USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Відеозвернення Башкаленка до волинян: не їдьте до Києва!

20 Лютого 2014 09:30
Не їхати до центру столиці на Майдан закликає волинян голова ОДА в області Олександр Башкаленко. Сутички він називає безглуздими.

Звернення опубліковане на сайті ОДА:

«Звертаюся до вас у цей складний і напружений для країни час із проханням зберігати спокій і не піддаватися на радикальні заклики до насилля і кровопролиття. Насиллям не можна вирішувати долю країни! Збройне протистояння, до якого провокує опозиція, призведе лише до нових жертв. Треба негайно припинити криваве протистояння! Досить батькам втрачати на барикадах своїх дітей. Загиблих не повернеш, але ми можемо зупинити подальшу безглузду бійню. Тому прошу вас, мої земляки, не давайте приводу радикальним силам втягнути мирних людей в громадянську війну. Не їдьте на Майдан у центрі столиці, не йдіть на поводу місцевих політиків, які жертвують життями простих людей заради своїх амбіцій. Не пускайте дітей проливати кров за чиїсь політичні інтереси.

Усі ми вже стали заручниками ситуації, коли радикали палять офіси, адміністративні будівлі, приміщення органів влади. Де гарантія, що завтра не горітимуть машини, житлові будинки, школи? Тому прошу волинян відмовитися від масових акцій протесту, щоб зупинити безглузді сутички.

Закликаю сторони конфлікту до мирного врегулювання і переговорів. Усі радикально налаштовані озброєні протестувальники мусять отямитися і скласти зброю. Не повинні страждати прості українці по обидві сторони барикад. Будь-який конфлікт можна й потрібно врегульовувати лише мирним шляхом, без насильства та кровопролиття».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 141
Галина Евгенівна Показати IP 20 Лютого 2014 09:32
Дуже розумне звернення. Не пускайте своїх дітей , моліться за мир і спокій. Спаси усіх нас Господи. Люди будьте один до одного добріші
Джулія до Галина Евгенівна Показати IP 20 Лютого 2014 09:36
Сидіть вдома, як полохливі миші, поки не прийдуть до ВАС.
проти всіх до Джулія Показати IP 20 Лютого 2014 10:17
Хто має прийти ви, чи ті ,що вчора нищили місто і принижували людську гідність?В вас ,що Бог розум відібрав ,люди? Не підтримую регіоналів ,але Башкаленко сьогодні дуже мудро вчинив! Не закликає зуб за зуб і око за око.Люди дослухайтесь до його слів !!!!!!!!!!!!!!!!
Алекс до проти всіх Показати IP 20 Лютого 2014 16:16
И это он говорит после вчерашних издевательств над ним http://www.youtube.com/watch?v=CYbzGauQjTQ - призывает к мирному урегулированию. Этот человек - Башкаленко - стоящий, чтобы руководить
Макс до Джулія Показати IP 20 Лютого 2014 11:54
Приходь, получиш п*зди!
Джесіка до Галина Евгенівна Показати IP 20 Лютого 2014 12:01
ГгГ.. БашЛАКЕнко другий "Азіров",,,,,,,,,,, Проросійський і вірний янику! "Дарагі волиняни..", "нІпІддаватися на радІкальні..", " насІллям не можна..", " загєблих....", " нєдавайтє..." - прямо перли "найвищого чиновника області" Хоча його заклик до миру я розділяю і проти використання сили, тим паче зброї як однієї сторони (майдан), так і з іншої (силові структури). Ще йому респект за вірність своїм переконанням, які б вони не були.
НЕЛУЧАНИН до Галина Евгенівна Показати IP 20 Лютого 2014 13:40
НЕ ЗАБУДЬ ПОКЛОНИ БИТИ В АДРЕС БАНДЮКІВ.
Яна Показати IP 20 Лютого 2014 09:34
Попри все він в строю. він справжній офіцер
НЕЛУЧАНИН до Яна Показати IP 20 Лютого 2014 13:27
ВІН ВІРНИЙ ХОЛУЙ БАНДОВЛАДИ
Ігор Показати IP 20 Лютого 2014 09:34
Повага! Справжній мужчина. Якби Гузя або Григоренка так били ногами або до труби наручниками прикували, то вони не те що заяву написали б, а в штани наклали б так що за п'ять кілометрів було б чути.
народ до Ігор Показати IP 20 Лютого 2014 14:05
....напевно били так,як беркут б'є свій народ....може поїдеш попробуєш як беркут п...ть....тоді б ти не наклав би,а по самі вуха в г...ні був би....тоді скажеш чи били чи гладили....
Ліля Показати IP 20 Лютого 2014 09:35
Знаю Олександра Костянтиновича як порядну людину. Тримайтесь
Hero Показати IP 20 Лютого 2014 09:36
красава
до Данильчука Показати IP 20 Лютого 2014 09:36
Це зробило Башкаленка ще сильнішим
ви дибіли Показати IP 20 Лютого 2014 09:36
правильно, сидіть дома і терпіть!!! сосіть і далі януковичу башкаленку і всім іншим
Анонім до ви дибіли Показати IP 20 Лютого 2014 09:38
То чого ж ти сидиш і коментарі строчиш, їдь на майдан і приведи до влади бандюків з Правого сектору
ага до ви дибіли Показати IP 20 Лютого 2014 09:43
Дійсно .....давай на передову, не новини читати. Луцьк не треба нам знищувати.
