USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На маршрути Луцька незабаром виїдуть 7 екологічних автобусів. Фото

28 Березня 2021 12:20
Незабаром у Луцьку на маршрутах курсуватимуть ще декілька комфортних європейських автобусів.

Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук у Фейсбуці.

Як зазначив, у найближчі два тижні 7 комфортних європейських автобусів MAN A21 з екологічним стандартом Євро-5 вийдуть на міські перевезення.
Раніше ми повідомляли, що в Луцьку чотири автобусні маршрути обласного центру планують замінити на тролейбусні.
Також у Луцьку запустять новий маршрут №23а, на який пускатимуть тільки екологічні автобуси.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Богдан Сташинський Показати IP 28 Березня 2021 12:36
Молодець Ігор !!! Ми за тебе голосували, ти на правильному шляху ... Удачи !!!
Анонім Показати IP 28 Березня 2021 12:47
за чий рахунок банкет?
Володимир Показати IP 28 Березня 2021 12:54
А мені більше цікаво куди йдуть прибутки за нічні перевезення на Кромберг та інші організації. Якщо це автобуси ЛПЕ - то чому вони працюють не для Лучан?
Свідомий до Володимир Показати IP 28 Березня 2021 15:28
Это автобусы санрайз. К ЛПЕ они никакого отношения не имеют.
Ололо до Свідомий Показати IP 29 Березня 2021 00:39
Поліщук писав у ФБ, що це не Санрайз купив, а інший перевізник.
Тьотка з торбами Показати IP 28 Березня 2021 13:32
Габарити тролейбуса а в салоні 20 місць для дистрофиків?
нових? Показати IP 28 Березня 2021 14:08
соромлюсь запитати: а якого вони року випуску?
сам до себе до нових? Показати IP 28 Березня 2021 17:12
вони далеко не нові...хоча, думаю це нормальні автобуси, котрі послужать Луцьку ще не один рік.
лучанин Показати IP 28 Березня 2021 14:15
Приємна новина.Пора від гунчіківського металолому переходити на європейські шикарні автобуси.
дідо Показати IP 28 Березня 2021 15:28
https://autoline.info/-/sale/city-buses/MAN-A21-KLIMA-CNG-5-UNITS-EURO-5-EEV--20110812112876692700
онучок до дідо Показати IP 28 Березня 2021 16:04
ти, Дідо, запалив всю контору))))))))
Богдан Сташинський до онучок Показати IP 28 Березня 2021 20:53
Може спалив контору ???
колосс Показати IP 28 Березня 2021 16:36
І знову по 15 років?То яка мова про екологію?
Лучанин Показати IP 28 Березня 2021 16:37
Автобуси хороші, тільки якщо їх підшаманять перед випуском, розбиті фонарі замінять, плафони відремонтують, сидіння, різину замінять то це одне діло, а якщо будуть експлуатувати як є, як завжди, то шило на мило...
111 Показати IP 28 Березня 2021 17:16
Закуповує приватне підприємство, а не міськрада.
—— Показати IP 28 Березня 2021 17:55
Зараз 2021р. Автобуси з 2010р. То де 15 років???комусь треба повчитися рахувати ,а не (бред) писати..
—— Показати IP 28 Березня 2021 17:56
Євро 5 автобуси!!!!!!!
Лучанка Показати IP 28 Березня 2021 20:30
А розрахунки в цих автобусах будуть за готівку чи через валідатори? Роботу "Сайнрайз" міська рада визнала незадовільною через обіг готівки. Хто виступає перевізником цих автобусів??
Земляк Показати IP 30 Березня 2021 08:29
Перевізники/маршрутчики порушують масово умови договору, а їм усе сходить. Нікого не штрафанули. Де контролери???