013 16:43
коментар на сторінці Твій місцевий депутат alex_qwerty 2012-09-24 На відміну від брехунів та крадіїв, що представлені зараз у владі, Олешко - людина діла!Він за ВЛАСНІ кошти збудував храм у с.Вишнів, та добудовує храм у с.Діброва. Вже 10 років поспіль постійно допомагає дитячому будинку у місті Ківерці, та школі-інтернату у м. Луцьк. Не чекаючи виборів, подарував більше 30 майданчиків у садочки ківерцівського району.Олешко - Людина з великої літери. Петро Олешко також, щороку, організовує літні дитячі козацькі табори у с. Пляшева Радивилівського р-ну.Саме Його козацтво забезпечувало охороняло безпеку людей на Майдані, в часи Помаранчевої революції. Ще тоді Він не боявся відкрито йти проти тиранії влади! І зараз робить те ж саме.
Андрій до Козак Показати IP 20 Грудня 2013 17:08
Слухай, ОЛЕШКО, а чого це ти під псевдо КОЗАК працюєш. Та вихваляй вже себе прямо не прикриваючись, чого соромишся )))))) КОЗ*Л твій ОЛЕШКО і ти разом з ним, якщо так співаєш під його дудку!!!!
Козак до Андрій Показати IP 20 Грудня 2013 18:08
Андрію, ще лише копія коментару, який був написаний на сторінці Твій місцевий депутат дописувачем alex_qwerty ще 24 вересня 2012 р. Тоді було так, а зараз зовсім інакше: все тече, все змінюється...
Тартак Показати IP 20 Грудня 2013 16:46
Ректор знову вступив в щось....
козаку Показати IP 20 Грудня 2013 16:57
все це приємно читати,що зробив Олешко,але ви шановний не написали, за які, чи чиї кошти це робить пан Олешко,крім "Він за ВЛАСНІ кошти збудував храм у с.Вишнів,та добудовує храм у с.Діброва".Та й на два храми скільки-то потрібно власних грошей?Олешко,що отаман-козак-олігарх?
козаку Показати IP 20 Грудня 2013 17:04
тепер під чітким командуванням поведе вашу рать козачу на виконання рішень ""керуючої і направляючої".
ЛГБТ-Луцьк Показати IP 20 Грудня 2013 18:10
Наш чоловік.
Андрій Показати IP 20 Грудня 2013 18:23
Перевертень і запроданець.Він не вартий того,щоб про нього говорити.Не кидайте бісер перед свиньми.
віра Показати IP 20 Грудня 2013 18:46
Андрій 100%! А олешкам ганьба !
опозиції Показати IP 20 Грудня 2013 23:16
Всі ви перевертні і запроданці. Справа тільки в сумі.