Назар Показати IP 20 Лютого 2014 09:36
Молодець, підтримую звернення. не пускайте своїх синів батьків чоловіків на таке кровопролиття. Беркут -там теж люди . Не йдіть брат на барата. Будьте мудрішими
Ф до Назар Показати IP 20 Лютого 2014 09:47
Беркут - це злочинці, їх потрібно знищити або пересадити усіх
Микола до Назар Показати IP 20 Лютого 2014 10:16
Ти троль! Якщо менти чинять беззаконня, тоді кожен має право на повстання та спротив масовому насиллю. Чим закінчився мирний протест 30 листопада? Звірячим побиттям бандитами-беркутом мирних людей. Це звірі, вони іншої мови не розуміють крім мови сили. Словами та вмовляннями пробували 3 місяці говорити.
НЕЛУЧАНИН до Назар Показати IP 20 Лютого 2014 13:29
БЕРКУТ - ВІДМОРОЗКИ , ЯКИХ ТРЕБА ЗА КОЛЮЧИМ ДРОТОМ ТРИМАТИ
дідо Показати IP 20 Лютого 2014 09:37
Башкаленко завжди був проти насилля
Света Показати IP 20 Лютого 2014 09:37
Мало йому вчора дали.....
Анонім до Света Показати IP 20 Лютого 2014 09:39
Це первіснообщинний лад, не правоохоронні органи, а волиняни оцінку вашим діям
Микола до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 10:17
Ти бот! навчись логічно писати!!!
Анонім до Света Показати IP 20 Лютого 2014 09:40
Ганьба вам псевдомітингарі!!!
Микола до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 10:18
Ганьба тобі і таким же ботам запроданцям як і ти!!
той до Света Показати IP 20 Лютого 2014 09:44
хай но тебе десь у вечері гвалтувати будуть...о тоді все зрозумієш.
Микола до той Показати IP 20 Лютого 2014 10:19
Беркут, якщо ми відсупимося таке і буде робити, ці звірі схоже жінок битимуть а чоловіків гвалтуватимуть, від них можна очікувати всякого
Невже? до Микола Показати IP 20 Лютого 2014 11:21
Так Беркут ще не бив! Звірі це ті хто йде на Беркут, знаючи що він буде бити, бо людина здатна на відміну від звірів аналізувати ситуацію та запобігати небажаному. Ви б краще до дохтора записалися на прийом. Якщо ви чудово знаєте що не можна лізти в щитову, для прикладу, бо вб'є струмом, але ви туди лізите і кричите "щитова вбиває людей, люди всі в щитову!". Це не маразм? Беркут це зброя для запобігання тих ситуацій які створила "опозиція" і він існує в кожній країні, тільки під різними назвами і жодна країна ніколи не захоче його позбутися. Наша ж країна через свої демократичні ігри просто не вміє цим користуватися.
Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 09:37
Молодець. Розумна людина. Звернувся до волинян, незважаючи на насильників, які здійснюють у луцьку безлад.
Микола до Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 10:20
Троль навчись писати, і вивчи українські слова з граматикою!! І факти давай факти
Козак! до Микола Показати IP 20 Лютого 2014 14:12
Якщо ти, вже, такий розумний, то після Троль-кома, оскільки - це звернення! Та після Давай - також))
Сократ до Козак! Показати IP 21 Лютого 2014 15:27
Люди будьте трохи розумнішими
Вітя Показати IP 20 Лютого 2014 09:38
Башкаленко себе показав з кращої сторони.Дуже мудрий чоловік!!!!!!!! А от криком і нерозумними діями Данильчук себе показав якого сина виховала мати якщо він так може принижувати людську гідність. А ще депутат.
Микола до Вітя Показати IP 20 Лютого 2014 10:21
Ця падаль будь яким чином тримається за владу.
зіновій Показати IP 20 Лютого 2014 09:41
підтримую звернення. цікаво що люди чекають від опопзиції . Ви вірите що вони будуть вас одягати і будувати вам ? а собі не будуть багатіти? не будьте наївні кожен буде брати в кишеню і свою сім"ю а шило на мило поміняти ви можете
Igor Показати IP 20 Лютого 2014 09:41
Хто він такий взагалі ?? ви за нього голосували ? Вам всім так добре живетсья ? тут що одні раби позбирались ? ви скиглете коли тільки толку добитись не можете у держ установах а так вам все круто ?. В Луцьку дійсно нема достойних лідерів, але терміти діянія ригів далі не можна, просніться нарешті!!
Анонім до Igor Показати IP 20 Лютого 2014 09:43
Без полинок навчися писати сопливий
Igor до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 09:47
Як хочу так і пишу. Не твоє діло. А тобі не подобається вийди покажи що ти за ригів... Не виходиш, знач тебе нема.!!
Микола до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 10:26
"Без полинок навчися писати сопливий" бот і троль регіонівський
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 13:32
ГРАМОТЄЙ ТИ НАШ !!!! САМ НАВЧИСЬ, ПОТІМ КОГОСЬ БУДЕШ ВЧИТИ
Українець до Igor Показати IP 20 Лютого 2014 10:03
дибіл не дебіл а іменно дибіл бо ті хоть дебіли
12 до Igor Показати IP 20 Лютого 2014 10:25
звичайно ніхто не знає, що то за людина. але так вчиняти теж не можна. за що ми тоді боремося? за таке життя? а якби життя перевернуло по іншому, і над противниками влади так знущалися, хіба це було добре? не можна всіх переконати думати по однаковому, жити по однаковому. в нас здається свобода совісті, релігії, переконань. по-крайній мірі, так написано в конституції. проблема в Києві - велика. проте не варто на місцях таке витворяти. це нічого не дасть, рішення тут не приймаються. люди гинуть через політиків, які не варті нічого. лідера сьогодні ні в Луцьку, ні в державі - немає. ніхто ні до чого не договориться. а люди гинуть. страшно!!!!!!подивіться як ми стали жити, в якому місті. вам це подобається. хто це буде все відновлювати?
