USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У Луцьку змінили маршрут кількох автобусів

26 Лютого 2019 09:00
Кілька маршрутів громадського транспорту в Луцьку змінили рух. Мова йде, зокрема, про автобуси № 3, 31, 24 та 4.

Про це йшлося 26 лютого під час оперативної наради в Луцькій міській раді.

Як повідомив керівник управління транспорту та зв'язку Володимир Степанов, маршрут № 47 зняли за ініціативи перевізника через нерентабельність напрямку.

Володимир Степанов розповів, що ситуацію з маршрутом вдалося вирішити завдяки наявним автобусним напрямкам, зокрема рух автобусу № 3 продовжили до вулиці Чернишевського.

Окрім того, частково змінено рух маршруту № 31, аби забезпечити доїзд мешканців сіл Боголюби та Тарасове. Також збільшено кількість автобусів за цим маршрутом, зокрема вранці та ввечері.

Також було об’єднано маршрути № 24 та 4, які забезпечують рух від Підшипникового заводу та мікрорайону Вересневого.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лучанка Показати IP 26 Лютого 2019 09:16
перевізники шо хочуть те роблять. Скільки вже можна терпіти знущання над людьми?
БєльскаЯ Показати IP 26 Лютого 2019 09:25
За маршрут 3 на Чернишевського дуже дякуємо!!! Стало справді комфортно!
лучанка до БєльскаЯ Показати IP 26 Лютого 2019 09:39
а іншим ? Повідомте ще графік по хвилинах.
Лучанин Показати IP 26 Лютого 2019 09:41
Дякуємо, дуже інформативно. Так хто куди їде, чи сюрприз буде?
Анонім Показати IP 26 Лютого 2019 10:05
А вибратися на Вересневе чи з Вересневого стало важче. Відрізок дороги від солдата до Вересневого не можна пройти пішки, бо це поле без тротуару і освітлення. А 23 маршрут забрали, 24 ходить не часто, ще й з тролейбусами щось хімічать
Анонім Показати IP 26 Лютого 2019 10:21
Продовжили 3-й маршрут як? він з ковельської поїде до чернишевського потім до госпіталя назад? Чи до госпіталя , а потім до чернишевського, чи з центру зразу поїде через нову лінію/чернишевського? "змінено рух маршруту № 31" - ЯК????? Куди воно тепер їздить? "об’єднано маршрути № 24 та 4, які забезпечують рух від Підшипникового заводу та мікрорайону Вересневого", - і яка тепер маршрутка їздить? 24 чи 4,чи 244? А як вона тепер їздить, по львівській чи по ДПЗ? НАМАЛЮЙТЕ БЛІН КАРТУ в гугл картах і покажіть нормально маршрути
Козолуп до Анонім Показати IP 26 Лютого 2019 17:36
А мені по.....р
лучанка Показати IP 26 Лютого 2019 10:24
скажіть , а як доїхати з вул.Львівської в поліклінку №3. Га.? А , точно , на таксі, і як то я раніше не додумалась, а све робила по кільке пересадок-переходів туди- сюди.
Лучанка до лучанка Показати IP 26 Лютого 2019 22:32
Колись їздила маршрутка №14, з ДПЗ до поліклініки №3 через вулицю Станіславського. Але її давно вже не видно.
ресора Показати IP 26 Лютого 2019 11:23
Організацією перевезення лучан керують власники маршруток,а не управління транспорту і зв"язку міськради.Тоді виникає питання- для чого Ви шановні там займаєте кабінети?
Анонім до ресора Показати IP 27 Лютого 2019 17:14
як для чого, а підписи на договорах просто так ставляться ?
МАНЯ Показати IP 26 Лютого 2019 12:54
Розкажіть, шановні протирачі штанів, як хворій старшій людині доїхати з вул. Володимирської до поліклініки № 3??? Старші люди цього мікрорайону відрізані від медичного обслуговування: дійти немає сил, а доїхати немає чим. Ось така турбота про людей.