USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Знову про 30 нових тролейбусів для Луцька

6 Грудня 2014 10:01
Електротранспорт для пасажирських перевезень - Луцьк може отримати 30 нових тролейбусів. Таким чином місто дбатиме про екологію, - розповів Луцький міський голова Микола Романюк, під час урочистостей з нагоди Дня місцевого самоврядування вчора, 5 грудня.

З його слів, тривають перемовини зі Світовим банком щодо отримання кредиту на купівлю 30 нових тролейбусів. Нагадаємо, про нові 30 тролейбусів Романюк говорив ще в травні цього року, мовляв, на луцький громадський транспорт чекають кардинальні зміни.

Тим часом Луцьк закупить у Польщі ще три б/в тролейбуси. Зі слів Миколи Романюка, вони будуть у кращому стані, аніж ті, що вже брали у Любліні. Тоді, мовляв, тролейбуси польська сторона продавала за ціною металобрухту.

До слова, Інформаційне агентство Волинські Новини раніше повідомляло, що, попри оптимістичні сподівання, тролейбуси, які використовуються на маршрутах №15 та 15а, часто ламаються та відстають від графіка руху.

Проте очільник ЛПЕ Анатолій Тимощук називав вживані польські тролейбуси «знахідкою», а заступник міського голови Тарас Яковлев пояснював поломки обкаткою техніки.