ЄвроЛучанка до Igor Показати IP 20 Лютого 2014 11:17
щоб ти знав, на майбутнє..... губернатора області призначає президент.... підростеш, підеш на вибори - зрозумієш))))
Башкаленку Показати IP 20 Лютого 2014 09:42
Не є прихильником вашої партії, але тепер є вашим прихильником!
Андрій Анатолійович Показати IP 20 Лютого 2014 09:43
Що тут розумного?!!!! Якщо ще вчора, я б можливо ще задумався чи варто було так усувати Башкаленка, то зараз питань немає - така позиція неадекватна - не відповідає реаліям, в які втягнув країну Янукович і його посіпаки (в т.ч. Башкаленко). Який мир може забезпечити припинення боротьби на барикадах Києва? Коли вони вбивають, катують людей? Ви хочете щоб вони втілили у життя свої "закони"? Хочете жити в країні де наших дітей правопохорнці будуть бити кийками по головам і отримувати за це премії. Ну що ж, саджуйте тоді радикалізм. Місцева влада повинна була давно засудити дії президента і запевнити, що вона і місцеві правоохоронці на стороні народу й засуджують дії Янковича. А така от "пропрезидентська позиція" і вилилась в хвилю радикалізації. ...
Анонім до Андрій Анатолійович Показати IP 20 Лютого 2014 09:47
А ви хочете жити в країні де нас будуть бити кийками бандити з Правого сектору? Башкаленку респект!
Igor до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 09:49
А хто вам сказав що ті люди бандити ? Виходить всі небайдужі і патрітори вже у нас бандити ? екстримісти ? фашисти ? А що робить беркут вони що святі ?
? до Igor Показати IP 20 Лютого 2014 11:28
Не може бути патріотом той хто іде проти свого народу та руйнує свою країну, своє місто. А Беркут принаймні і створений для того щоб робити те що робить, окрім тих звірячих одиноких випадків, але до цих випадків і привели дії тих "активістів". А так зараз по факту з позавчорашнього дня всі хто знаходиться на майдані - бандити! Ви можете заговорити ситуацію на декілька років, але покараняя цих всіх людей неодмінно їх знайде і ви сам будете про це говорити коли вас трошки попустить.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 13:36
НОРМАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ НІХТО НЕ БЬЄ, А З БАНДИТАМИ І ЇХ ПОСІПАКАМИ ІНАКШЕ НЕ МОЖНА
Анонім до Андрій Анатолійович Показати IP 20 Лютого 2014 09:49
Ти би вже там всрався! А він гідно тримався навіть після того, як 40 звірів били його ногами. Тримайся Башкаленко, пройде час і люди зрозуміють,
до Башкаленка Показати IP 20 Лютого 2014 09:44
Луцьк з вами, дві тисячі лучан, половина з яких засуджували ці знущання це не весь Луцьк. Лучан це сила більше 300 тисяч
до до до Башкаленка Показати IP 20 Лютого 2014 09:50
ДІйсно.... Пенсіонери, студенти та приїжджі, які вчора громили луцьк, це не луцьк. Нас у Луцьку понад 300 тис.. Чому на ніч з театральної площі як криси по приміщення поховались.
Igor до до Башкаленка Показати IP 20 Лютого 2014 09:52
Якщо ви є, то вийдіть на вулицю покажіть що ви за Ригів, за беркут. Де ви ? вас не видно... І нема там ніяких 300, живе 220.. а за них тись 40 а активних нуль!! Так що сидіть і далі строчіть...
? до Igor Показати IP 20 Лютого 2014 11:32
А чого нам виходити? Ти знаєш тільки один вид війни - фізичний, а ми, окрім того й інші. Тому чекай своєї черги. Незабаром відчуєш. А поки будеш чекати то не забудьте поперебивати друг друга щоб нам менше гріха на душу брати.
Робін Показати IP 20 Лютого 2014 09:47
А вчора він заявляв, що не підтримує дії центральної влади?! І він разом з народом! Може по голові отримав і забув.
))) Показати IP 20 Лютого 2014 09:49
хоть один честный человек во всем этом безумии. почему-то рыг. держитесь.
Дмитро Показати IP 20 Лютого 2014 09:50
Думаю, що вчора у Башкаленка стало більше прихильників тисяч так на 50
Володимир Показати IP 20 Лютого 2014 09:51
Теж підтримую звернення. НА майдані вчора взагалі кричала опопзиція брехню, що башкаленко воду на них лив. Вже забрехалися. А в Данильчуку розчаровався. Це вже не депутат. Депутат не може робити те що він робив з Башкаленком. хочуть миру а роблять ганьбу для лучан сімЕй, матерів дітей . Що ж ви можете зробити як прийдете до влади, скільки вам рокі де ви себе вже показали з кращої сторони? хлопці задумайтесь і робіть висновки, будьте мирними і справжніми а не ганьбою
той до Володимир Показати IP 20 Лютого 2014 09:55
зверніть увагу, що у данильчука на на правому рукаву курці прапор Німеччини, а не український.
лучанка молода Показати IP 20 Лютого 2014 09:55
дуже підтримую Башкаленка!!!!!!!!!!!! А те як знущались вчора з нього лили воду і наручники одягали дуже засуджую і не хочу щоб мої діти жили при такій владі, яка зараз рветься в крісла. Ви і на батьків своїх так ллєте воду і на дітей,як вони не слухаєтесь? Дуже боляче дивитись. ГАНЬБА .
Совість до лучанка молода Показати IP 20 Лютого 2014 09:57
Тобто ви хочете жити при владі яка може легко вбивати людей. Може саджати людей за грати які просто вийшли бо їм не подобається таке життя, коли скрізь хабарництво і продажні судді. Ви хочете такого для своїх дітей ?? Ви рабиня ?
