USD 27.65 27.95
  • USD 27.65 27.95
  • EUR 31.55 31.85
  • PLN 7.25 7.37

Волинський лісник привласнив майна на півмільйона

Майно, вартістю більше 500 тисяч гривень «приватизував» колишній керівник лісгоспу.

Цього року прокуратура області до відповідальності притягнуто п’ять посадовців, які працювали у сфері лісового та мисливського господарства.

Про це стало відомо під час прес-конференції прокурора області Анатолія Коцури 12 червня.

Він повідомив, що посадовців притягнули після подання, внесеного керівнику управління лісомисливського господарства області.

Крім того, прокурор Камінь-Каширського району у квітні цього року розпочав кримінальне провадження за фактом привласнення колишнім керівником лісгоспу майна членів цього підприємства. Орієнтовна вартість майна - понад 500 тисяч гривень.
Загрузка...
Коментарів: 8
Степан Показати IP 14 Червня 2014 12:21
Замилювання очей. Якщо походити по лісі ,то в більшості лісників можна знайти самовільниїх на півмільйона.
Яяя Показати IP 14 Червня 2014 12:25
За що нагнали Колісника? Досі нічого ненарили? Чи вирішили самі красти?
Анонім Показати IP 14 Червня 2014 13:19
Як набридло читати такі безграмотні статті...привласнення майна членів лісгоспу-брєд якийсь...а члени лісгоспу -це хто? Може, просто , "майна лісгоспу"?
Анонім Показати IP 14 Червня 2014 13:21
Цікаво, це про К-Каширський лісгосп йдеться? А колишній керівник - Ромчик Колісник?
слідопит до Анонім Показати IP 14 Червня 2014 14:41
А хто ж іще. Цікаво, чи переїхав уже в маєток у Гаражджу? Там не на півмільйона. А ще є лісу шматок приватизований там же, ділянки під забудову непродані. Все йому татусь постарався. Шукайте далі.
Анонім до слідопит Показати IP 15 Червня 2014 09:38
О він та вже давно живе Скоро і у Львові побудується він же там робить
прокурор Показати IP 14 Червня 2014 23:35
ні-це про вовка.
11 Показати IP 15 Червня 2014 10:24
Зараз Вовк це майно здає в оренду державі за 1 млн. в рік а прокуратура це кришує і кришувала