USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Начальника митного поста «Устилуг» зловили п’яним за кермом: пив у сауні під час служби. Відео

6 Листопада 2021 10:22
Начальника митного поста «Устилуг» Олександра Оникійчука спіймали п’яним за кермом. Чоловік був у формі та в цей час мав перебувати на робочому місці. Натомість, як повідомляють ЗМІ, в цей час відпочивав у сауні.

Про це йдеться у сюжеті ТРК Аверс.

5 листопада близько 21:30 затримали п’яним за кермом. «Він був настільки п’яний, що лика не в’язав. Тому поліція і зупинила авто, бо водій витворяв незрозумілі віражі», – йдеться в сюжеті.

Інцидент трапився біля магазину «Зодіак» в Устилузі. Відомо, що перед тим Оникійчук відпочивав у бані.
«Може посадовцю чи компанії, в якій відпочивали, чогось забракло і він гайнув в магазин докупити. Але попався на очі патрульним. На момент зупинки він перебував в формі, і офіційно в цей час мав бути на робочій зміні», – повідомляють журналісти.

Читайте також: Як п’яний волинський прокурор втікав від поліції та намагався уникнути покарання у суді. Відео

В Драгер дихати Олександр Оникійчук відмовився, чим автоматично визнав вину. На нього склали протокол за водіння авто в нетверезому стані.

Начальник Волинської митниці Артем Гузь повідомив, що з цього приводу вже відбувається перевірка.

Нагадаємо, в 2019 році під час святкування Дня народження Оникійчука п’яні волинські митники напали на знімальну групу ТРК "Аверс".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 10:53
Зависть то дуже погано. Дивіться за собою, невдахи. А чоловік жарптицю зловив за хвіст, так що має право і гроши. Сопіть в дві дирки, нарід бл.
Сталін до Анонім Показати IP 7 Листопада 2021 12:25
Я не розумію навіщо ЦЕ друкувати? Нічого з того не буде,дайте спокійно пиячити і гасати! Дайош більше горілки,тьолок і бань,і не вякайте,нарід!)
Даішник Показати IP 6 Листопада 2021 10:57
Та нічого йому не буде. Доречі, як там 700 тисяч доларів в багажнику митника проживають? Подерибанили вже?
зюзік до Даішник Показати IP 6 Листопада 2021 14:50
Вони в надьожних руках. Гигигиги.
Анонім до зюзік Показати IP 6 Листопада 2021 16:27
Ці 700 т. для когось наблизили кінець епохи бідності.
Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 11:10
В бататьох директорів баня в робочий час це норма.
Василь Показати IP 6 Листопада 2021 11:30
Якщо гроші з митниці возять вже в багажнику(в карманах не вміщається)-то безперечно є за що пити! Оце так реформи!!!!Оце так результат!!!Начебто Європа зразу за митницею-але насправді дуже і дуже далеко.Сім верст цим гомном нам плисти до Європи.
а Показати IP 6 Листопада 2021 11:32
какая разніца.
Анонім до а Показати IP 6 Листопада 2021 14:52
Вийди геть разбійник.
! Показати IP 6 Листопада 2021 11:43
В черговий раз винними будуть поліцейські.і добре якщо нікого не виженуть з роботи! А чиновники в Украіні-князьки під прикриттям зе влади.
73% до ! Показати IP 6 Листопада 2021 16:28
Не тронь зе, ми за нього голосували, він наш делегат і кандидат. Він нам субсидії виділяє, він харошій.
1 Показати IP 6 Листопада 2021 12:23
Поліції браво! По трохи підминають під себе митний пост! Щоб іншим потім наука була. Чи може хтось думає , що патрулі не знали , що то начальник митниці. Знали і знали для чого це роблять
Анонім до 1 Показати IP 6 Листопада 2021 13:41
не розказуйте секрети оперативної роботи)))
Клава Показати IP 6 Листопада 2021 13:54
певне, пив з горя.. пропаща держава..
ботоксШМЯК до Клава Показати IP 6 Листопада 2021 14:53
Пив він з радощів, бо якраз візу зробив, то в Польщу перебирати яблука мав їхати.
Діагноз Показати IP 6 Листопада 2021 14:05
То для усіх інших митник п'яний . А для нього самого - такий стан то повсякденна норма ! Він і на роботі такий, і на нарадах в начальства, і за кермом, і дітей в такому ж стані наробив !
Тю Показати IP 6 Листопада 2021 14:09
Щось не дуже зрозуміло чому він о 21.30 мав перебувати на робочому місці?
Ти до Тю Показати IP 6 Листопада 2021 14:49
Про змінний режим роботи - чув? перша зміна, друга зміна...
Анонім до Тю Показати IP 6 Листопада 2021 14:54
Не забирай хліб в журналістів.
до тю до Тю Показати IP 6 Листопада 2021 14:59
а вночі митниця вже не працює? можна за кордон їхати тільки з 09.00 до 18.00 (обід з 13 до 14)?
HryZav Показати IP 6 Листопада 2021 19:01
Гнати в шию і проконтролювати поновлення через суд.
Фєдя Показати IP 6 Листопада 2021 22:08
Це нас цікавить , а він навіть непереживає бо?....
Тю Показати IP 7 Листопада 2021 01:11
Так якщо він начальник митного поста, то працює не позмінно, а з 9 до 18. Я не виправдовую даного посадовця, але журналістика повинна мати стандарти, а люди критичне мислення.
Закон. Показати IP 7 Листопада 2021 06:53
Поліси дебіли. Нема висновку з наркодіспансеру,або показників драггера.А в протоколі він написав що пьяний,бо так йому поліцейскі сказали.В суді нема жодного доказу що він за кермом перебував.І опля ні штрафу не позбавлення.Волщебство? Ні ,напевно коррупція панове.
Шацьк Показати IP 7 Листопада 2021 18:54
В Шацьку він з ким там бухав? Вони ще працюють?