Іра до Совість Показати IP 20 Лютого 2014 10:04
Ні ми не раби. Навпаки, ми лучани дуже хочемо, щоб правий сектор злочинними методами розбив усе місто, знищив бруківку і усі будівлі. Особливо, хочеться, щоб ці дебіли знищили,окрім державних будівель, ще й банки (може знищать сервери - пропаде інформація, то й людям кредити платити не доведеться).
Совість до Іра Показати IP 20 Лютого 2014 10:08
Не смішіть людей. Які сервери банків у Луцьку)) У нас вже давно цього немає. Ми дожелись до того що більшість серйозних фірм всі свої сервери тримають за кордоном. Ви ніколи не замислювались чому ? Чому поборів так багато з бізнесу ? Якщо вас не влаштовує, то потрібно не сидіти було дома а вийти на вулицю щоб наш "любий презедент" пішов швидше а не тримався свого крісла. Він скільки награбував що продавши його маєток вистачить покрити всі збитки. Якщо вам достатньо їсти ковбасу і просто жити, то комусь цього замало. Справжні Українці за Свободу!!
Іра до Совість Показати IP 20 Лютого 2014 10:48
Вчора я побачила, що "справжні українці" на Волині - це банда безмозглих молодиків, які відчули безкарність і вседозволеність, почали руйнувати місто і лякати людей. Звичайно таку позицію треба засуджувати. Раніше у багатьох людей були претензії до ПР щодо ситуації в країні, корупції, особливо після не підписання асоціації. Та дії "справжних українців" перекреслили всі ці невдоволеності до влади, зараз у багатьох одне питання: чому не розігнали ескаватором той чортів майдан в перші три дні. Цю думку, до речі, підтримують дехто хто з киян, які є членами партії Батьківщини (не дивуйтесь - це правда). З початку носили на майдан їжу, одяг, а тепер такі думки у них. От так то.
ото ж то до Совість Показати IP 20 Лютого 2014 11:18
так беріть прокуратури і суди, які вас засуджують та створюють для так званих патріотів судилища.Але навіщо ви розгромили міліцію. Завтра в тебе обкрадуть чи т.п. ти до кого звернешся, до правого сектора? Головою тверезо думати треба, хто вас судить і хто підтримує державне обвинувачення в суді.Міліція, як силовий орган снує у кожній країні. А не ліві чи праві сектори, які складаються з малолітніх та неповнолітніх дітей на пенсіонерів. За що ви воюєте, остаточна точка де?
Та в тебе совісті з до Совість Показати IP 20 Лютого 2014 11:41
Поки що влада людей не вбивала! 100% доказів цього немає і поки стоїть майдан не буде. Проте є неспростовні докази що людей вбивали митингувальники. Так, в мене низька зарплата, але за все своє життя я жодного разу не відчув що я є раб. Рабом є тільки той хто їм себе вважає! Не залежно від того під кого ляжете, під ЄС, під США чи під Росію, ви пожиттєво залишитеся рабом!
ніна Показати IP 20 Лютого 2014 10:03
підтримую звернення!!! Кожна людина сама зробить свій вибір. Я вже не вірю, що такі як данильчук можуть щось зробити для нашого міста. і в те що влада вбиває людей це хибно. влада захищається . що беркутіці не люди, у них кидають каміння і так далі. самі провокуюють і кричать.опозиція їздила зганяла людей які не хочуть робити а битись кричати нищити ганьбити. Треба було своїми нормальними мирними діями доказувати що мині акції а не понищити столицю . самі закликали людей. що опопзиція зробить життя золоте? не будуть красти? не буде корупції? все для людей. Ви знаєте після того,як вчора побачила з Башкаленком що робили -то ні таким опозиціонерам вірити не можна. ВОНИ по звірячому кидати на коліна вперш за все людину . Як ви після цього в Церкву ходите? Треба відмолювати за це гріхи.
Олена Показати IP 20 Лютого 2014 10:04
Який добрий Башкаленко разом з Яником убивають неугодних громадян України, хто ще ще так хоче жити, то заступайтесь за цього ригу
Аня Показати IP 20 Лютого 2014 10:06
Гузь пише на своїй сторінці в соціальних мережах, що Бог все бачить так от пане Ігоре я як людина церковна можу сказати вам, що вчорашнє знущання над людиною якою би вона не була Бог точно побачив і чому Ви людина серйозна цього не зупинили можна було вирішити все мирним шляхом. Я щиро майдан носила туди гроші, продукти, ліки а вчорашній день змусив мене більше туди не ходити. Я щиро молюся за долю України і за вас пане Ігор хай вам Бог простить.
Українець Показати IP 20 Лютого 2014 10:07
А з якої сторони ляльководи від влади чи опозиції
Василь Показати IP 20 Лютого 2014 10:08
Трохи правди може замаскувати кучу брехні. Я проти того, як нахабно і без поваги до людської гідності діяли вчора з Башкаленком. Не я суддя... Але при цьому не треба забувати про головне. Люди помирають в Києві за свободу, за демократичні цінності, які поділяю і я. Тому заклик не їхати в Київ - це заклик не боротися за ці цінності. Кожен повинен робити свій вибір, керуючись своєю совістю, своїми цінностями. Роби так, щоб потім не було соромно! Слава Україні!