Натомість, раніше поляки купили 38 нових луцьких тролейбусів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Корінний лучанин Показати IP 6 Грудня 2014 10:31
"Тоді, мовляв, тролейбуси польська сторона продавала за ціною металобрухту. "- ЦІКАВА АРГУМЕТАЦІЯ ! А хто ж вас примушував їх купувати ? Послали туди " агресивного менеджера" вибирати тролейбуси і він вибрав ПОДЕШЕВШЕ ! Очевидно , були кращі кращі варіанти , але трішки дорожче. На ту суму нехай було б на 2 тролейбуси менше, але кращі за станом! Вибачте мене, але тут засмерділо корупцією ! Міськрада домовлялась із польською стороною, а по іншому говорить пан Романюк. Тролейбуси, безумовно треба, але ж бачили очі що купували!
лучани Показати IP 6 Грудня 2014 10:52
Потрібно робити проїзд у тролейбусах 5 грн та скоротити пільгові категорії. Тоді будкуть нові сучасні тролейбуси.
Ололо до лучани Показати IP 6 Грудня 2014 10:58
дідо детектед
Корінний лучанин до лучани Показати IP 6 Грудня 2014 11:08
НЕ СТВЕРДЖУЙ , що це ПОТРІБНО робити!!! Ти що наслідки соціальні порахував по ціні 5грн.? Може вже з/п в 4 рази підвищищ. Ну камікадзе , їй БОГУ!
Волиняка Показати IP 6 Грудня 2014 11:01
ДО ЦЕНТРАЛЬНОЇ АВТОСТАНЦІЇ В 5.30-6.30 ЖОДЕН ТРОЛЕЙБУС НЕ ЇДЕ. ВИ КУПІТЬ ЩЕ 100 ТРОЛЕЙБУСІВ І НЕХАЙ СОЯТЬ-РЖАВІЮТЬ. А ПРОСТІ ЖИТЕЛІ ЛУЦЬКА ДО АС ВРАНЦІ БУДУТЬ ЛАЗИТИ ПІШКОМ, КОМУ ВОНИ НА... ПОТРІБНІ В ЦЬОМУ МІСТІ. ЧИ ТО МОЖЕ СЕЛО ЗАБИТЕ, ЯКЩО ТРАНСПОРТ В ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ ДО ЦЕНТРАЛЬНОЇ АС НЕ ЗАХОДЯТЬ...
віктор Показати IP 6 Грудня 2014 11:17
дивує коли багаті люди тіпа романюка говорять що ціни потрібно піднімати до європейських...штрафи потрібно піднімати до європейських....спочатку потрібно зарплату підняти до європейського рівня а потім і ціни і штрафи і вартість комунальних послуг.....а все це буде коли багаті тіпа романюка. палиці. коломойського почнуть меньше красти....а меньше вони будуть красти коли ми за них не будемо голосувати....
лісаПЄДІСТ Показати IP 6 Грудня 2014 11:25
А хдє ганДончанін?
Анонім до лісаПЄДІСТ Показати IP 6 Грудня 2014 11:50
ахахахаахаахаах +10050
ган Дончанин до лісаПЄДІСТ Показати IP 6 Грудня 2014 19:11
Єто мине не интиресна
НІНА ЛОГІКА Показати IP 6 Грудня 2014 12:21
«На ці тролейбуси претендувало чимало охочих з інших областей, але я - агресивний менеджер, і не упускаю того, що може принести гроші." - сказав Романюк. І подумав про свій карман. ХТО ЇЗДИТЬ ТИМИ ТРОЛЕЙБАСАМИ?ДЛЯ ЧОГО В НАС АВТОЗАВОД В МІСТІ? "Як запевняє директор ЛПЕ, вони ще два роки відслужать, хоча закордонні друзі казали 5 років." - НУ ЯК, ВІДСЛУЖИЛИ? МЕТР ЇДЕШ - 2 НЕСИ! «Від них багато користі: по-перше, це екологічно чистий транспорт, адже в місті є 240 маршруток" - ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІШЕ БУДЕ, ЯКЩО ЕЛЕКТРОКАРИ В НАС БУДУТЬ ЇЗДИТИ, А НЕ БЕНЗИНОВІ АВТО. ЦИМ ТРАНСПОРТОМ ХІБА ЩО НА ПРОГУЛКУ ЇХАТИ, А НЕ НА РОБОТУ - ЯК ЛОТЕРЕЯ - ВСТИГНЕШ ЧИ НІ!
Де логіка? до НІНА ЛОГІКА Показати IP 6 Грудня 2014 14:05
Це сказав не Романюк,а очільник ЛПЕ Тимощук!
НІНА ЛОГІКА до Де логіка? Показати IP 6 Грудня 2014 14:18
Перейди за посиланням та прочитай інформацію, як вони купували цей транспорт
дідо Показати IP 6 Грудня 2014 13:49
Совки-дармоїди хочуть щоб їм більше платили за їх низькоінтелектуальну роботу, але самі не хочуть платити повну ціну за послуги. Проїзд має коштувати 10-15 гривень. Тоді нищєброди не будуть швеньдяти без діла по місту.
911 Показати IP 6 Грудня 2014 17:28
Посадовці типу Романюка їздили у тих тролейбусах? Сволочі лише наживаються. Накупляли гімна і тішаться.
небайдужа Показати IP 6 Грудня 2014 21:34
Що г**но то то точно --це я же треба не поважати власних людей щоб такий непотріб купити ( думаю що майже даром дали а вони як завжди кошти привласнили) СОРОМ ДЛЯ ЛУЧАН ТА МІСТА !!!
Гості Показати IP 6 Грудня 2014 22:50
Дійсно, зламки. Поламане, поржавіле, гниле, скрипуче і гудюче. Лучан просто за бидло мають, а бидлу і така лаха згодиться((((
Анонім до Гості Показати IP 7 Грудня 2014 11:51
Та ще і мало іздять, в місті видно поодинокі тролейбуси повні пенсіонерів. І що то за фраза, що поляки будуть купувати луцькі тролейбуси, то ми купуемо іх зломки, а вони наші нові, по ціні , напевно однаковій!!!! Коли вже закінчаться ці дерибани,?!?!?!
Rjhsyybq kexfyby до Гості Показати IP 7 Грудня 2014 18:29
Давай без образ лучан, бо міськрада їх купувала із " агресивним МЕНЕДЖЕРОМ " по "ціні металобрухту" ! Романюк про це заявляв.
Гості до Rjhsyybq kexfyby Показати IP 7 Грудня 2014 22:34
Та навіть і за дарма!!!!! Це не виправдовує. Моя думка -краще менше, але краще!
Гості до Rjhsyybq kexfyby Показати IP 7 Грудня 2014 22:37
Лучан за непотріб мають от і непотріб купують.
Володимира. Показати IP 14 Жовтня 2016 19:26
По польській ціні брухту, чи українській? Хтось вкурсі дєла?