Галина Показати IP 20 Лютого 2014 10:12
Гузь і Данильчук вчора себе показали з найгршої сторони. Вже за гроші перейшли всі кордони. І ніхто б у Києві не загинув би, якщо опопзиція не зганяла усіх туди, чужими руками добре жар згрібати. Треба було таким розумним ставати попереду і захищати народ. Так ви і привладі будете робити. Аби ще при вас гірше не було. З Міліції теж люди загинули. Це люди ніколи не простять що втратили синів чоловіків, батьків за таких як ви. В кров ця влада нікого не вганяла як опопзиця зігнала заради своїх інтересів своїх крісел. Дуже шкода що люди вам ще вірять А данильчук як депутат зовсім вже себе показав з поганої сторони. спочатку бачила його як розумну людину але помилка . ТАКИХ НЕ В ДЕПУТАТИ
УДАР Показати IP 20 Лютого 2014 10:14
http://www.youtube.com/watch?v=VmopIyQTx7A
мітингарям Показати IP 20 Лютого 2014 10:14
Нелюди, уроди, якби взяти батька цього сопливого Данильчука? На ці знущання діти дивилися. Ганьба
ПАвло Показати IP 20 Лютого 2014 10:14
а чому тоді Гузь і данильчук і григоренко не їдуть туди ?покажіть які ви герої а простими людьми прикриваєтесь. Люди, слухайте башкаленка і не їдьте і втрачайте своїх рідних ! вони б"ються за крісла і портфелі
до Данильчука Показати IP 20 Лютого 2014 10:16
Якщо ти такий сміливий треба було з Башкаленком один на один вирішувати, а не кинув його під ноги натовпу. Що? Всрався? Тоді Башкаленко тебе по стіні розмазав би.
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 10:18
Башкалеко справжній офіцер, не поїхав у лікарню, не поїхав додому, а записував свернення, побитий... Молодець!
Петро Показати IP 20 Лютого 2014 10:19
Підтримую Башкаленка і всім друзям своїм скажу, щоб його підтримували
Андрій Анатолійович Показати IP 20 Лютого 2014 10:20
Мене звуть Андрій Анатолійович Моренчук, і те, що я підписуюсь під своїми словами не "Анонім", а вказую своє імя поки, що засвідчує, що сирун ви. Якщо ви цінуєте сміливість - представтесь, будь ласка. Бо поки ви цього не зробите, залишаю за собою право сируном, сцикуном і ананістом, даруйте, аномімом називати вас. Щодо того, як учора повелись з Башкаленком і його героїзму. Радикалізм і жорстокість зараз лучан вражають і приголомшують. Потрібно розуміти одну річ. Зараз серед нас з'явилась нова група людей - ті, хто були на барикадах у Києві під час боїв, або в когось поранили чи вбили друга, родича, кохану людину. Вони вже не оцінюють нинішні події через призму звичних для нас категорій цивілізованості, культурності, демократичності, толерантності. Для них уже в країні йде війна. І люди, які представляють ту сторону, в їхніх очах - захищають беркутівців та інших, хто зашивають людям роти (почитайте сьогоднішню Українську правду), розпинають (Булатов) і ... Я не знаю як би я повівся, якби мене били 40 людей, можливо і всрався - людина не завжди контролює фізіологічні реакції, але на місці Башкаленка я би просто не опинився, тому що в таких умовах він (і не тільки, але Правий сектор тут, до-речі, ні причому) лише радикалізував ситуацію. Він, як чільник місцевої громади, повинен був прикласти максимум зусиль, щоб переконати волинян і лучан у тому, що наша міліція і правоохоронні органи ні в якому випадку не будуть виконувати розпорядження Януковича, а будуть захищати громадян.
Колишня студентка до Андрій Анатолійович Показати IP 20 Лютого 2014 10:25
Скажу відверто, була кращої думки про вас Андрію Анатолійовичу!!!
яка різниця хто ти до Андрій Анатолійович Показати IP 20 Лютого 2014 13:35
баран ти
Для Башкаленко Показати IP 20 Лютого 2014 10:20
Може ви прочитаєте. Щиро на це надіюся. Я лучанка і не є ні радикалкою, ні екстремісткою. Події, що відбуваються в Україні спричинені: 1. тотальною корупцією, 2. повним ігноруванням владою думок людей. Три місяці ваш керівник Янукович не робить нічого, щоб вирішити цей конфлікт. Аргументую це тим, що ЖОДЕН з тих, хто бив людей 30 листопада 2013 року НЕ ПОКАРАНИЙ! Безправя породжує безправя. Наші люди неодноразово показували неймовірний приклад миру і толерантності (2004, 2013, вся історія незалежної залежності), але всьому є межа. Відверто кажучи мене дуже дивує те, як ви тримаєтеся за посаду. Ви доросла людина, яка самореалізувалася в житті, хіба ви не можете знайти собі гідне місце в суспільстві? Відкривайте свою справу і піднімайте економіку України. Навіщо поглиблювати протистояння і ненависть до себе особисто? Не розумію. Не буде вже України такої, як була раніше. НЕ БУДЕ! Кожний, хто прийде після вас і після після вас буде все більше під народним контролем. До тих пір, поки ми, люди, і ви, держслужбовці, не зрозуміємо своїх справжніх місць у суспільстві: ми - громадяни, ви - наймані працівники. Ми несемо за вас відповідальність, обираючи, ви - несете відповідальність за виконану роботу. Щиро бажаю вам всього самого найкращого. Проявіть мудрість, відкиньте амбіції і напрацьований досвід в плані вирішення ситуацій (бо він зараз неефективний в цих умовах) і йдіть з Богом жити довго і радісно у колі родини і друзів. Ната.
Алекс до Для Башкаленко Показати IP 20 Лютого 2014 16:46
Я мягко говоря удивлён - тем, как человек, если у него не чиста совесть мог бы выдержать издевательства над ним. Что ему стоило подписать отставку и уехать в Киев, а оттуда заявить, как делают другие, что это он сделал под давлением? Думаю у этого человека есть свои убеждения и он им не изменяет и не торгует. Он силён и вчера - те кто над ним издевался были очень недовольны, что не удалось его сломать. Он был сильнее всей площади - один.
Ліля Показати IP 20 Лютого 2014 10:20
На відео видно, як йому погано, а він всеодно звертається. Молодець. Волиняни ми маємо почути
Лучанка Показати IP 20 Лютого 2014 10:21
Так за яку свободу боротися, за які цінності, і за кого. За тих гестапівців, катів, які ведуть людей на смерть, і нічого не пропонують. Чи як? Двайте уявимо, що вони моужть нам дати, коли вже застосувють силу, катують людей, на й у всіх, бють ногами, кати, радикли, що тут ще скажеш
Микола до Лучанка Показати IP 20 Лютого 2014 10:28
Ти троль! Якщо менти чинять беззаконня, тоді кожен має право на повстання та спротив масовому насиллю. Чим закінчився мирний протест 30 листопада? Звірячим побиттям бандитами-беркутом мирних людей. Це звірі, вони іншої мови не розуміють крім мови сили. Словами та вмовляннями пробували 3 місяці говорити.
ВАля Показати IP 20 Лютого 2014 10:26
А чому гузь і данильчук лізе в крісла? чому не розбудовують державу і економіку? А президент що гірший за попередніх ? При якому президентові не було корупції в прокуратурі СБУ і Податковій? А? що президент має здатися ? ну й здастся і що ви вже не будете грабити простих людей ви будете так робити як з Башкаленком. ? Вже люди побачили за кого голосувати. Так з людьми не роблять як ви робили. І чому гізі данильчуки шиби козюри не їдуть в київ захищати народ а ждуть коли в крісла повлазять ?
неважно до ВАля Показати IP 20 Лютого 2014 10:39
якщо президент, хоча його важко назвати перзидентом, скоріше всього - вбивця, здасться, то принаймі припинеться це кровопролиття.
Андрій Анатолійович Показати IP 20 Лютого 2014 10:28
А репліки Башкаленка щодо того, що слід скласти зброю на київському майдані (про Луцьк не йдеться) дуже нагадують слова Януоквича про готовність влади "до діалогу і компромісів після того як вони як люди розійдуться...". Гарно звучить але не відповідає реаліям - діям самої влади. Цивілізовані пропозиції і аргументовані звернення лунали до представників влади і членів ПР протягом трьох місяців... А зараз дивуєтеся що до них діють жорстоко? Я жорстокість не схвалюю, але радикалізація ситуації була зумовлена самою владою - центральною і місцевою
Іра до Андрій Анатолійович Показати IP 20 Лютого 2014 10:32
Ще у нас в селі корови не дояться бо при владі Янукович і Башкаленко. Зараз немає тих хто винен, програли всі, бо проходить руйнація країни.
Аня до Андрій Анатолійович Показати IP 20 Лютого 2014 10:35
З Вашого тата хай так познущаються і тоді ви все зрозумієте!!!!!!—
Юлія Показати IP 20 Лютого 2014 10:32
Мало йому вчора наваляли на майдані, цьому вилупку !!! Потрібно було прикувати його там навічно !!! А ще обмастити собачим лайном , Падаль , а не людина !!!!!!
Юля до Юлія Показати IP 20 Лютого 2014 10:34
І вас так само, гарно дивились би разом.
Анонім до Юлія Показати IP 20 Лютого 2014 10:38
А ти його знаєш? Ти хоть раз з ним спілкувалась? Ти нелюдь. Бог все бачить. Кати будуть покарані.
Ігор до Юлія Показати IP 21 Лютого 2014 11:00
Дитино (як так зрозумів тобі років 15-17), таких як ти тітушок, трема на майдан до дійсних патріотів кинути для здійснення над тобою самосуду за твої гасла. Ти ж зі своїми такими гаслами нічим не вдрізняєшся ні від донецького президента ні від його прихильників.
Віра Показати IP 20 Лютого 2014 10:39
нехай спочатку вивчить українську мову,ніякий він нам не земляк,нехай їде в Росію......
Надія Показати IP 20 Лютого 2014 10:43
нехай Бог карає за гріхи а не люди які проводять по їх словах мирні акції. Ви вже спозорились ссвоїми акціями мирними, все нищать бунтують. Якщо ваших батьків так на коліна ставити чи в майбутньому дітей як колись сина Сталіна. Подумайте про нащадків не порядність і невиховання найгірша якість людей. І такі люди при якій би владі не були нічого нормального зробити не зможуть. Їдьте в Київ і покажіть свою силу
Богдан Показати IP 20 Лютого 2014 10:45
не підтримую опозицію яка так поводиться з людьми. Вони вже геть зганьбили себе а де депутати, ніхто не давав депутатам таке повноваження принижувати людську гідність ганьба данильчуку
неважно до Богдан Показати IP 20 Лютого 2014 10:54
а так як поводились з Булатовим і Гаврилюком??? це нормально??? Ганьба! банду гнати треба від влади.
наталія Показати IP 20 Лютого 2014 10:45
Підтримую звернення Башкаленка. Співчуваю сім"ям в яких живуть данильчук і гузь
Правосуддя Показати IP 20 Лютого 2014 10:51
Так хочеться, щоб Гузя і Данильчука закрили від суспільства у психіатрічній лікарні. Їм саме там місце.
ната Показати IP 20 Лютого 2014 10:52
Ваш дуже мудрий Башкаленко вже почав робити ремонт у своєму кабінеті перебуваючи на посаді якийсь тиждень,але ж йому це необхідно,що йому до того що гроші затримують на зарплату і пенсії,головне сидіти в новому кабінеті і красти далі що ще залишилося...........
микола Показати IP 20 Лютого 2014 10:53
людська кров ллється -бо хочуть в крісла влізти нові люди. І поки опопзиція не звозила людей -допопки ніхто не загинув. Опозиція вляпала усіх в кров, якаб влада не було, але до кровопролиття опопзиція довела людей. чим же ви заплатите? і чому винного шукаєте а смі туди не їдете. Припиніть таке кровопролиття бійтеся Бога
ілля Показати IP 20 Лютого 2014 10:55
а опопзиця що буде силіти в тих погромах і барикадах що строїть? ганьба такій опопзиції не треба їхати в київ а робити мирно і заслуговувати у людей довіру а не так як данильчук доліз такий молодий в депутати і вже собі все позволяє кидати на коліна батька
саша Показати IP 20 Лютого 2014 11:00
ще свічка наша не згоріла ще наша молодість при нас а те чи варте наше діло то скажуть люди й скаже час................... башкаленка підтримую
лучанка Показати IP 20 Лютого 2014 11:01
Почитавши коментарі, дійшла висновку: Данильчук вчора посприяв тому, що рейтинг Башкаленка зріс. Його опоненти почали поважати. Значить Данильчук працює над тим, щоб рейтинг ПР на Волині зростав.
той до лучанка Показати IP 21 Лютого 2014 11:04
Данильчук перегнув палку. І буде ще над тим, як народний суд так і божий суд. Данильчук, своїми такими діялми ні чим не відрізняється від тітушок донецьких.
іван Показати IP 20 Лютого 2014 11:03
опозиція в нас погана,калічить людей,а от влада прекрасна........влада вся з народом...........прийде час всі будуть відповідати за свої вчинки,а особливо остогидлі регіонали.....
Ліна до іван Показати IP 20 Лютого 2014 11:07
Відповідати будуть не тільки остогидлі регіонали, але й остогидлі опозиціонери, правий сектор теж. Бо зараз програли усі.
до захисників башкал Показати IP 20 Лютого 2014 11:05
....ви нам не дивуйтесь, ми всі тут як звірі бо нас відстрілюють, наче скажених, патронами для вовків.... Усі ми, Європо, так глибОко стурбовані, що деякі навіть убиті. Чисть частіше Ютюби, щоб тутешня жорстокість не разила твоїх громадян. Деякі з наших ніколи тебе не побачать на власні очі. В тебе теж щось із зором, Європо, ти вперто не бачиш вибитих їхніх очей і вогнепальних ран. Деякі більше не зможуть, Європо, не гнівайся, навіть руки тобі дати, (хіба що протези!), навіть торкнутись культури твоєї минулих віків. СторожИ свої межі, Європо, щоб тебе не торкнулося раптом, прислухайся, на всякий пожежний, чи ми кричимо ще від ударів прикладів, армійських чобіт і кийків. Діти наші виростуть злими, Європо, не йнятимуть віри істеричним й слізливим новинам твоїм про бездомних тварин. Ти їм вибач, Європо, ти їм не дивуйся, ми всі тут як звірі - нас відстрілюють, наче скажених, патронами для вовків. Що ти, Європо, робила тим часом - звіряла пропалих і мертвих? мила руки? чекала підтверджень? ховалась як річ-у-собі? Миру - мир, муру — мур, тільки гроші не пахнуть. І жертви не вартують на захист, якщо вони не голубі?
Європа до до захисників башкал Показати IP 20 Лютого 2014 11:10
Ваше жалісливе звернення пройняло до сліз, та навряд чи його прочитають у Європі. Вам би перекласти хоча б на англійську. Українську мову у Європі погано знають.
Петрович Показати IP 20 Лютого 2014 11:07
Жаліли тут вчора мразіну, не по людськи поступили! В Сізо його, це злочинець!Точка,а ті хто його підтримують це ті кто носили йому конверти, хто хоче далі дурити людей за копійки. Все місцева буржуазія, дрожіть біля камінів, до кожного дійдем! Слава Україні!
Правосуддя до Петрович Показати IP 20 Лютого 2014 11:12
Тебе теж моя рука торкнеться.
Петрович до Правосуддя Показати IP 20 Лютого 2014 13:41
Я не боюсь продажне правосуддя, ти вже дрожиш і гадаєш чи тобі будуть платити пенсію!Сміття!
Лучанин до Петрович Показати IP 20 Лютого 2014 11:25
Це кого ти маєш на увазі???? Чернецького, Козюру???? Подивися які розжирілі харі в сволоті і бюті!!!!!!!!! Може і дойдеш, але вже не вийдеш, ч*мо бандерівське!!!!!!!!!!
Петрович до Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 13:47
Подивись як лягаві розтрілюють молодих пацанів на Грушевського??Це війна в Україні, а ти мені про Козюру,треба змітати цю банду і нефіг панькатися, хто не йде з народом- зрадник!
Лучанин до Петрович Показати IP 20 Лютого 2014 14:50
О, щось новеньке! Про "хто не скаче, той москаль" вже забув? Майдаун зомбований! Забагато на себе береш порівнювати бандерівців з народом!
петя Показати IP 20 Лютого 2014 11:10
життя цінніше за гроші. Скільк людей загинули бо опопзиця зігнала усіх у київ їздили по регіонах скликали. Лучани не їдьте в те пекло, треба мирно вирішувати а не кров ллється
макар Показати IP 20 Лютого 2014 11:12
все таки башкаленко достойно себе повів а данильчук як злий звіряка яка мати його виховувала і чи зробить він так з батьком своїм як учора людину старшу кидав
666 Показати IP 20 Лютого 2014 11:18
Башкаленко имеет очень много хороших сторон.Например ; когда писяет попадает в колечко унитаза,сливает воду и не громко пукает при проведени собрания блатных и нищих.Вот и все его достоинства.А что касается его вчерашнего буцанья.То я его предупреждал что должность проклятая и не стоит было покупать АНЕ новый БМВ а подарить свой Лексус и номер 0004..это номер смерти ,а она меня не послушал.И еще советую сменить бабку -гадалку которая ему нагадала и должность и пост.Вот клим-свинья сменил и занялся сексальными упражнениями.А то что он ну не хороший человек то ...пусть опровергнет слова который он сказал в сауне с прокурорм...Я ненавижу этих е...х хахлов и этих пи...с волыняк на что прокурор ответил ..что сам уже устал и задолбался видеть их рожы....
Луцьк до 666 Показати IP 20 Лютого 2014 11:27
Шо куриш?
Володя Показати IP 20 Лютого 2014 11:21
Ти мені дядю не земляк, на землі Російській ти народився, там тобі і місце, нажаль знаю цього дядю як порядну людину, але це не спростовує того факту що він корупціонер і злочинець.
666 Показати IP 20 Лютого 2014 11:30
Увы не курю а работаю у вас в вашей обл раде.мне просто интересно смотреть как вы все клоуны страдаете и получать удовольствие..
ОЛЕНА до 666 Показати IP 20 Лютого 2014 11:46
ЗВИЧАЙНО МОЖНА ПІД №666 ПИСАТИ РІЗНУ ГИДОТУ, А НАЗВАТИ СВОЕ ПРІЗВИЩЕ (ФАМИЛИЮ ПО-ВАШЕМУ) , ПОСАДУ , ЯКУ ВИ ЗАЙМАЄТЕ У НАС , В НАШІЙ ОБЛРАДІ !!??????І БАГАТЬОМ БУДЕ ТЕЖ ЦІКАВО ПОДИВИТИСЬ НА КЛОУНА!!! І ЩЕ Я ДУМАЮ, ЩО У ВАС №666 КОПЛЕКС НЕПОВНОЦІННОСТІ!
Лучанин до 666 Показати IP 20 Лютого 2014 14:57
Зрозумів, якщо знаєш хто як в туалет ходить, то тебе наняли штани їм тримати і підтирати! Ти не переживай,робота в тебе блатна, таку роботу ніколи не втратиш, бо "нові" будуть с*ти набагато частіше!
777 Показати IP 20 Лютого 2014 11:43
стільки прихильників появилосьу башкаленка, таке враження, що сам пише коментарі.
Українка до 777 Показати IP 20 Лютого 2014 12:15
А з чого ви взяли, що прихильників не було?, з того, що інші громадяни не вийшли в Луцьку на Антимайдан, просто нам потрібно годувати свої сім ї, і ходити на роботу, а Ваша робота на Майдані---адже Вам за це платять.
777 до Українка Показати IP 20 Лютого 2014 12:41
був один - ти
Патріот Показати IP 20 Лютого 2014 11:48
Відповідь проста, в ситуації, яка склалась в Україні, вина лежить на одній людині і кожен розумний громадянин це розуміє, і той так званий "президент"(навіть слів немає як назвати) далекій і десь ніби як Льоня "КОСМОС" не розуміє ситуації. Саме страшне , що за цієї істоти гинуть прості люди,назад дороги немає я впевнений ЦАРЯ з трону потрібно знімати, порозумінь не буде. Погодьтеся , що Кучма чи Ющенко чи будь яка здравомисляча людина давно пішла в відставку після таках трагічних наслідків, а він як кліщ, дивно й те і не зрозуміло, чому не погані люди як Клімчук тримаются цього бандита дивно,,,,,,,, СЛАВА НАЦІЇ,СЛАВА ГЕРОЯМ!!!!!!!!!!!!!!!!
він до Патріот Показати IP 20 Лютого 2014 13:36
де ви бачите націю
батькам Показати IP 20 Лютого 2014 12:05
не пускайте дітей у київ і чоловіки не залишайте своїх дружин і дітей. не треба крові. не робіть так
123 Показати IP 20 Лютого 2014 12:06
значить мало п*зди дали. Всі боти тут умнічають який він хороший і як його шкода. Про що ми говоримо??? Чувак - зло. він агресивний хам і злодій. Ставленик яника.
321 до 123 Показати IP 20 Лютого 2014 12:09
Чувак, може Башкаленко хам і злодій, а ти неграмотна, не вихована істота. Соромно, що серед українців таке бидло як ти і тобі подібні є.
иван Показати IP 20 Лютого 2014 12:34
спочатку саша розберись хто из тобою на кого ти подання підписав на посади -звання ? натовчи им пики за один день поминяй -просто сядь подумай нах***й ти звернення кому- треба роботу робить а з ким? спочатку подумай з ким потом план ришучих дий и нарид зрозумие
888 Показати IP 20 Лютого 2014 13:30
Таке враження, що якби у 14.00 Я-ч пішов би у відставку, то в 14.30 - все стало б прекрасно! Всі були б щасливі, заможні, всі були б в Європі!. В одну мить зникла б корупція, а силовики стали білими і пухнастими.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 20 Лютого 2014 13:44
ХАЙ ПОДЯКУЄ, ЩО ЙОГО НЕ РОЗДІЛИ ДОГОЛА , ЯК КОЗАКА НА МАЙДАНІ, А СВОЇ ПОРАДИ НЕХАЙ ЗАСУНЕ СОБІ В ДУПУ
Козак! до НЕЛУЧАНИН Показати IP 20 Лютого 2014 14:14
Ти не лучанин, то і йди собі додому, і не влазь не в свої справи!!!
ок Показати IP 20 Лютого 2014 22:09
слава Башкаленку.Треба душити майдаунів